Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewarus

Wytrwałość

Polecane posty

Wytrwałość - zapomniany element w każdej dziedzinie życia....jak to skomentujecie ? jakie są Wasze przemyślenia ? Jak Wy sobie radzicie z wytrwałością? Wiele osób każdego dnia rezygnuje ze swoich marzeń, wybierając to co prostsze, łatwiejsze czy szybsze. Brakuje im WYTRWAŁOŚCI w codzienności. Czy naprawdę nie mamy "jaj" by zawalczyć o Nasze marzenia? O to co pragniemy robić, kim być, co mieć. Wytrwałość to jest to o czym zapominamy, o czym nie chcemy myśleć, a często nie zdajemy sobie sprawy jak blisko byliśmy Naszego "sukcesu" gdy zrezygnowaliśmy. Dlaczego zrezygnowaliśmy? Myśleliśmy, że już koniec? Że już dłużej nie dam rady, że to za trudne, że ... że co?? Brak nam "jaj"!! Przyjmować ciosy od życia, stawać twarzą w twarz z przeciwnością, z naszą codziennością, z naszą trudnością. Tam za horyzontem już widać nowy dzień, widać nadzieję, widać zmianę Twojego dzisiejszego stanu, WALCZ! Zmień swoje myślenie, swoje nastawienie do Twojej trudności - do Twojego bólu. Czy wygrasz jeśli wytrwasz? TAK. :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANFI-dziękuje ....:D to cześć mojej pracy i moje wielkie hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno zgadywać co to za zawód masz,toż rozległa dziedzina jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś głębokie przemyślenie , czytam teraz po raz drugi inaczej to widze anizeli za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam taka apatię ,ze nie wykrzesam z siebie dosłownie nic.Czysta tępota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli pozwolisz zaprosze tutaj osoby,które bardzo dynamicznie bedą sie wypowiadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjde jeszcze tylko mam troche teraz zajęć domowych.Może chandra mi przejdzie lub się pogłębi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANFI dasz radę :-) może to wina wiosennego przemęczenia hahaa :-) evolludek po części tak masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenia nie znaleziono.-- co za swiat nawet tam trzeba sie rejestrować.Niech mi skoczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewarus-- czy cel uświeca środki??Z jakiej pozycji to mówisz?Jesteś zadowolona i usmiechnieta?Odwróćmy to.Masz chandrę cel raz już,juz ma być osiagniety i umyka Ci.Nie wiesz czy zostanie osiagniety,jest wielka niewiadoma.Oczywiście nie poddajesz sie tylko czy nadal to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dlaczego ludzie rezygnują ze swoich marzeń ? Dlaczego nie walczą o to ,co jest dla nich ważne ? Tak, jak napisała Autora brak im wytrwałości, chcieliby ,żeby sukces był widoczny już, zaraz, natychmiast.Nie chce się im czekać na rezultaty, brak im cierpliwości.Chcą żyć szybko, lekko i przyjemnie , najlepiej bez zbyt dużego wysiłku mieć wszystko.Tylko ,że tak sie nie da, na wszystko trzeba zapracować i być wytrwałym w swoich postanowieniach i dążeniu do celu.Czasami na wyniki swojej " pracy" trzeba długo czekać, ale jak taki sukces cieszy.Należy tylko pamiętać ,żeby to osiaganiem "sukcesu" nie krzywdzić innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak o nieforunnej godzinie wybrałas dyskusje.Moge Ci podać 100 osób,którzy ten temat zamienia w rwący potok tylko..................do południa.:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Zosia😘 Jesteś pierwsza osoba z mojej listy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia autorka chyba brykneła do domciu i dziś juz ja nie zobaczymy:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie dopiero sie rozkrecam.Tylko dobrych znajomych moge poprosić >Inaczej odwrotny skutek miałoby . FAFLAŁA-- W ŻARGONIE gadatliwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam tego maila:D:P:D Tylko na razie muzycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O biedactwo zniechęcilo sie,temat ten adekwatny byłby do niego:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia świetny tekst i zgadzam się z Tobą całkowicie .Bardzo ważne jest to aby nie krzywdzić ludzi.Co do wytrwałości, no cóż ludzie są niecierpliwi i wcale nie ma się im co dziwić wpływa na to wiele czynników,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi jestem jestem :D ale jeszcze pracuje i dlatego pisze z przerwami :-)))))) doceniam Twój wkład w ten temat - :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×