Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimowolna

chodzi o ciuszek:) kobietki doradźcie:):)

Polecane posty

Gość mimowolna

Kupiłam sobie tunikę/sukienkę, przymierzałam ją na jasne spodnie i wyglądała dobrze ale problem pojawił się w domu... Chciałabym ją założyć po prostu do botków i grubych czarnych rajstop 100. No materiał jest... zwykły:D ale cienki i niestety nie to, że prześwituje ale widać mi przez tę tunikę miejsce rajstop... Bo one są czarne i zaznacza mi tę linię gdzie się kończą... Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić... Jak sądzicie? Czy takie zaznaczenie linii rajstop wygląda tak z boku źle? Bo ładny ciuszek a tu takie rozczarowanie... Bluzka to 100%bawełny. dołączam link do obrazka- to dokładnie taka tylko w mniejszym rozmiarze. http://szafa.pl/c4789058-rozowa-tunika-atmosphere.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos nananana
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź dla autorki
moim zdaniem w rajstopach i tej bluzce będziesz wyglądać jakbyć zapomniała włożyć spodnicy :( w leginsach to samo, moim zdaniem do leginsów to musi być coś grubszego (bluzka koszulowa, sweter) do połowy uda conajmniej czy dziewczyna od koronkowej sukienki próbwała ją nosić bez paska ? myslę, że gumowy, szeroki, gładki pasek też bedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź dla autorki
ah ! ta czarna guma w sukience jest wszyta na stałe, to po co jeszcze pasek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×