Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beemmmekkkk3

A ja kupiłam miesiąc temu nowe auto , życzycie mi śmierci ? :D

Polecane posty

Gość beemmmekkkk3
a moze przesiąść sie do autobusu jak reszta ciezko pracujących ,ktorzy zyczą innym smierci ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz równo nasrane pod dachem :P haha leczysz jakiś kompleks... pochodzisz z biednej rodziny? dodatkami nadrabiasz brak rozumu, wyglądu, przyjaciół? żal żal żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. zapewnie nie ty kupilas jak trafnie zauwazylas ale twoj facet wiec nie wiem czym sie chwalisz :) jak sama zarobisz na auto ,dom i inne bajery to wtedy sie pochwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na bmw to
ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline25*
a dlaczego miala nie zarobic sama ??? Bęcwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sama to napisala: razem z partnerem czyli on kupil a ona wybierala kolor nadwozia haha zreszta zaden facet nie kupilby auta na spolke z PARTNERKA.... zreszta jesli on kupil nawet z nia to auto i tak jest JEGO... jak ja kopnie w tylek (chyba ze ma tak samo nasrane jak ona) to jej zostana tylko wspomnienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beemmmekkkk3
kupilismy samochod wspolnie :) tak pochodze z biednej rodziny , ale nie gadam glupot jak inni , nie zycze komus smierci tylko dlatego ,ze ktoś ma wiecej niz ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beemmmekkkk3
tzn fifty fifty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykucykucyku
Chwalisz się czy żalisz? :) Nie rozumiem- też mam i się tym nie chwalę. To puste i żałosne. Niby się śmiejesz z takich ludzi, ale sama zachowuje się jak dziecko. Po co?... Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline25*
no w sumie, ja nie wyobrazam sobie miec czegos na wspolke z facetem, moje to moje, a twoje, to twoje. ciasne, ale własne. i co pokłócicie się i co a tak to zawsze można rzucić ''spierdalaj, nie denerwuj mnie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie przypomnialo//
Kiedys na kafe była ''Jennifer1987'' ta to miala nasrane we łbie ! :D pokazywala sie w Lexusie , chwalila ze smaruje kremem z żółwia za 500 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×