Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Biancaaa

!!! Nie mam nerwow do tepakow !!!!

Polecane posty

Jest piatek, czlowiek powinien sie cieszyc nadchodzacym weekendem, a w pracy otacza sie kretynami i kretynkami !!!! Nie potrafia obslugiwac offica, na maila odpowiadaja po 3 godzinach, a siedza i dlubia w nosie, mowia: podoba mi sie twoja PERFUMA, i ''wszyscy sie SMIELI'', nie przeczytali w zyciu zadnej ksiazki, przychodza za pozno z przerwy, opowiadaja debilne kawaly, uwazaja ze gruzlica mozna zarazic sie tylko przez seks... WARIATKOWOWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpowiem ;)
Ale jesteś znerwicowana. Łyknij sobie melisy, albo winka i świat stanie się od razu piękniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka892
opisz mi prosze jak wyglada twoj cuchnacy zwieracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Procto Hemolan jest lepszy
Pokrapia Zosię wkoło wyborną perfumą pisał w „Panu Tadeuszu Adam Mickiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooono
nie wiedza gdzie jest Egipt, myślą, że Azja to kraj w Afryce, tydzień po tsunami w Japonii mówią, że przecież mówili w TV, że nie było żadnego tsunami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas byl w zeszlym tygodniu praktynkant, kazanu mu napisac jakie kraje naleza do EU, pierwsze na liscie byly: KANADA USA :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no to masz super team w pracy :)... musi byc ciekawie.... ;] jedyny plus ze mozna sie posmiac choc z 2 strony to z czasem i to moze sie znudzic ale moze jakis nowy ciekawy praktykant/ka przyjdzie, swieza krew , nowe glupstwa .... haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurva no ale bez przesady... czasem mnie ta glupota po porstu dobija... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pata taj
Mnie tez, zwalsza jak slysze wlasnie takich mlotkow mowiacych "ja rozumie" "nie lubie tam kupywac" itp. Najchetniej ograniczylabym kontakt z tym motlochem do minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nikt sie ze mna nie powyzywa :-D najlepszy jest koles, ktory dzien w dzien musi przyjsc za pozno, bo stoi pod firma i pali peta... Ehhh ok koniec pieprzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×