Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łowca87

174 wzrostu - Jak sądzicie kobietki to za mało ?

Polecane posty

Gość Łowca87

Ostatnio ciągle słyszę albo czytam że kobiety uwielbiają wysokich facetów tzn 183 albo wyższych. Do niedawna nie miałem kompleksu na tym punkcie i nie myślałem o tym dopóki nie zauważyłem że wiele kobiet, nie tylko tych w moim typie, chodzi z wyższymi ode mnie i trochę mnie to ruszyło... Zacząłem się zastanawiać czy dziewczyna mojego wzrostu, ew ciut niższa może się mną zainteresować...? Jak sądzicie? Jestem ciekaw komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wiedziec
dla wysokiej za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej dla mnie to malo
bylam kiedys z facetem rownym a mam 172 cm wzrostu i jak zalozylam buty na obcasie to czulam sie bardzo zle, jednak nie o wzrost w zwiazku chodzi, ale moze byc taka pierwsza przeszkoda podczas pierwszych spotkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
to nie ma znaczenia jaki wzrost :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca87
No właśnie w związku, tylko zanim się stworzy związek muszę jakoś zainteresować kobietę a ona już na starcie może skreślić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
ludzie raczej dobierają się pod względem nie tylko cech fizycznych ale przede wszystkim psychicznych gdyby tak nie było to nie widziałoby się niekiedy facetów będących w związku z kobietami wyższymi od siebie niemal o głowę bo uczuć nie mierzy się w centymetrach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
skreślać, bo wzrost nie taki ? ..... dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowca87 jeśli cię skreśla ze względu na wzrost to w zasadzie masz powód do radości ;) raczej byś z nią nie chciał spędzić życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca87
"bo się wymienia na" - może charakter nie zawsze wystarczy, przynajmniej w fazie budowania zainteresowania heh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
Jeśli kobieta cię skreśla ze względu na to że nie masz xxx wzrostu to znaczy że nie jest warta zainteresowania- są pewne stereotypy i ideały i ludzie mają wpojone że ma być tak a nie inaczej na szczęście wielu ludzi nic sobie z tego nie robi i ma w nosie to co ludzie pomyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgina_90
Ogólnie to nie za dużo, ale ja np. mam chłopaka, który ma 172 cm - 2 cm wyższy ode mnie. ;) Cóż miłość nie wybiera, także nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona ona jest
na pewno jest to jakies utrudnienie, ale co masz na to poradzic? nie urosniesz na zawolanie, po co wiec sie tym przejmowac, dwa, ze nie o wzrost chodzi w zwiazku, ale pewnie bedzie ci trudniej zauroczyc kobiete wyzsza od siebie niz nizsza, tak sadze a ty jako mezczyzna jak sie czujesz z kobieta, ktora w butach na duzym obcasie ma ponad 180 cm wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
A tak już poza wszystkim to ostatnio jakaś laska napisała coś co mnie rozbawiło na temat wzrostu mianowicie że nie lubi jak ją kark boli od patrzenia facetowi w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
dla mnie liczy się charakter .... osobowość wzrost nie ma znaczenia !!! liczy się wnętrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca87
Haha a może miała 165 a jej chłopak 190 tak też się zdarza ;) A n serio dziewczyny to co takiego fajnego gdy trzeba stanąć na palcach żeby dać swojemu buziaka :) No chyba że to też lubicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca87
Też uważam że wnętrze ( charakter, osobowość) jest najważniejsze i co tam będę się przejmował pierdołami :D To głupota gdy człowiek kieruję się przede wszystkim zewnętrznymi cechami o stereotypach już nie wspominając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo się wymienia na
jest ktoś kogo kocham - niższy ode mnie wygląd przeciętny bardzo ale !!!! nie zamieniłabym go na nikogo !!!! ma to coś !!!! w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×