Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_leaf_clover

Kto pisze prace licencjacką? Bo ja mam lenia :(

Polecane posty

Gość gość
Jeśli masz problem z napisaniem pracy licencjackiej zajrzyj na stronkę pisanieprac-ogloszenia24.pl. Po co się męczyć skoro można kupić gotową pracę i oszczędzić swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem absolwentką prawa i administracji i chętnie podejmę się pisania prac. W ciągu mojego wieloletniego doświadczenia pisałam prace z różnych dziedzin m.in. prawa, administracji, psychologii, pedagogiki, turystyki, politologii oraz filologii polskiej. Jestem osobą uczciwą, a prace, które piszę są w 100% indywidualne. Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą napisz na maila: wiktoriamak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezka92
Mnie trafił się bardzo wybredny promotor. Zmieniał mi temat kilkukrotnie. W końcu zaklepał mi jeden konkretny, z którym nie mogłam poradzić sobie. Przez przypadek trafiłam na Pana Romka ze strony www.tekstowapomoc.pl, który w niecałe dwa tygodnie zdołał uspokoić mojego "mentora". Pisanie pracy magisterskiej mogę spokojnie polecić na tym portalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dyplomowa nie ma wpływu na posiadane kompetencje. To tylko niezbędny warunek ukończenia studiów. Tak więc zamiast marnować czas na szukanie materiałów i dobór stosownej literatury zleć tę pracę profesjonalistce. Robiąc to oszczędzasz mnóstwo czasu który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy. Szybko, profesjonalnie i po konkurencyjnej cenie napiszę twoją pracę maturalną, zaliczeniową , dyplomową, doktorat z każdej dziedziny, na każdy temat. Opracuję także pracę badawczą lub teoretyczno-badawczą. Zapytaj o temat a ja go dla Ciebie napiszę w szybkim czasie. email: pracedyplomowe2017@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena89
A ja polecę z kolei bardzo fajny serwis, w którym pomagają pisać różne prace. Tu macie wizytówkę: http://pisanieco.bravesites.com/ Moja siostra studiowała inżynierię produkcji i miała jakiś temat z dziedziny kontroli jakości. Pomogli jej zebrać materiały i poprowadzili przez pisanie pracy. Widzę, że oferują pomoc na wielu kierunkach więc i licencjat nie będzie problemem. Jak coś to polecam ;) Też niedługo będę się za to zabierać, więc pewnie pójdę w ślady siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chętnie pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej oraz dyplomowej z zakresu pedagogiki. Wysyłam raport z programu antyplagiatowego. Kontakt ze mną to: motylekplock@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz napisać pracę dyplomową z FINANSÓW, EKONOMII lub MATEMATYKI? Napisz do mnie, chętnie pomogę! ;) justyna5437(małpa)op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzN
To wszystko sciema... Sam napisałem kilka prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamujaca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod tel. 509 215 901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaBednarz
Oferuję pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, a także zaliczeniowych. Gwarantuję terminowość, indywidualne podejście do klienta oraz darmowe wykonanie poprawek, przygotowanie planu pracy zgodnie z oczekiwaniami promotora, a także sformatowanie pracy na podstawie wymagań uczelni. Nie WYMAGAM PŁATNOŚCI „Z GÓRY” ZA CAŁOŚĆ PRACY! Specjalizuję się w wielu dziedzinach do których zalicza się przede wszystkim: pedagogikę, psychologię, marketing, administrację, socjologię, zarządzanie, a także bezpieczeństwo wewnętrzne oraz turystykę. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą proszę o kontakt mailowy, a odpiszę na każde pytanie i przedstawię szczegółową ofertę. Mail: juliabednarz50@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z napisaniem tekstu? Nie potrafisz zebrać właściwej bibliografii? Nie wiesz jak tworzyć przypisy? Twój plan pracy nie wygląda tak jak powinien? A może szukasz kogoś, kto przeczyta Twój tekst i wskaże Ci błędy? Zgłoś się do mnie, a postaram się Ci pomóc. Cechuje mnie wieloletnie doświadczenie i spora wiedza z wielu dziedzin. Wszystkie szczegóły współpracy możliwe do ustalenia w dalszej korespondencji. Kontakt: andrzej_prace@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas Cię goni? Mogę pomóc. Napisze pracę z pedagogiki, dietetyki, psychologii, zdrowia publicznego i tematów pokrewnych.Stworzę ją od A do Z albo tylko brakujące rozdziały. Wprowadzę wszystkie poprawki do Twojej pracy. Poprawię również plagiat, jeżeli ktoś nieuczciwy wcześniej Cię oszukał. Możesz mi zaufać – jeżeli chcesz, udostępnię Ci materiały, z których korzystałam.Każda praca jest niepowtarzalna, gwarantuję Ci wysoką jakość.Uzgadniam cenę razem z klientem. Mam kilkuletnie doświadczenie i około 50 prac za sobą pisze szybko. O wszystko możesz w każdej chwili zapytać - wyjąsnie Ci każde zagadnienie zawarte w pracy, będę dyskretna. Możesz płacić ratami. Wycena jest bezpłatna. mail: martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniadur
Witam, ja ze swojej strony mogę polecić Edu Talent. Pisali dla mnie pracę z fizjoterapii na dość niełatwy temat (objaw Raynauda), dobrze ją oceniam, dostałem nawet pdfy artykłow, które były wykorzystane, więc mogłem wszystko sobie sprawdzić i pouczyć się bez chodzenia do biblioteki. Ogólnie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×