Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_leaf_clover

Kto pisze prace licencjacką? Bo ja mam lenia :(

Polecane posty

Gość Napiszę Ci pracę
Szukasz kogoś, kto pomoże Ci się uporać z pracą licencjacką lub magisterską? Jestem właściwą osobą ;) Przygotuję dla Ciebie w 100% unikalną pracę, która spełni wymagania Twojego promotora. Podejmę się tematów z szeroko pojętej humanistyki, ale również nauk społecznych, administracji, bankowości, marketingu, zarządzania i wielu innych. Jestem punktualna, bo wiem, co znaczy mieć nóż na gardle. Jestem również cierpliwa, bo wiem, jak upierdliwi mogą być promotorzy ;) Napisz do mnie, na pewno się dogadamy :) kontakt: napisze.to.dla.ciebie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
Potrzebuję opinii, bo mężowi kuzynki zachciało się studiować, a on oczywiście całe dnie pracuje, kuzynka ma też małe dziecko, ja też nie mam ani chęci ani czasu na takie rzeczy więc chociaż pomagam w szukaniu (chociaż nie popieram i tym bardziej jak już trochę ma napisanej, a mu się dokończyć nie chce), czy ktoś może polecić jakąś firmę tym się zajmującą bo znalazłam np. http://edutalent.pl/prace-licencjackie,124.html - miał ktoś z nimi styczność, solidni są, terminowi? Lub jakąś inną, ale firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBielska28
Pomogę w napisaniu pracy zaliczeniowej, licencjackiej lub magisterskiej z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, nieruchomości oraz dziedzin pokrewnych. Układam plany pracy, przeprowadzam badania. Każdą pracę piszę jak dla siebie, na podstawie literatury, rzetelnie. Mój e-mail: ewa.bielska28@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci pomóc jeżeli piszesz pracę magisterską, licencjacką lub zaliczeniową z zakresu ekonomii, zarządzania, prawa i administracji oraz kierunków pokrewnych. Najpierw dostajesz napisaną przeze mnie pracę, a po przeczytaniu i sprawdzeniu płacisz mi umówioną kwotę. To właśnie Ty decydujesz czy Ci się praca podoba. Nie pobieram zaliczki. Mój email: asiaol86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś miał problem to mogę polecić sprawdzoną osobę. Kontakt do niej przez maila rafponk@gazeta.pl ale można się też spotkać osobiście i wszystko obgadać. Mi dużo pomógł za co jestem wdzięczna, potrafił też wytłumaczyć wszystko dzięki czemu lepiej zrozumiałam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę prace na dowolny temat, z różnych dziedzin naukowych. W swoim dorobku mam już kilkanaście wyróżnionych prac (zarówno licencjackich, jak i magisterskich). Opracowuję tabele, wykresy, przeprowadzam wywiady, ankiety itp. Prace przeze mnie pisane pochłaniają dużo czasu oraz wymagają poświęcenia, ale są bardzo dobrze pisane i wyróżniane. Prócz pisania prac dyplomowych, zajmuję się przygotowaniem do zajęć, referatami, prezentacjami multimedialnymi oraz całego spectrum materiałami na zajęcia. aleksandra.prace1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabri
Polecam wam serwis www.pogotowie-edu.pl w którym piszą dobre prace w krótkim czasie. Podaję maila dla poszukujących teksty-pracownia@wp.pl bo warto zgłosić się do nich, firma jest znana i rzetelna. Z osób które znam i które korzystały z ich usług każda była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksowa pomoc przy pracach naukowych Pomagamy studentom w pisaniu prac magisterskich, licencjackich jak i zwykłych prac zaliczeniowych, prezentacji multimedialnych. Istnieje możliwość poprawki merytorycznej i edytorskiej pracy promocyjnej zrealizowanej przez inną osobę/firmę. Więcej informacji na temat wyceny usługi i czasu realizacji udzielimy po kontakcie. ajantalipinska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja praca licencjacka, to była kosmos, bez sensu tematy nam narzucili i do tego jeszcze po rusku. Czasami jak nie miałem co robić, to pisałem jakieś bzdury z książek, a pani promotor to poprawiała i dopisywała swoje, dostałem nawet 5 za te pracę. Teraz piszę pracę inżynierską i już sobie wybrałem super temat, więc może w wakacje napiszę ją za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią, która mnie napisała pracę magisterską. Ma duże doświadczenie z różnych dziedzin naukowych. Bardzo rzetelna, przemiły kontakt i krótki czas oczekiwania. Nie polecam natomiast korzystania ze stron internetowych, bo tam same gotowce! nie dajcie się też zwieść niską ceną, bo za tym idzie niska jakość. to jej adres: takeyourtimee@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej lub zaliczeniowej z zakresu administracji, prawa, ekonomii i zarządzania oraz kierunków pokrewnych. Płatne w ratach, po przeczytaniu i sprawdzeniu pracy. Nie pobieram zaliczki przed rozpoczęciem pisania pracy. Mój email: asiaol86@wp.pl Zapraszam do współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dyplomowa nie ma wpływu na posiadane kompetencje. To tylko niezbędny warunek ukończenia studiów. Tak więc zamiast marnować czas na szukanie materiałów i dobór stosownej literatury zleć tę pracę profesjonalistce. Robiąc to oszczędzasz mnóstwo czasu który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy. Szybko, profesjonalnie i po konkurencyjnej cenie napiszę twoją pracę maturalną, zaliczeniową , dyplomową, doktorat z każdej dziedziny, na każdy temat. Opracuję także pracę badawczą lub teoretyczno-badawczą. Zadzwoń i zapytaj o temat a ja go dla Ciebie napiszę w szybkim czasie. Kontakt: 532-815-853; gadu gadu: 51905993 email: skuteczna1982@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsss
Chciałam sie zapytać czy ktoś zlecił tej Pani napisanie pracy dyplomowej?? jeśli tak to prosze o opinie . chodzi mi głównie o kierunek ekonomia . asiaol86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę w napisaniu pracy licencjackiej lub magisterskiej z zakresu nauk społecznych. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy 77k.daria@gmail.com w celu ustalenia szczegółów. Możliwe jest napisanie pracy w 7-8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracepomoc
Witam, jestem osobą prywatną i oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych z różnych dziedzin. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Korekta, poprawki, bibliografia, plan pracy w cenie. Prace pisane szybko i profesjonalnie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie ;) Możesz mi zaufać bez obaw - klienci chętnie do mnie wracają ;) czekam na Wasze namiary! odpiszę! Pozdrawiam, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnn23
Ja skorzystałam przy swojej pracy z pomocy strony pisanie.net bo wyszło mi dużo taniej niż jakbym brała jakiegoś studenta z ogłoszeń :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowy_dobromir
mnie też bardzo pracedyplomowe.edu.pl pomogły. sam nie dałbym rady licencjatu napisać, bo temat też miałem nieprosty, a tam sporo pomocnych materiałów się znalazło, więc jak ktoś jeszcze jest na etapie planów albo pisania to polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę za Ciebie lub pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej. Kontakt: borusi.a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, chętnie podzielę się napisaną przeze mnie pracą magisterską nt. pracoholizmu. Wszystkie szczegóły udzielam mejlowo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florek7888
Moim zdaniem lepiej pisanie pracy zlecic sprawdzonej firmie np pisanie.net niz amatorowi, ktory sobie tylko tak dorabia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektometr78
Też mam lenia a nikt ze znajomych nie chciał mi napisać..Na szczęście na jakimś innym forum ktoś wspomniał o pisanie.net i jak się zgłosiłem to wszystko mi szybko napisali :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej warto zaufać liderowi unikalnych i profesjonalnie napisanych prac -http://www.pracedyplomowe.edu.pl/ Uwierza, że ja też nie zawsze mam siłę pisać pracę. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania program sprawdzający www.antyplagiat.net Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych. Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe. Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U Sam skorzystałem i polecam w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Nosiadek
To wszystko sciema... Sam napisałem kilka prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamujaca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mogę polecić firmę, która bez problemu pisze dosłownie na każdy temat i w różnych językach, a mianowicie Magistrowo. Pomogli mi w kilku pracach zaliczeniowych, które zawsze były wysoko oceniane, także warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję pomoc, redakcję i pisanie prac magisterskich, licencjackich, wg standardów uczelni. RÓWNIEŻ PRACĘ BADAWCZE .Posiadam 10-letnie doświadczenie w pisaniu prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z zakresu medycyny, dietetyki, psychologii i zarządzania. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, Moją pomoc cechuje indywidualne podejście do każdego zagadnienia, jak również zrealizowanie go terminowo i na wysokim poziomie naukowym. Kontakt ze mną pod adresem e mail: martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze ktos pomaga w pisaniu juz zaczetej i rozgrzebanej pracy. To duzy plus. Ja tez dobrze trafilam. Na poczatku chcialam sama cos pisac ale szlo srednio. Wiec zdecydowalam sie na pomoc. Sporo osob mi wtedy odmowilo bo juz byl pierwszy rozdzial i kawalek kolejnego a to przeciez bedzie widac ze kto inny pisal. Bo styl, bo kiepsko teraz kleic temat itd. Kolezanka podrzuciala mi zapisani@onet.pl. Tam nie marudzil nikt. Zapytali jaki termin, jak to widze ja a jak promotor i wzieli sie do pisania. Praca byla na czas, schludna i bez kulfonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola M
Zapraszam do współpracy - pomogę każdemu, elastyczne terminy, ogromna wiedza, dyskrecja i terminowość :) autorwidmo2016@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×