Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

czesc dziewczyny u mnie pochmurno :) z czego sie strasznie ciesze :) umiecie spac na plecach bo mnie od razu brzuch boli musze sie na bok polozyc i tak na zmiane prawa lewa prawa lewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie umiałam nigdy spać na plecach, teraz też, raz prawo raz lewo, i na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaaaaaaaaaczek
Hej Hej to znów ja :) Kobiety cieszcie się z ciąży jak najwięcej. Kiedy ja chodziłam w ciąży nie mogłam się doczekać maleństwa, a jak urodziłam to żałowałam, że ciąża trwa tylko 9 miesięcy hehehe... ah jak miło :) teraz mi się już w ogóle zaciera obraz mojej małej po urodzeniu i jak miała ten 1 miesiąc :P Dobrze, że mamy zdjecia :) Co do starań... dziękuję pięknie za życzenia powodzenia. Sądzę, że z samym zajściem nie będzie problemu ( oby ) chcemy po prostu odczekać aż nasza Zuzanna podrośnie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinko, a czy rozmawialas juz na temat zzo ze swoim lekarzem? bedziesz rodzila w szpitalu publicznym? bo nie wiem jak sie do tego zabrac ;) Kobietki a co myslicie o pieluiszkach wielorazowych? nie mam fiola na pukncie EKO , ale powiem Wam, ze te jednorazowe maja na prawde od cholery chemii w tym zelu, ktory chlonie. Ja np. sama nie uzywam podpasek najdrozszych typu always, bo dla mnie to zwykla cerata i skora w ogole nie oddycha. Podaje Wam linka do tych pieluszek i napiszcie co myslicie. Zawsze to moze byc rozwiazanie nie koniecznie na co dzien, ale np na noc, lub w podroz:) Ja zakochalam sie w tych wzorach :)))))) Piszcie swoje opinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny dzisiaj czuje sie dużo gorzej, brzuch bolał w nocy i nad ranem tez nie za dobrze się czułam więc do teraz przeleżałam w łózku. Troche sie pokrece i znowu do łóżia. Buziaczki i pozdrowienia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam u nas tradycyjnie deszcz za oknem, ale w Anglii w sumie to norma :) Ja zaraz do pracy zmykam i znów dzień z bani. Tulipannku co do znieczulenia ja mieszkam w Anglii nie muszę rozmawiać wcześniej o tym z nikim jadę na poród i wtedy mówię że to chcę i jeśli nie jest za późno to dostaje ale jeśli o Polskę chodzi to musiałabyś się dowiedzieć bo np w Poznaniu tylko w jednym szpitalu można rodzić z takim znieczuleniem bo w innych brakuje anestezjologów i tego nie robią ale też nie trzeba się wcześniej tam umawiać tak że warto byś podpytala jak to jest u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie :) moj T mi zrobił niespodzianke z rana ;p byl na zakupach, kupił 1010000 kg (haha) miecha, przyniosl do domu, polozyl i pojechał do pracy, a ja biedna to obrabialam i nie ma nic w tym zlego jakby nie to ze w ciazy mieso mi smierdzi uuuh Gosiu fajna ta posciel :) poczekajcie az ja sie rzuce na zakupy ;P Pieluszki mi sie podobaja tulipanku :) swietne sa i te kolorki ;D Mzelle ja łóżeczka nie kupuje bo moj T ma jeszcze swoje w ktorym spał i z tata je ze tak powiem odrestautowali, teraz tylko bejca i bedzie :) a z Matalana ciuszki pomalu kupuje ale zaczne ogolny szał od momentu poznania płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Weekend spędziłam w Warszawie, więc się dłuższy czas nie odzywałam:) Teraz niestety wielkimi krokami zbliża sie sesja, wiec też nie mam zbyt wiele czasu... Wykańczają mnie upały, po prostu nie mogę funkcjonować... Parno, oddychać się nie da, gorąco jak na pustyni... Dla mnie koszmar, szczególnie jak muszę się przemieszczać po mieście... Tulipanek: ja tez o tym myślałam i pomimo tego, ze nie mam doswiadczenia, to chyba sie skuszę, bo ekologia i ekonomia:) Ma któraś może doświadczenie z tym pieluchami wielorazowymi? Co do liczenia, to mój lekarz też oczywiście liczy pełne tygodnie, ale dla mnie bardziej logiczny jest nasz system... Bo jak niby pierwsze dni to tydzień zerowy??:P Pozdrawiam Was gorąco:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuej tulipanku :) wreszcie znalazlam sukienke ciazowa i dobrze wygladajaca :) tylko rozmairowke maja dziwna i musze tam zadzwonic i sie upewnic bo tylko rozmiar w biuscie. ale nie pod biustem tylko w biuscie ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego ze wlasciwie pod biustem musi byc tylko dopasowana, a tak to delikatnie "splywa" , ma swietny kroj na pewno bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem tulipanku tylko tak mi strasznie dziwnie kiedy nosze teraz l/xl a nagle mam zamowic xs w dodatku w ciazy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) z miliona przeszmuglowanych sukienek wkoncu sie zdecydowalam na te :) ale kupie dopiero w sierpniu bo z wymiarami to roznie ;P szczegolnie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Widzę że szalejecie na maksa z zakupami ... mi mój mąż jeszcze nie pozwala :( Raz udało mi się zaciągnąć do dziecinnego sklepu ale pod pretekstem szukania prezentu dla bratanka na chrzciny.(Swoją drogą może macie jakiś pomysł na prezent dla 3 miesięcznego chłopca ?? Dodam że ma on 1,5 roczną siostrzyczkę więc większość rzeczy ma po siostrze - jakieś leżaczki chodziki bujawki ect) Wtedy przy okazji zerknęliśmy na wózki ale nawet przez myśl nie przeszło nam żeby kupować. Mi to nawet nie wolno w necie przeglądać w necie, bo jak tylko widzi to mi zabiera laptopa. Fakt faktem że w naszym przypadku będzie tak że my dużo rzeczy dostaniemy po starszych dzieciaczkach. Więc naprawdę nie ma sensu wydawać pieniążków. A tak poza tym byłam dziś u lekarza wszystko ok więc ze spokojem za tydzień jedziemy na wymarzony urlop :) jupi Mam takie pytanie co ile macie w ciąży robić morfologię i badanie moczu? (pierwsza morfologia była idealna druga po miesiącu mi wyszła też w normie ale wszystkie wskaźniki niewiele ale spadły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita - ja robię badania raz w miesiącu. A spadające wyniki są rzeczą normalną w ciąży. Grunt, że są w normie:) Miłych wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WSTAJE BARDZO WCZESNIE I ZASYPIAM BARDZO POZNO ;D bywa... a dzis pizza na obiad, chodzila za mna od wczoraj :) ciaza to naprawde fajny stan :) przynajmniej na tym etapie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. witam już po deserku :/ lodach czekoladowych. tak mi się zachciało czekoladowych lodów że poleciałam do sklepu i kupiłam największe jakie mieli. zadowolona zjadłam je prawie od razu, ale jak kończyłam je jeść to mi się jakieś takie dziwne wydały no to szukam daty ważności........... a tam patrze 7 miesięcy przeterminowane. :/ mam nadzieję że mi nic nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniowka przepiekna sukienka ale jak dla mnie za duzy dekold :P nie lubie pokazywać moj bar mleczny, ale jak kto woli :) waze ze tobie sie podoba tulipanek ja chyba sobie kupie te pieluszki i od razu 12 sztuk czytalam raz o nich w gazecie ale jakies 2 lata temu - byly wtedy duzo drozsze i pisali ze nawet mozna je uzyć do nasteonego dziecka . wiec nie dosc ze ekologocznie to jeszce oszczedzi sie kupe forsy z tym ze wiecej roboty bo trzeba plukać te kupki dziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w mniejszym dekoldzie bym wygladała jakbym sie dusiła wlasnymi cyckami ;D aszka nic ci nie bedzie z tego co wiem ale niezle cie moze przeczyscic ;O jak masz rachunek to ja bym z tym sie wrocila do sklepu ale pewnie wyrzucilas pudelko itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachunku nie mam gdzieś zgubiłam ale pudełko mam obym nie musiała okupować wc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×