Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gość karrrla333

dziewczyny które się własnie dowiedzialy że są w ciąży . ja jestem w 5 tyg -termin porodu 2 grudzien:) za 7 razem sie udało :) oby wszytsko bylo dobrze . tyle sie teraz slyszy o poronieniach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddda
już na grudzien, nie za wcześnie? za chwile będziecie po kolei pisać ojej poroniłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddda
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddda
to teraz kolejna na grudzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
zmien pseudonim i mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
a jeden byk tak się wkurzył że mnie przyatakował i teraz nie wiem kto jest ojcem dziecka?? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
za mądre odpowiedzi mogę wysłać gratis moje noszone majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
musze zmienic pseudonim bo aż wstyd gadać z osobami na twoim poziomie . moj nick mozesz sobie zachować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, serdecznie gratuluję:) Termin na grudzień - to budzi u mnie sentyment:) Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Apropos pozostałych wpisów. Ludzie nie macie nic lepszego do zrobienia prócz wypisywania bzdur? Dziewczyna się cieszy i ma do tego prawo. Nie śmiećcie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla autorki postu! :) ja wczoraj zastanawialam sie nad tym, czy moze uda mi sie jako pierwsza zalozyc taki post, a tu prosze - juz jest jedna ucieszona przyszla mama :) Ja dzis mam 24dc i czekam dalej, wiec jak cos to na pewno dolacze. Jeszcze raz gratulacje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grudnia zdążysz poronić
idiotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tobie mam nadzieje ze urosnie mozg debilko! I oby to bylo szybciej niz grudzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
dzieki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
u mnie samopoczucie bardzo dobre :) caly czas tylko spie i jem :P 4 ide na pierwsze usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
ally jeszcze tak z tydzien poczekaj :) a jak ty sie czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
kto dołączy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla - czuje sie ok, troche co chwile mnie tam ciagnie i kluje w brzuchu, nie robie sobie nadzieji bo dzis temperatura spadla. Chyba do Was nie dolacze,, bo cos czuje ze jutro dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dołączam do was! u mnie dziś 25dc 3 testy pozytywne i beta wczorajsza 47!Termin wychodzi na 10 Grudnia.Mam nadzieje że nie zapeszyłam!W piątek mam przewidywany termin @.Strasznie sie boje że i tak przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
gratuluje czarnula2525 :) fajnie tak razem :) masz jakies objawy bylas juz u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
ally84 ja tam temp nie mierzylam i nie mam zamiaru :) najlepiej skoczyc na bete i ma sie czarno na bialym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
czarnula2525 tez sie balam ze okres przyjdzie i nadal sie boje choc minął juz tydzien od spodziewanej @4 ide do lekarza . co chwile latalam do kibelka sprawdzic czy nie ma plamki krwi a teraz zaczely sie uplawy przezroczyste jak w dni plodne , nie tak duzo ale jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karrrla333 ja się czuje w sumie dobrze.Czasem mam lekkie mdłości senna nawet nie jestem bardziej niż zwykle.W pierwszej ciąży to spałam non stop a teraz mi się nie chce jeszcze;)Kłują mnie często jajniki i czasem brzuch zaboli.Zastanawiam się czy nie iść na bete sprawdzić czy dobrze przyrasta.Piersi mnie zaczęły boleć kilka dni po owulacji ale po kilku dniach przestały i bolą tylko sutki jak mocniej przycisnę.Za dużo się naczytałam o poronieniach i teraz sobie wkręcam:(do lekarza muszę iść w piątek bo potrzebne mi zwolnienie z pracy a usg to gdzieś za 2 tygodnie zrobię jak będzie widać już zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
ja tez sie zastanawiam czy nie isc drugi raz na bete . mnie raz bolą piersi raz nie bolą różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja też mam z tymi cyckami jakoś dziwnie raz bolą raz nie a jak bolą to i tak leciutko.Dziś sie nałaziłam i jak wróciłam wieczorem do domu to tak mnie krzyż rozbolał że musiałam poleżeć na szczęście przeszło ale brzuch pobolewa troszke i mdli mnie dość mocno teraz.Jutro idę jednak do lekarza jednak choć wolałabym żeby mi tam nie grzebał narazie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
jeszcze 4 dni i ide w koncu do tego lekarza . mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze :) piersi znow zaczely boles ale nie tak mocno jak inni opisują . i jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
ko jeszcze dołączy ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wizycie ok zbadał mnie i zrobił cytologie i dał zwolnienie na 3 tygodnie.Brzuch mnie dziś bardzo boli do tego sie nie wyspałam i cały dzień chodziłam nieprzytomna.Też bym chciała już zrobić usg ale musze jeszcze poczekać troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrla333
ja juz odliczam za 3 dni i bede w 6 tyg i 5 dniu podobo juz serudszko bije to moze mi juz karte ciazy zalozy . dzisiaj w nnocy mnie tak jajnik zabolał zee sie przebudzialam ale to bylo jednorazowe i ciemnieje mi "sciezka pedała":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×