Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

no to super i obyś do końca się tak dobrze czuła :) a gdzie te zdjęcia ciażowe, gdzie mam szukać - bo mi dziś net słabo śmiga ale zdjęcia całkiem przyjemne, zwłaszcza te z gitarą - też mam w domu muzyka i 3 gitary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a wozek sliczny mi rodziece obiecali kupic jak sie dowiedzieli ze jestem w ciazy:)mam sobie wybrac a oni zaplaca,szaleja bo to ich pierwszy wnuk albo wnuczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle to super, będziemy razem na spacery chodziły :D niby taka ta W-wa duza a tu patrz - dwie obok siebie i w jednym terminie :) o forcie slyszlam że jeden z wiekszych placów zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 ja wlasnie mojemu podeslalam foto z gitara zebysmy naszemu tez podobne strzelili- tez mam muzykującego tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten wózek też wydał się dziwny na początku, ale jakoś mi się spodobał. Mutsy tez są fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jest taka tradycja że dziadkowie wózek kupuja :) zobaczymy czy zaoferują, jedni lub drudzy :) dla "teściów" to będzie pierwszy wnuk, moi mają już dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck80 chodzilam na forty z kolezanka i jej synem- super miejsce, jak tam dotrzesz to przepadasz na kilka godzin a dziecko zapomina o twoim istnieniu. Multum dzieciakow, super zabawa, sprzedaja gofry, lody, wate cukrową i wszystko co niezdrowe i tuczące. Z tego co czytalam to najwiekszy plac zabaw w miescie. Ja mam 3 kroki, mieszkamy na B.3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham oglądać brzuszki ciążowe - taki mój mały fetysz :D Swój oglądam w lustrze kilkanaście razy dziennie, mały bo mały ale jest :D A ta dzidzia to niezły bandzior :) ja nic jeszcze nie czuję ale czil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia B1
ale mu tam nie wygodnie !!!!! :) fajnie to musiało wyglądać jak babka gdzieś w kolejce stała a tu cały brzusio chodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na USg widziałam że się rusza, to się nie martwię. Myślę, ze moje dziecko, podobnie jak jego rodzice- uwielbia spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pokazujecie wózki to pokarze ten co mi się podoba i w innych wersjach mi się podoba ten ponieważ ma spacerówkę montowaną w dwie strony fotelik i gondola na jednym stelażu no i ma 4 kółka co dla mnie ważne i podobają mi się że są pojedyncze :D jest duży wybór kolorków a cena jest średnia :http://allegro.pl/wozek-chicco-trio-living-gratisy-w-wa-najtaniej-i1672324742.html są też takie wersje : http://allegro.pl/kolekcja-2011-chicco-trio-tour-4-promocyjna-cena-i1672262916.html i taki : http://allegro.pl/chicco-wozek-trio-s3-top-fotelik-auto-fix-fuego-i1675532509.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck no mnie też się wydaje że ok jedyne co czytałam wady to to że jest spacerówka trochę mała i raczej nie starcza aż do 3 lat ale mi to nie przeszkadza bo planuje używać wózka do max 2 lat. He he ale choćby nie wiem co pisali inni to ja się zakochałam w tym wózku i żaden inny nie wchodzi w grę no chyba że będzie wyglądał tak samo :D Dziewczyny które znają już płeć zazdroszczę Wam bo możecie już kompletować wyprawkę. Ja chyba dowiem się ostatnia bo w FR robią po skończonym 22 tygodniu termin mam ustalony na 25 sierpień dzień przed urodzinkami synka, super dostanie prezent na urodziny braciszka lub siostrę...więc zakupy zacznę od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia B1
ja czuje dzidziolka ( tak mi się wydaje że to ta mała kruszynka ) jak przyłoże sobie dłoń bo brzucha ale tez nie zawsze a co do wózka to tylko się rozglądam i nie mam pojęcia kiedy kupić a wy dziewczyny kiedy planujecie zakup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka teraz kupiła 3 kołowca samą spacerówke coś takiego tylko nie chicco i na prawdę fajnie się tym jeździ a zwłaszcza w terenie kółko z przodu można zablokować lub zrobić ruchome, no i chyba 3 kołowce są większe. A no właśnie tylko jedyny mankament że po złożeniu nie mieści się do jej małego auta gdzie zwykły wózek wchodził idealnie no ale coś za coś ja potrzebuję wózka w mieście i do sklepu i oczywiście musi wchodzić idealnie do auta bo na zakupy zawsze trzeba jechać autem, ale jak ktoś potrzebuje terenówki to te wózki są fajne :) a i mają zwykłe hamulce.Pierwszy wózek miałam jakiś tam polski i mnie wkurzał bo się kopało o przednie koła to znaczy w to co je łączy więc teraz też na to patrze a pierwszy nam kupiła rodzinka, była to porażka a do tego po niedługim czasie się scentrował i krzywo jechał miał pompowane koło e fu jestem juz przeczulona na takie wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia B1
myszka 281 jak ty robisz te piękne kwiatki i serducha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy chwalą x-landery ale chyba ciężkie są. My zamierzamy zrobić rajd po sklepach i obejrzeć te wózki, musi być lekki i niezbyt duży (jestem niską osobą) i oczywiście musi się mieścić do bagażnika!! Ale oczywiście kupimy używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście, one ważą sporo Waga X-lander: - wersja spacerowa: 14,5kg - wersja głęboka: 15kg - fotelik: 2,75kg tak tak to kolejna ważna cecha - mało miejsca po zlożeniu, żeby całego bagażnika w samochodzie nie zajał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×