Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaska tylko na dole

poranione ocierajace się o siebie uda

Polecane posty

Gość grubaska tylko na dole

Czy któraś z was ma taki problem? Mam lekka nadwagę (waze 73 kg wzrost 166) i figure typu gruszka (chude rece male piersi brzuch normalny ale tylek wielki jak szafa i meeeega grube uda) dzisiaj zalozylam spodnice i rajstopy po raz 1 od wielu miesiecy.Caly dzien bylam poza domem musialam zalatwic pare spraw na miescie zakupy caly dzien biegania.Wieczorem gdy wrociłam do domu i zobaczylam swoje uda od wewnetrznej strony..szok całe we krwi mocno sie poocieraly o siebie zdarta skora na dlugosc 10 cm;/ masakra a latem to wogole nie moge nosic spodnic bo gdy sie spoce to zaraz rany odpaarzenia..Spodnie kazde niewazne czy z bazaru czy levisy -pare miesiecy ponosze i maja dziury miedzy nogami w miejscu ud i krocza wlasnie zawsze poopcierane dziurawe.Jak sobie z tym poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inaczej
Mąką ziemniaczaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz o tym
na forum XL-pozytywnie tu raczej porady nie uzyskasz tu same laski siedzą, albo takie udają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska tylko na dole
A 73 to dla Ciebie wielka nadwaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska tylko na dole
Maka ziemniaczaną? ok pojde na tamto forum tylko czy tam trzeba sie rejestrowac? Bo za bardzo mis ie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgyrs
tak możesz spróbować z mąką naprawdę działa następnym razem posmaruj wewnętrzne powierzchnie ud antyperspirantem i powtarzaj w ciągu dnia to pozwoli ci zachować suchość i uniknąć odparzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokeeeeeeeeeee
grubaska tylko na dole A 73 to dla Ciebie wielka nadwaga? jestes tłusta, bo wazysz ponad 70 kg przy wzroście 166 cm i swiadczy o tym fakt, ze masz tak potęzne tłuste uda ze az je sobie obcierasz chodząc..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska tylko na dole
no wiadomo do szczuplych nie naleze ale nie zgodze sie z tym zeby to nazwac wielka nadwaga Marylin Monroe tez wazyla 70 kg i wygladala ok Jesli chodzi o ocierajace sie uda to jest to zwiazane z typem figury nie do konca z nadwaga bo jak wazylam 67 to tez mialam ten problem (rzadziej sie to zdarzalo ale tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyperspirant slabo dziala
wiem bo mialam ten sam problem, a na trwalosc spodni to juz w ogole nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska tylko na dole
spasiona czy nie ,ja sie czuje dobrze w swojej figurze gdyby nie te uda...przeszkadzaja no i cycki mogly by byc wieksze..Jesli chodzi o figure to mam dokladnie taka jak ta kobieta na zdjeciu http://www.thestudentroom.co.uk/showthread.php?t=1105459&page=3 zastosuje maka tylko mam nadzieje ze np jesli wychodzi sie z domu rano a wraca wieczorem to czy maka bedzie "dzialac" caly dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pierdoły
ta kobieta z fotografii to venus przepiękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8473298479832
Może rowerek? Uda mocno pracują przy tym, spali sie tłuszcz. tylko na małym obciążeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska tylko na dole
to jest jakis pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpla lumpa
moze warto posypac pudrem z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlen nie dziala
płynny talk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inaczej
Mąka będzie działać. Mawet jeśli uda sie spocą latem, to wtedy będzie z niej coś w rodzaju krochmalu i też ochroni przed odparzeniem. I noś w torebce odrobinę w czymś bardzo szczelnym. Jak poczujesz, że trzeba "dosmarować", to idziesz do WC i dopudrowujesz. Ten sposób jest znany od wielu lat i bardzo skuteczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
mąka ziemniaczana = talk kosmetyczny ja mam podobny problem i przez lato miejsca na udach, które się "przecierają" smaruję niveą (co kilka h) i nie mam z tym problemów... a dziwne, że przy rajstopach też Ci się tak robi... moze masz za duże i Ci zjeżdżają? spróbuj na rajstopy założyć druga parę majtek (wtedy się wszystko ładnie trzyma i nie zjeżdża).. aha, ja czasami w lato robiłam jeszcze taki myk, że odcinałam nogawki z rajstop, gdy się je założyło to sięgały to 1/3 ud i już się nei ocierałam, a spod spódnicy nic nei wychodziło.. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.xl-pozytywnie.pl
Na forum XL-pozytywnie nie trzeba sie rejestrowac chyba. Czytałam ze laski juz na ten temat tam rozmawialy i było wiele porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloqkaoqa
tylko ćwiczenia na uda, jazda na rowerze, biegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem i niestety całe lato, żeby nie cierpieć muszę chodzić w legginsach przed kolano.. Co ciekawe nie miałam tego problemu, kiedy byłam na wakacjach w Tunezji.. Tam mogłam ciągle chodzić z 'gołymi nogami' i nie miałam ani jednego obtarcia, zastanawiam się czemu, może przez wilgotność powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanin
Sprawdziłam już wiele rzeczy: antyperspirant bez alkoholu, krochmal, rożną bieliznę itd. Wybawieniem okazały się dwa produkty z Farmony: Farmona Nivelazione, zasypka do stóp w aerozolu, 130 ml LUB Farmona Nivelazione, antyperspirant, pudrowy do stóp, dla kobiet. Całe lato chodziłam w sukienkach/spódnicach))) Oczywiście jeżeli po kilku godzinach dezodoranty przestają działać, to szybko się spryskam w toalecie przy najbliższej okazaji i znów spokój na kilka godzin;) Odkrycie mojego życia!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam już wiele rzeczy: antyperspirant bez alkoholu, krochmal, rożną bieliznę itd. Wybawieniem okazały się dwa produkty z Farmony: Farmona Nivelazione, zasypka do stóp w aerozolu, 130 ml LUB Farmona Nivelazione, antyperspirant, pudrowy do stóp, dla kobiet. Całe lato chodziłam w sukienkach/spódnicach))) Oczywiście jeżeli po kilku godzinach dezodoranty przestają działać, to szybko się spryskam w toalecie przy najbliższej okazaji i znów spokój na kilka godzinoczko.gif Odkrycie mojego życia!! oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaawaria
Ja nie jestem "ikselką" a niestety latem mam ten problem - chyba taka moja uroda ;) Mój sposób to zdecydowanie brandeletki, czyli opaski na uda. Testowałam kilka marek, ale najładniejsze ma Gabriella. To łódzka marka, bardzo przyjazna "ikselkom", mają też sporo rajstop i pończoch w rozm. 5 i 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×