Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margeritka_1

Zaczynam DIETE DUKANA od dziś, czy wyszczuplę UDA???

Polecane posty

Gość Margeritka_1

Od dziś zaczynam Dukana, na śniadanko zjadłam makrelę całą, bez pieczywa oczywiście, wypiłam potem kawę ze słodzikiem, teraz na obiad duszę sobie wątróbkę z drobiu. Na kolację chyba jogurt 0%. Czy na tej diecie schudną uda??? Nie chcę dużo chudnąć, jakieś 5 kg (ważę 65 kg), głownie po parę cm w udach, łydkach, tyłku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dołączam, razem będzie raźniej. Mam 164 cm, ważę ok 64 kg, nie jestem jakaś bardzo gruba, a moją "zmorą" są uda, w najgrubszym miejscu 60 cm!!! Za dużo jem, w tym słodycze, nic nie ćwiczę. Mam koleżankę co na Dukanie przez 2 mc schudła ok 15 kg, bez ćwiczeń, więc to dieta dla mnie, gdyż nie lubię ćwiczyć, nie mam do tego sił i motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweer3445
ja jem duzo bialka ale dopuszczam czasem węgle złożone. zobaczymy czy cos schudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikit
chetnie sie dołacze...ja tez jakies 4kg bym chciała zrzucic ...mam 160cm i waze 54...to nieduzo ale tez nogi bym chciała wyszczuplic...co trzeba jesc na tej diecie zeby schudnąć...napiszcie dziewczynki....miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajtam ajtam olaboga
bez cwiczen raczej Wam sie nie uda a Pani, ktora schudla 15kg w 2 miesiace miala raczej z czego chudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4kilowdol
na uda tlusciutkie polecam bieganie. U mnie wyszczuplilo. Nadal sa duze, ale ladniesze i bardziej zwarte. Sadze ze dieta pomoze zrzucic tluszcz wszedzie, tez na nogach, ale jedynie cwiczenia + dieta zapewnia dobry efekt. Zaczynam dzis dukana. Chce zrzucic 4 kg. Kazdy kilos to dla mnie sukces...Jestem niekonsekwenta i slaba wole mam, ale wiosna za rogiem, wiec nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4kilowdol
a najbardziej zalezy mi na talii czy tez brzuchu. Na razie udalo mi sie zmniejszyc pas o 1-2 cm. Wlasnie zmierzylam.Ale chcialabym miec jakies 74-75 cm w pasie. W mnijeszy obwod raczej nie wierze u siebie. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka, która schudła 15 kg wcale nie była jakaś bardzo gruba, ale grubsza niż ja, a teraz jest szczuplejsza sporo ode mnie, nawet za bardzo schudła, ale to jej sprawa. Nie ma efektu jo-jo, wręcz nadal trzyma się niektórych postanowień, typu nie je pieczywa, słodkiego (chyba, ze sporadycznie gdzieś w gościach). Schudła właśnie na Dukanie i własnie wcale nie ćwiczyła. Więc ja też już 2 dzień trzymam dietkę. Wczoraj zjadłam twarożek, jogurt, makrelę i wątróbkę. Dziś też twarożek, 2 jajka, serek homogenizowany i trochę piersi z kurczaka. Też mam słabą wolę, lubię słodycze, ziemniaki, sosy, mięska, ale jakoś chce wytrwać, chcę sama się lepiej czuć na lato, z moimi udami :-) Aha, kupiłam sobie wafle bez cukru i czekoladę bez cukru light z firmy Wawel i zjadłam trochę, dla mnie to "postęp", bo potarfaiłam dziennie zjeść całą czekoladę z orzechami, ciastka, snicersa, wafle i nie miałam dość, a teraz od 2 dni nie jem tego... Nie wiem jak długo wytrwam, ale czekam na rezultaty by mieć mobilizację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Kornelka, ja też trzymam się diety, dzis 3 dzien jest, nie jest tak zle, bo nie chodzę głodna, ale też np pije kawe ze słodzikiem, nie jem słodkiego (no moze zjdałam 3 ciastka jedynie, bo nie mogłam się powstrzymać...). Teraz zjdałam jajecznicę, bez pieczywa, ale wlałam parę kropel oleju do jej usmażenia... Na obiad robię filety rybne, tylko nie wiem czy je usmażyć czy poddusić jakoś na parze... Czytałam , że 1 faza 5 dni lub , ze 5 do 10dni, ja bym chciała wytrwać więcej niż te 5 dni, zobaczymy, by wejść do fazy 2. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Też mi ciezko tak całkeim bez słodyczy, zwłaszcza pod wieczór, w nocy nawet podjadam słodkie, teraz się powstrzymywałam i tylko te 3 ciastka kruche... Ale już nie kupuje słodyczy by mnie nie kusiły. Jedynie kupie z wersji light, takie bez cukru co pisała Kornelka, nawet nie wiedziałam, że takie wersje słodyczy są. Gdzie je można kupić? (wafle, ciastka, czekoladę bez cukru dla osób na diecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Z chęcią się do Was dołączę. ostatnio troszkę mi się przytyło :( więc od dziś postanowiłam zacząć stosować Dietę Dukana. Mam 164 cm wzrostu i ważę 63 kg. Chciałabym schudnąć chociaż do 55 kg. Czyli 8 kg do zrzucenia. Mam nadzieję że uda mi się i życzę Wam wytrwałości w diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Witaj Mufinka :-) To Ty, ja i Kornelka, mamy wymiary chyba podobne :-) A mierzyłaś swoje nogi, ile masz w najgrubszym miejscu uda, bo ja i Kornelka głównie z ud chcemy schudnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Ja z ud, pośladków i oponki ;) Zaraz zmierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
57 cm Załamałam się.Ostatnio ważyłam się i było 63 kg a teraz weszłam na wagę i jest 65 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Co dzisiaj zjadłyście? Oprócz diety ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4kilowdol
Ciezko bez warzyw. Ale pozytyw duzy, ze bialko sycace, wiec nie glodnieje sie tak szybko jak po posilkach weglowodanowych. Mam pytanie. Wiem, ze ta dieta nie ma nic wspolnego z liczeniem kalorii, ale czy nie sadzicie, ze przy tej diecie przyjmuje sie sila rzeczy mniej kalorii, poniewaz rzadko sie jest glodnym? Poszukam jakichs pomyslow w necie, bo na jajach, twarogu, tunczyku i jogurcie to moge jeszcze dzis jechac, a jutro juz jakis smaczny obiadek zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ćwiczę nic, słyszałam, że na Dukanie nie trzeba ćwiczyć i się chudnie, zobaczę na swojej skórze czy to okaże się prawdą... No właśnie, ja 3 dzień i wkoło albo jogurt, albo wątróbka, albo pierś z kurczak, no i jajka. Na jutro planuję filety z ryby, bo już nie wiem co... Jak macie jakieś pomysły, sprawdzone przepisy to piszcie. Wiem, że jak się poszuka to się znajdzie w necie, ale wolałabym tutaj wymieniać się przepisami, doświadczeniami, wtedy łatwiej będzie mi (nam) wytrwać w diecie... Mufinka - Ty masz w udzie (w najgrubszym miejscu) 57 cm, a ja mam 60 cm, moim marzeniem jest 55, ale cieszyć się będę też z 57 :-) Wszak na 2 udach to już jakby nie było w sumie 6 cm mniej :-) Czekoladę Wawla (gorzką lub mleczną) i wafle z Wawla kupiłam w Cerfurze, w dziale zdrowej żywności (nie na słodyczach). Chyba nie powinno być w naszej diecie żadnych słodyczy ale mi ciężko jest całkiem "bez", więc wolę takie, które są z serii "light"- oczywiście w małych ilościach, tylko na "smaka"... Pozdrawiam, fajnie, że jest nas coraz więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Kupiłam 1 czekoladę i 1 wafle z tej firmy Wawel, myśle, że lepiej je zjeść po kawałku niż prawdziwie słodzoną czekoladę itp. Czy można jeść płatki owsiane na chudym mleku w 1 fazie? Bo mleko można (chude), ale płatki owsiane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeritka a jaką diete Ty stosujesz?Bo Dukan WYKŁUCZA wszystkie słodycze, nawet te najbardziej "dietetyczne". Jest wiele przepisów na dozwolone słodkości. Czytałaś w ogóle książkę? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Nie czytałam książki, ale czytałam artykuły w necie, wiem, że nie wolno wcale słodyczy, wiem to, ale jak ja nie mogę sie powstrzymać to chyba lepiej jak zjem pare kostek takiej czekolady "light" niż normalnej pół lub cała... Dla mnie to i tak postęp jakiś już... To znaczy że jak zjem np dziennie 6 kostek czekolady bez cukru light to juz nie uda mi się nic schudnąć??? Czy to prawda, że przed okresem zawsze się więcej waży, o ile kg więcej??? Ja się ważę, bo właśnie jestem tuż "przed", więc zważę się i zmierzę wymiary centymetrem "po", ewentualnie za jakieś 5 dni najwcześniej, bo właśnie coś słyszałam, że przed okresem ogólnie zawsze się więcej waży i mierzy...- czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada light to sciema.....ja wogole nie jem czekolady teraz mimo iz ją lubie.Wg mnie lepsza kosta prawdziwej czekolady niz dziesięć tej light. A ponad to,dieta dukana nie zezwala na jedzenie slodyczy.Nawet płatki owsiane są zabronione.( pisze o pierwszej fazie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pytania autorki,przy dukanie glownie spada brzuch,biodra i uda wiec o ile sie pzestrzega tej diety mozna naprawdę fajnie wygladac bez glodzenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
No ale jak zjadłam trochę tych słodyczy (czekolada, wafle) to nie uda mi się schudnąć??? Jak z ważeniem i mierzeniem obwodów centymetrem przed i w czasie okresu, czy warto wtedy się mierzyć, ważyć, czy wtedy jest się cięższym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4kilowdol
Margeritka wybacz, ale troche bez sensu dzialasz. To, ze wybralas skuteczna, ale dosc mocno niezdrowa diete pewnie wiesz, bo wszyscy o tym dudnia. Mimo to chyba nie bardzo poczytalas o niej? Moze sie myle:) Taka diete trzeba szybko przejsc, osiagnac efekt i zaczac zdrowe odzywianie. Podjadajac to i owo odsuwasz efekt, narazajac organizm na dlugi czas trwania. I cholerka chyba moglas przewidziec, ze zaczynasz diete w zlej czesci swojego miesiaca? A moze pierwszy raz w zyciu masz parcie na czekolade przed ;) Ja jednak 1/1 bo bez warzyw niedobrze mi. Moze to nie dieta dla mnie, ale kurka zaczyna obwod malec to wbrew rozsadkowi pociagne troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Wiem, że nie wolno w diecie Dukana, słodyczy, wiem, ale jak już zjadłam mało to nic nie poradzę,,, postaram się już nie zjeść nic przez parę dni,,, czy naprawde nic nie schudnę jak zjadłam trochę czekolady??? Teraz żałuję, bo w sumie trwam 4 dzień i poza paroma kostakim czekolady i paru waflach nic spoza listy diety nie zjadłam... A Ty jak długo jesteś na diecie, że już są efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyska567
hej ja tez zaczynam od jutra ważę 80 kg a chce ważyć 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Hej Pyśka :-) A ile masz lat, ile obwód uda w najgrubszym miejscu? Ja ogólnie bardzo grubo się nie czuje, chcę schudnąć głównie w nogach, udach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyska567
nie mierzyłam jeszcze mam 23 lata jestem niska na pewno mam więcej niż wy w tych udach mam 157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeritka to lepiej najpierw przeczytaj książkę i wtedy zacznij Dukana a nie jakieś pseudo-cuda-niewidy... I tak, kilka kostek lightowej czekolady może zaprzepaścić wszystkie efekty. Wytrzymać kilka dni fazy I naprawdę nie jest trudno, a potem można robić dukanowe słodycze, które zastępują te niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×