Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margeritka_1

Zaczynam DIETE DUKANA od dziś, czy wyszczuplę UDA???

Polecane posty

Gość Margeritka_1
No ja jestem uzależniona od słodyczy, dlatego podjadałam z tej wersji light, ale jeśli przez te pare kostek zaprzepaszcze efekt diety to postaram się nic już nie podjadać słodkiego :-) Ja mam 31 lat, w udach 59-60 cm, zależy jak się zmierzę, w tym najszerszym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4kilowdol
kurde dziewczyny nie dam rady na tych bialkach. Zaczelam kilka dni temu i jesli nie jem roslin to mnie mdli. Moze przez duze przerwy miedzy posilkami. Ale bialko ma to do siebie ze bardzo syci i traci sie apetyt. Po 3 dniach zaczelam uzywac paska do spodni, wiec sie ciesze. Ale to nie dla mnie. Rezygnuje z dukana. Moja nowa dieta to bialka+ warzywa+ po 19 tylko herbatki. Mageritka wejde za tydzien, zeby sprawdzic jak twoje uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyska567
dzisiaj mój pierwszy dzień kurcze jakoś daje rade mam straszne napływy śliny pije cały czas wodę i tak nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
No nie wiem czy coś schudnę, skoro słodycze podjadałam, zobaczymy... Poza tym na razie się nie mierzę (obwód ud) bo czekam jak będę po okresie, teraz jakaś i tak ociężała, gruba się czuję, mimo diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podjadałam trochę słodyczy, wiem, że nie powinnam... Kiedyś gdzieś wyczytałam, że mimo diet dziewczyny też zjadły np batonika i też chudły, by nie popadać w skrajności,,, ale sama wiem, że nie powinnam, że Dukan zabrania,,,Zobaczymy czy schudnę,,, Poza tym trzymam się diety, wczoraj i dziś jajka, jogurt naturalny, pulpety gotowane w wodzie, bez sosu, bez ziemniaków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjesc mozna,ale zamiast batonika lepsza jest zwykla czekolada ( mniej tuczy niz w połączeniu z waflem).Jezeli natomiast obralyscie Dukana to w pierwszej fazie przestrzegajcie jadlospisu.Ja wiem,ze nie wytrwam,bo uwielbiam warzywa i owoce dlatego tez nie rozpoczynalam swojej przygody z tą dietą.W drugiej fazie mozecie sobie pozwolic na jakies odstępstwo,w pierwszej fazie chdnie sie najwiecej i najszybciej.Ale jezeli nie zalezy wam na szybkiej utracie masy to jedzcie do woli.Tylko zajadajcie się czekoladą,nutellą,a nie wafelkami,bo to po nich du** i cellulit rosnie.Wiem co mowie bo tez jadlam ciasteczka i wafelki i cellulit mialam okropny.A jezeli juz tak lubicie wafelki to moze raz w tygodniu pozwolcie sobie na dwa lub trzy.Codzienne jedzenie slodyczy nawet lajt jest niekorzystne no chyba,ze chcecie się oszukiwac. Codzienie zamiast ciastek czy czekolady mozecie zjesc rodzynki,daktyle,morele suszone,sliwki suszone,orzeszki,a jezeli nie umiecie się powstrzymac to ssijcie jak najdłuzej landrynke lub kupcie sobie gume do zucia orbit owocową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziluka, dzieki za rady :-) Ja dziś 6 dzień Dukana, w sumie moim jedynym odstępstwem było trochę słodyczy, ale niedużo ,,, Czy coś schudnę, zobaczymy, na razie się mierzyłam to 1 cm w udzie mam mniej, ale 1 cm, to za mało by stweirdzić , że się schudło, mimo, że ja akurat mierzę się zawsze w tym samym miejscu, gdzie mam pieprzyk na udzie, akurat w najgrubszym miejscu,,, więc wynik powinnam mieć rzetelny, ale też właśnie jestem przed @, więc źle obrałam datę rozpoczynania diety, bo też słyszałam, że przed @ i w czasie waży się 1-2 kg więcej , więc i obwody w cm też są zapewne większe np o 1-2 cm, więc zmierzę się za jakis tydzień chyba, by zobaczyć jak już bedzie po @... Czytałam, że niektóre osoby na Dukanie chudną szybko i w 1 fazie najwięcej, a inne wolniej, i w 2 fazie, że niby najwięcej się chudnie stosująca dietę 5 na 5, czyli 5 same białka i 5 z warzywami... Ja chyba od jutra włączę warzywa, zobaczę, zależy kiedy mnie będzie ciągło do nich, na razie trwam na serkach homogenizowanych, jogurtach, jajkach, rybie i piersi z kurczaka, może jutro znowu wątróbkę zrobię i jakoś pociągnę do 7 dni 1 fazę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tartaron 333
Dieta dukana jest bardzo fajna....Uda, pupę, łydki wyszczuplisz skuteczniej odpowiednio dobranymi fachowymi ćwiczeniami: http://tnijurl.com/15fa014c6932/ połącz dietę z tym ...........powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta dukana to jedyna dieta,w ktorej mozna ale nie trzeba cwiczyc.Mimo iz waga spada cialo jest sprężyste ze względu na dużą ilosc bialka i mięs a takze ryb :) Jezeli ktos lubi podjadac powinien odpokutowac i spalic taką samą ilosc kalorii jaką zjadł nadprogramowo.Wtedy najlepiej wykorzystac sprzet za ktorym nie przepadamy.Dwa,trzy razy i minie wam ochota na podjadanie :) Narobiłyście mi ochoty na tego dukana,bo na udach i biodrach mi bardzo zalezy,a niestety tylko ta dieta wspomaga chudnięcie z tych strategicznych miejsc. Moze rzeczywiscie jutro przejde na tą diete,tylko mam watpliwosci jezeli chodzi o kawe i o jogurty jogobella lajt.Jaa uwielbiam z jogobelli lajt te smaki lata,bo smakują jak roztopione lody. Aha,a wode pije mineralną ale delikatnie gazowaą i szczerze wam powiem,ze dziala i taka.Wazne to pic plyny nieslodzone chyba.Ja wody nie lubie,odpycha mnie na samą mysl.Łykam white lion tea wiec pic mi się chce,ale niestety jak zobacze czystą wode to uciekam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede stosowac w 2 fazie 1 na 1 jest lepiej w ten sposób i łatwiej na 5 na 5 jest trudno wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zgrzeszyłam", dziś 6 dzień Dukana, a ja skusiłam sie na 2 kawałki (trójkaty) pizzy, ale się nimi najadłam,,, dawniej miałam rozepchany żołądek i takie 2 trójkąty to było nic, by się najeść to 4 musiałam zjeść,,, A teraz pić mi się chce ciągle i dużo wody mineralnej wypiłam. No i nie wiem co z schudnięciem skoro podjadałam trochę słodyczy no i dziś pizza... Czytałam, ze jak się "zgrzeszy" to trudno, nie załamywać się, a dalej już przestzregać diety, pilnować się... Zobaczymy...Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xylinka
Ja byłam na tej diecie, wyszczupliłam uda, ogólnie cała schudłam, tak, że widać :-) Zdarzało mi się, że coś podjadałam zakazanego, ale mało i w niewielkich ilościach, bo też organzim się domagał, np napiłam się parę łyków oranżady słodkiej, gazowanej, czy zjdałam Liona... Ale pilnowałam diety i schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Mimo okresu dziś się zważyłam - 63 kg, więc 2 mniej, obwód w udach i biodrach po 1 cm mniej :-) Biorąc pod uwagę, że podczas okresu jest się i tak "grubszym" czy fakt niewielkiego ale jednak podjadania to coś jednak schudłam... Zważę i zmierzę się po okresie jeszcze i zobaczymy... Bo i tak te 2 kg to chyba za mało jak na fazę 1 w Dukanie, ale może to wina podjadania słodyczy lub cyklu czyli okresu... A mimo wszystko się cieszę, że jakiś efekt, nawet nieduży jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
Nikt już tu nie zagląda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dzisiaj jest mój szósty dzień fazy uderzeniowej jestem z siebie tka dumna ze tyle wytrzymałam i nie podjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritka_1
a ile powinno najmniej, minimum się schudnąć na Dukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faneczkadukaneczka
Ja w 1 fazie -8 dni schudłam 4 kg, a potem w 2 fazie średnio 1 kg na tydz. zależy od orgaznizmu. Jak wnisokuje Margeritka, Ty w ciąglu chyba 6 dni 2 kg, zważywszy, że podjadałas i to słodycze oraz ważyłaś sie w czasie okresu to chyba wynik i tak masz dobry. Spróbuj nie podjadać, zwłaszcza słodyczy. Tu masz link ile się chudnie w 1 fazie: http://www.dukan.forumowisko.net/153.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
pijcie duzo wody niegazowanej, bo ona pomaga usuwac toksyny z organizmu, ok 2 l dziennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landerka
no i jakie są efekty Waszej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 2 tyg zgubiłam 2 kg (z 64 mam 62kg) i 2 cm (z 60 mam 58 cm ) w udzie, więc warto było :-) Dodam, że nie jest to dużo, bo powinnam wiecej zgubić będąc w sumie na Dukanie, ale u mnie nie był to tak do końca Dukan, bo podjadałam czasem coś zakazanego (pizza, słodycze, kanapka, 1 ziemniaczek), ale starałam się jeść dużo produktów wskazanych w Dukanie, byłam w sumie 6- 7 dni niby w fazie 1, potem dołączyłam warzywa, więc w fazę 2 weszłam i nadal w niej jestem od paru dni... Staram sie nie jeść zakazanych produktów, ale zdarza mi się coś podjeść, jednak pilnuję się by to było rzadko i malutka porcja tak "na smaka" ... Zobaczymy jak dalej będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marifotka
Poczytałam troche dziewczyny o waszym podjadaniu batoników i czekolady... PRZESTAŃCIE. Jeśli nie dajecie rady w pierwszej fazie (a to przeciez tylko kilka dni) zawsze możecie jeść serki i jogurty ze słodzikiem, kogiel-mogiel ze słodzikiem, albo mój hit: LODY. Przepis: 4 białka 3 żółtka 2 kopiaste łyżki serka homo 0% aromat waniliowy duuużo słodzika ubijacie białka na piane i potem delikatnie mieszacie z pozostałymi wcześniej wymieszanymi składnikami i.. do zamrazarki. Za pierwszym razem jak zrobiłam, były twarde jak kamień, a większość żółtka opadła na dno pojemnika (mimo to były smaczne), teraz wyjmuję co godzinę z zamrazarki i mieszam mikserem, by spulchnić no i by żółtko nie opadło. Zobaczymy czy konsystencja będzie lepsza! Na prawdę polecam, sa smakowite i pamiętajcie,że w 1fazie nie dosyoujemy kakao, by miec lody czekoladowe ;] dopiero od 2giej, w której za pomoca skrobii kukurydzianej możemy wyczarowywac torty! SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!cieszę sie, że natrafiłam na Wasz topik, który zaczyna przygodę z Dukanem...bo większość juz na tyle zaawansowana , ze nie ma jak sie przy lączyc...swego czasu przeczytałam ta książkę, ale ciągle nie po drodze moment rozpoczęcia diety...a to zima i drożej a to wyjazd a to co innego....teraz moja motywacja jest wyjazd nad morze za 1,5 m-ca wiec postanowiłam zadziałać...mam 173 cm i jakies 71 kg...nie czuję sie z nimi dobrze...nie jestem gruba..moje kości waża wiecej i zawsze dawano mi mniejsza waga niz faktycznie wskazywała...ale jak ważyłam 65 kg czułam sie świetnie...liczę na Wasza pomoc i wsparcie...mam problem z ustaleniem jaki dla mnie bedzie najlepszy tryb...zarówno w fazie uderzeniowej jak i tej drugiej...nie chce sie zneichęcic zbyt szybko...6 kg do zrzucenia to niby niewiele ale nie chce miec słomianego zapału i zaprzesatc dzialania...prosze o rade ile mam sobie wyznaczyc dni w 1 fazie?pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalista1988
Hej!! ja tez jestem i jak na razie 2 kg mniej. Mam 164cm i z 71,1 spadlam na 69,2. Dzis konczy sie moj 3 dzien diety. Jutro 4 wiec trzymajcie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc30
Hej Dziewczyny Na diecie Dukana jestem 6 Tygodni,(- 6kg) !!:) i zdazylo mi sie raz czy dwa zjesc cos slodkiego ... Najważniejsza jest silna wola i cel, Ja zawsze gdy chce cos zjesc patrzylam na zdjecia zgrabnych dziewczyn teraz patrze na swoje jak zmienilo sie moje cialo po 6 tygodniach i dalej dostaje powera do dalszej walki:) Warzyłam 69 kg teraz 63 przy wzroscie 165 jeszcze jakies 5 kg i osiagne swo cel :d Powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) jest tu ktoś jeszcze?? Ja zaczęłam dietę dukana w piątek, dziś mam 3 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska18
Dziś 1 dzień jak myślicie wytrzymam? :) jestem dość podekscytowana :) Czytałam wasze komentarze i przyznam szczerze, że bardzo mnie motywuje to, że "skromne" podjadanie nie szkodzi, jeśli dieta jest kontrolowana :) mam nadzieje że moje miesięczne przygotowania do diety pomogą :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 5 dni , wytrwałam dzięki siostrze, trzymała mnie w ryzach i dużooooo gotowała, ile schudłam narazie niewiem , będę się jutro ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×