Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam na ksiecia z bajeczki

Szukam księcia z bajki na białym koniu :) Wkrótce go znajdę

Polecane posty

Gość czekam na ksiecia z bajeczki

Nie mam zamiaru zadowalać się ochłapami :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację.. ..
plebs jest dla plebsu ale skąd masz zamiar wziąć tego księcia, i jeszcze na białym koniu ? pewnie za dużo bajek oglądasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam stadninę koni w Janowcu Podlaskim, duża szansa na znalezienia księcia podczas aukcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na ksiecia z bajeczki
Szukam intensywnie , nie jestem jak bajkowa księzniczka , która siedzi w wieży ( w naszych czasach w mieszkaniu :D ) Ksiąze powinien : - miec ładne ,białe zeby - zadnej łysiny , zakoli - posiadac ładne ciało , żaden chłoptas z zapadniętą klata ani zarosniety goryl - symetryczna twarz, duze usta i oczy , mocna szczeka , ładne zarysowana zuchwa i kosci policzkowe , proporcjonalny nos - kolor wlosow i oczu obojetny - wzrost bez znaczenia ,ale oczywiscie bez skrajności typu 160 cm albo 190 - tyczki są paskudne - dobry w lozku , wiecznie napalony - powiinien odziedziczyc majątek po rodzicach ,albo miec glowe do biznesu - nie moze byc pracoholikiem i szeregowym pracownikiem , powinien miec biznes internetowy , on jest wlascicielem a inni na niego robią , on w tym czasie ma czas dla siebie ,dla znajomych i oczywiscie dla mnie - ciekawe zainteresowania , tak jak ja , musi byc oryginalny czyms mnie zaskoczyc - zamknięty w sobie , ale wiecznie usmiechnięty - nie może interesować się polityką !! - niewierzący lub ewnetualnie buddysta - lekko infantylny , nieznosze poważnych ludzi , wieczne dziecko i kilka innych cech charakteru o ktorych nie chce mi sie pisać ;) powinnismy zyc jak pączki w miodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutos
usmialem sie no coz widze ze oblakancow ci u nas dostatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfds
"nie moze byc pracoholikiem i szeregowym pracownikiem , powinien miec biznes internetowy , on jest wlascicielem a inni na niego robią , on w tym czasie ma czas dla siebie ,dla znajomych i oczywiscie dla mnie" chyba nie wiesz, o czym piszesz dziecinko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie książąt jest wyjątkowy deficyt, synowie księżnej Diany, chyba już zajęci, i dupa blada, a polska szlachta, to po wojnie i komunistach, ogólnie gołodupcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Shreku był taki książę. Chyba nadal szuka swojej księżniczki, więc masz szansę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na ksiecia z bajeczki
podszyw wiem o czym piszę , powinien miec glowe na karku , zarządzac a reszta powinna na niego pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na ksiecia z bajeczki
Okolice Warszawy , Łomianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na ksiecia z bajeczki
Podszywy won z kafe!!!! co ja mam do zaoferowania? Bardzo dużo, ale wystarczy ze będę rozchylała nogi, kiedy on będzie chciał - to zawsze działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdbfhcfjd
phh..taki to na pewno będzie Cię zdradzał dziecinko :D..wiecznie napalony, przystojny, idealny ha ha trociny w głowie :D współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×