Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solenero

przepis na łatwą i pyszną karkówkę

Polecane posty

Gość o rzeszty
do o rzeszty - wiem, ze nie ma idealnie zdrowej zywnosci, ale mozna w jakims stopniu ograniczac jej niezdrowosc nie kupujac produktow z DODATKOWA jeszcze chemia, lub sztucznie przetworzonych. margaryny w zyciu nie kupilam, wypiekow z proszkiem do pieczenia nie robie i ogolnie nie jadam, bo nie lubie. jem wszystkiego po trochu, sama nic nie hoduje, ale kupuje z reguly tylko to, co jest zdrowe, naturalne, jak sie da ekologiczne. wiem, ze nawet to idealne nie bedzie, ale zawsze to juz jakis postep. jest przeciez roznica miedzy pasztetem, kielbasa czy wedlina, w ktorej skladzie sa same naturalne skladniki, a takiej, gdzie lista siega rozmiarow i struktury tablicy mendelejewa ;) jogurty, k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
jogurty, ktore jadam maja same naturalne skladniki, a jedynym ich mankamentem bywa cukier trzcinowy, bo lubie jogurty owocowe (barwniki itd. naturalne). y tu tambien - zamiast magi i wegety mozesz uzyc sol, pieprz, czosnek i majeranek, albo jakas mieszanke ziolowa, ale ziolowa, nie pomysl na itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwatkaser
mace jakis przepis na wypróbowane danie świateczne , takie na ciepło w jednym garnku typu bigos ? no bo bigosy , strogonofy i inne znudziły mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam karkówkę z grilla z konfitura z płatków róż, tak nie żurawina nie inne borówka lecz płątki róż, takie smakołyki kupuję w Ogródku dziadunia i zaskakują całą rodzinę przy obiedzie lub grillu. Lubię ich dodatki przede wszystkim za ich skład i że nie mają chemii,a na to ostatnio zwracam szczególną uwagę, no i ni ekosztują majątku tylko kilka złoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×