Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioleta86aa

13 ZESTAWÓW DLA DZIEWCZYNKI!sama wybierz który chcesz!

Polecane posty

Gość vendettaa
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalajakolalakajk
czyli z 3 , 4zl za sztuke????rozumiem czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
niee to nie jest na sztuki, cena jest za zestaw 21zł. a w zestaw zawiera od trzech do ośmiu ubranek lub wiecej. w aukcji jest wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtwetrwe4tr
Aukcja niezgodna z regulaminem, każdy zestaw powinien być na osobnej aukcji skoro kazdy zestaw to inne ubrania. Aukcja zgłoszona do allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
jakby byla niezgodna z regulaminem nie wystawiliby mi jej na aukcje!!! o zgrozo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnee jakjachce
fajne ubranka :) i fajna cena, ja bym kupiła tylko że moja córka nosi rozmiar 86cm :( także lipka :) ale fajnie zrobiłaś stronke.pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubuIubu...
zgadzam sie, to powinno byc 13 roznych aukcji! tez zglaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubuIubu...
Zgłoś niezgodną z prawem aukcję Allegro nie jest bezpośrednio odpowiedzialne za zamieszczane oferty, ale robimy co w naszej mocy, by opisy oraz transakcje były zgodne z obowiązującymi zasadami i przepisami prawa, a Użytkownicy mogli korzystać z serwisu bez obaw. Jeśli uważasz, że oferta narusza zasady, skorzystaj z poniższego formularza. Po weryfikacji Allegro może podjąć stosowne działania (oficjalne ostrzeżenie, usunięcia oferty bądź czasowe lub stałe zawieszenie konta Użytkownika). * Jeżeli chcesz opisać problem dokładniej lub zgłoszenie dotyczy Użytkownika, a nie przedmiotu, kliknij tutaj. * Jeżeli podejrzewasz, że Sprzedający może nie wysłać przedmiotu po wpłacie, kliknij tutaj. * Jeżeli masz pytanie dotyczące obowiązujących na Allegro zasad, kliknij tutaj. Przydatne linki * Zasady dotyczące wystawiania i opisu aukcji * Towary zakazane i dopuszczone warunkowo Nazwa aukcji 13 zestawów DZIEWCZYNKA.WYBIERZ SAMA KTÓRY CHCESZ! (1533881027) Sprzedający wioleta86aa (87)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
a zgłaszajcie sobie :) :) :) jakoś inni też tak wystawiają i nie ma problemu! zapłaciłam za wystawienie kilku zestawów,co innego jakbym zrobiła aukcje jako jedna sztuka a wystawiam wiecej!i tu może byłby problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaassss
ehhhhhhh Moim zdaniem jest ok :) Jeżeli wystawiasz aukcje z wieloma rzeczami i chcesz je sprzedać pojedyńczo musisz zaznaczyć ile masz zestawów a tu jest wystawione 13 więc jest ok,jeżeli ktoś kupi np 2 zestawy automatycznie w aukcji z 13 robi sie 11 i co tu szukać problemu :) Jaja sobie robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdjhjy
No nie było by problemu gdyby zestawy ubrań były takie same a że są różne to osoba wprowadza ludzi w błąd, bo co będzie jakktoś zalicytuje jakiś zestaw, zapłąci za niego a autorka powie że tego już nie ma? Tez zgłosiłam to, takie aukcje i takich oszustów rrzeba tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaassss
W Allegro wiele takich samych przedmiotów można wystawić w jednej aukcji wieloprzedmiotowej. Kupujący nie są zobowiązani do zakupu wszystkich wystawionych towarów, lecz takiej ilości, jaka im odpowiada. Aukcja wieloprzedmiotowa może mieć wielu zwycięzców. Zostają nimi ci allegrowicze, którzy zaproponowali najwyższe kwoty. Co bardzo ważne, wszyscy zwycięzcy płacą za każdy wygrany przez siebie przedmiot kwotę zaoferowaną przez użytkownika, który jako ostatni zmieścił się w puli zwycięzców aukcji (informacje ze strony pomocy Allegro). Jeśli aukcja zostanie zakończona, a zgłoszone oferty kupna nie wyczerpały wszystkich oferowanych przedmiotów, to wszyscy zwycięzcy płacą za wylicytowane przedmioty kwoty równe cenie wywoławczej. W aukcji wieloprzedmiotowej istnieje niedostępna w innych rodzajach aukcji możliwość rezygnacji z zakupu. Ostatni z uczestników, który wygrał mniej przedmiotów niż licytował, może odstąpić od zakupu. Jest to bardzo rozsądne rozwiązanie. Załóżmy, że sprzedający wystawił na aukcji dużą liczbę kolumn głośnikowych. Jeden z kupujących złożył ofertę zakupu dwóch sztuk, a ostatecznie wygrał tylko jedną. W takiej sytuacji może zrezygnować. i o co kaman??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
o ranyyyyyy :( Napisane jest że przed kupieniem sprawdz czy ten zestaw ktory ci sie podoba jest jeszcze dostepny! jezeli jest-zamawiasz go,a ja wtedy wpisuje na końcu aukcji BRAK ZESTAWU NR 1 I na tym to polega, wiele osób tak robi i skuteczniej sprzedaje- dlatego podgapiłam taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdjhjy
No aukcje wieloprzedmiotowe można wystawiac ale pod warunkiem jak ktoś sprzedaję w jednej aukcji to samo. Jakby autorka sprzedawała 13 zestawów takich samych ubrań to nikt by się nie czepiał ale że sprzedaję na jednej aukcji 13 róznych zestawów bo jej było żal parę groszy aby wystawić kilka aukcji to już jej problem, za chytrośc się płaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak oni piora
tez zglosilam musisz wystawic kazda z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnee jakjachce
o co wam chodzi??? ja bym to ignorowała na miejscu autorki. Pisze że jest tyle i tyle zestawów,zestawy są ładnie ponumerowane wszystko widać jak na dłoni. Każdy zestaw zawiera co innego, wybierasz który ci sie podoba i kupujesz.To nie jest aukcja-to moze byłby problem i nic by nie było wiadome. Jest KUP TERAZ i jest podana cena za zestaw. Ja nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdjhjy
No to zobaczymy czy allegro też nie będzie widziało problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki w tanie kropeczki
wiecie co zawiść nie zna granic. no dobra wystawiła i myslała,żę jest ok. mnie to nie razi do tego stopnia żeby zaraz powiadamiac allegro a Wy jeteście złośliwe pindy i tyle. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
(61) 860 28 00 Dzwońcie :) Zapytajcie i bedzie wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa
Tylko że ciężko sie dodzwonić. Jakby coś było nie tak z aukcją pewnie by nie została wystawiona.Przy wystawianiu pisze że w ciągu 60 min pojawi się w serwisie,więc ktoś chyba to sprawdza skoro trzeba jakiś czas czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah:)
chyba jestes jebnieta....ludzie wystawiaja bron i inne niedozwolene rzeczy i aukcje sie dodaja...tylko potem sa po prostu usuwane tępoto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myhearth
niezłośliwe napiszę ci, że te ubranka nie prezentują się zbyt ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez matka
WYbacz autorko, ale te rzeczy sa tragiczne, ni do ladu ni do skladu:O Nic do niczego nnie pasuje i wygladaja jak wyciagniete ze strychu z pudla odlozonego przez twoja mame... Dziewczyny, czy Wy naprawde nie macie parcia aby ubierac te swoje wymarzone, wyczekiwane dzieci LADNIE? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha..:D
no i co?i miałysmy racje-usuneli jej aukcje!!!! Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro. hahahha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak oni piora
faktycznie,usunieta aukcja przez pracownika Allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubuIubu...
autorko, no i co ty na to? kto mial racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdrh
i gdzie teraz ci co krzyczeli że zazdrościmy? rozumiem że i pracownik allegro tez zazdroscił autorce tych ciuchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem tej kafe
zawiasci byle dokopac co wam to kuzwa pzreszkadza jakie kto wystawia zestawy, oszukala was ta osoba na czyms, cos zlego zrobila? jestescie wredne donosicielki, mnie wczoraj tez dzieki kafe usunieto aukcje niby niezgodna z regulaminem bo napisalam ze wykonac moge ta rzecz tez winnym kolorze po inf na maila jakas gnida doniosla ze robie sobie reklame, jak mozna inaczej nazwac takie zawistne cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghgderf
jakby aukcja byla w porzadku to by tej aukcji nie usunieto, proste ;) a ty powyzej to oszust oszusta zawsze bedzie bronil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×