Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioleta86aa

13 ZESTAWÓW DLA DZIEWCZYNKI!sama wybierz który chcesz!

Polecane posty

Gość wioleta86aa !!!
No i co z tym linkiem kłamczucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioleta86aa !!! raczej ta zaczerniona się już nie odezwie może lepiej ty wyślij linka, szybciej udowdnisz że to co mówisz to prawda niz miałabyś na nią czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
oleje to tylko poczekam aż przesle link :) Nikt za mnie nie bedzie obrazal ludzi i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta awantura staje sie
ale jaja ty jestes z Tarnowskich gor a ja z okolic Miasteczka Slaskiego :) to w sumie rzut kamieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie sie ze sie wkurzasz
Gdyby ktoś za mnie wyzywałby tak strasznie innych-zrobiłabym to samo :( Głupia sprawa,pomachaj ręką i już olejjj to :) Ludzie nie znają granic.... podłość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
No tak rzeczywiscie rzut kamieniem :) a niby śląsk słynie ze złodziejstwa, a ciekawa jestem skąd jest moj podszywacz skoro ukradła mi nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
calkiem serio ale ta aukcja jest juz dawno zakonczona wiec jakbys ją skopiowala? ja mam zapisana w archiwum w zakladce -niesprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
A przecież nawet jabys weszla w moj profil na allegro- OBEJRZYJ INNE PRZEDMIOTY ukaże sie tylko kurteczka aukcja ktora jeszcze trwa,nie masz dostepu do moich aukcji ktore juz sie zakonczyly. No i jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta awantura staje sie
:) ja proponuje olac ten temat na przyszlosc juz wiesz jakie tu "dobre kobiety przesiaduja " i niech bedzie przestroga dla innych pozdrawiam i milego dnia zycze :) ps. nigdy nie slyszalam aby slask slynal ze zlodziejstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrty
Kwestia ukradzenia nicka: Kradzież nicka byłby wtedy jakbyś przyszła tu od razu zalogowana na czarno a ktoś by się włamał na twoje konto, zmienił ci hasło i tym twoim nickiem by się posługiwał. Twoje roszczenia są śmieszne i niestety ale kafe nic z tym nie zrobi bo ten sam pomarańczoy nick moze używać każdy i zasada jest jedna: kto pierwszy go zarejestruje w systemie to nick jest jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy julciu moja
Fajnie że sa jeszcze ludzie którzy tak bardzo NIE lubią obrażać innych :) A tu na kafee jest mnostwo takich :) BRAWA dla ciebie :) Walczyłaś o swoję imię ;) i wygrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sprzedaję na allegro, czasem aukcja która niedawno się zakończyła jeszcze wisi w systemie przez jakiś krótki czas wierzę, wierzę ci:) i zgadzam się niestety z ostatnim postem ghrty moim zdaniem nic od strony prawnej zrobić nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
ta awantura staje sie- podobno tak :) i z pijaństwa :) Dzieki wszystkim którzy jednak mnie poparli:) Dla mnie też to bedzie nauczką,napewno nie wystawie aukcji takiej jak poprzednia,nie chce spowodować utraty konta bo jedna mam troche komentarzy,kupuje na allegro i nadal chcę. A osoby ktore mnie zgłosiły- trudno.... kiedys wam sie noga podwinie,pomyślcie o tej sytuacji jak sie kogoś kapuje :) nikogo nie chcialam okraść,a fakt-nie znam regulaminu allegro,ale czlowiek uczy sie na wlasnych błędach. A do podszywacza- A SIOOOOOOO !!!!! naucz sie dziewczyno NIE obrażać ludzie,bo top nie ładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta86aa !!!
calkiem serio- ale inni w życiu nie zobacza tej aukcji dopoki jej jeszcze raz nie wystawisz :) Wiem ze nic nie zrobie na PO ale trzeba bylo troszke postraszyc kobiete :) widac ze sie przestraszyla bo uciekla i jej nie ma :) :) :) pewnie teraz siedzi i myśli co zrobić :) Nie bój sie kochanie :) nic ci sie nie stanie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalajakolalakajk
:) świetnie rozegrałaś sprawe :) sprytnie :) Masz racje nie można obrażać nikogo bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalajakolalakajk
OBY WSZYSTKICH TO CZEGOŚ NAUCZYŁO! cała ta głupiutka awantura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×