Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asfg

Czy kupujecie mleko z mlekomatu?

Polecane posty

Gość asfg

Czy są na Waszym osiedlu/miescie mlekomaty.U mnie na osiedlu od niedawna postawiono.Mleko ma ok 4-4,5 %, nie jest to mleko uht,tylko świeże. każdy obrzydza mi to mleko,ale przeciez jest chyba pod jakąś kontrola,i spełnia na pewno jakieś wymogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiantu
W dzieciństwie ,do 8 roku zycia mieszkałam na ws(lata 70)i.Mielismy 2 swinie,parę kur,troche pola i krowę. Jak ja uwielbiałam pić mleko gdy mama doiła krowę.Takie ciepłe,z pianką. Gdy przeprowadzilismy sie do miasta rzadkokiedy takie piłam i odzwyczaiłam się. Po pewnym czasie takie mleko prosto od gospodarza zaczęło mnie obrzydzać.Odtamtej pory nie napiję sie innego mleka niż ze sklepu. Ser biały od gospodarza zjem,ale mleka i śmietany nie tknę. Nie obrzydza mnie mysl o tym w jakich warunkach to mleko było pozyskiwane,tylko ten zapach mleka i śmietany mnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje mleko tylko w sklepach. Z mlekomatu pachnie mi troche taką chemią ;) Pamiętaj jak chcesz kupić pyszne mleko patrz na te na których pisze "Pasteryzowane w niskiej temperaturze". Jest ich bardzo mało wręcz wcale na półkach, ale warto poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
mlekomaty?nigdy o czymś takim nie słyszałam i nie widziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margiem
Pije takie prosto od krowy.Na poczatku tak dziwnie pachnialo,ale sie przyzwyczailam.Pije juz od paru lat i kiedys nie moglam odebrac tego mleka.Sprobowalam ze sklepu i powiem wam paskudztwo.Taka gorzka,wodnista ciecz.A kiedys pilam i mi smakowal ten syf.To od krowy,schlodzone dobrze to normalnie jakby sie lody rozpuszczone pilo.Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jypjypjyp
Zazdroszcze tego mleka,ja jestem skazana na ten kupny syf.Nawet mlekomatu u mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody

Lekarze wiedzą że mleko UHT to trucizna dla jelit. Nie ma żadnych zdrowotnych właściwości tylko jako zabielacz do kawy. Mleko od krowy zawiera potrzebne bakterie a kwaśne mleko ma zdrowotne właściwości i jest tysiąc razy skuteczniejsze niż probiotyki z apteki. Kiedyś było wyłącznie zdrowe mleko i żywność. Teraz mamy zachodnia chemię i wydajemy majątki na lekarzy. Nasi politycy nie jedzą tego co nam każą kupować w marketach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×