Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salatkaOwocowa

potrzebuje pracy, a nie moge znalezc:( moze ktos pomoze?

Polecane posty

witam. mam 20 lat i ukonczone liceum ekonomiczno-administracyjne. Pracowalam miesiac jako baristka. Poza tym nie mam doswiadczenia. nikt nie chce mnie przyjac bo wlasnie nie mam doswiadczenia. nikt mi nie chce dac szansy a ja bardzo szybko sie ucze i potrafie podolac wyzwaniom. Jestem z lubelskiego ale i do warszawy bym mogla pojechac. szukalam pracy chyba wszedzie gdzie bylo mozna i tak samo wysylalam cv. i nic:( jesli czyta to jakis pracodawca to prosze mi dac szanse...;( ale prosze o uczciwe oferty, bo takie jak-prywatki- czy cos mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniaaaaa
Polecam firmę Betterware, oto katalog http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0311/ jest to praca w systemie MLM, praca jest dla każdego kto ma swój cel w życiu, chce sie rozwijać, napisz do mnie to skontaktuje się z Tobą i przedstawię ofertę, jest to sprzedaż bezpośrednia ale również mozna stworzyć swoją grupę osobistą, z której mamy możliwość otrzymywać rabaty, które zwiększają się od naszego zaangażowania w pracę, rozwój w tej firmie jest pewny jeśli tylko chcemy pracować. Możliwość wypracowania zarobków pasywnych, w zależności od zaangażowania. Po wpisaniu się do firmy daje wsparcie firma i ja jako sponsor, szkolenia internetowe, które bardzo motywują nas do pracy, trzeba tylko dać sobie szansę. Polecam hania.ro@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umertas
praca w mlm to praca tylko dla ekstrawertyków którzy mają 1000 znajomych i więcej, dlaczego w ogłoszeniach tego nie napiszecie? Osoba nieśmiała czy z fobią społ. nie ma co szukać w mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi a co tam
praca w mlm to praca tylko dla ekstrawertyków którzy mają 1000 znajomych i więcej, dlaczego w ogłoszeniach tego nie napiszecie? DOKLADNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×