Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiaiass

CZY SZYBKI MARSZ POL GODZINY CO DNIA COŚ DAJE CIAŁU??PROSZE POWIEDZCIE!

Polecane posty

Gość ksiaiass

Czy to ,że codziennie chodze tak w porze obiadowej albo wieczorkiem POL GODZINY szybkim marszem wplywa jakos na posladki albo uda ??czy raczej nic to nie daje?kto sie zna? słyszalam ze od takiego chodzenia uda staja sie jak patyczki a posladki zanikaja:(to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne szybki, naprawdę szybki marsz to świetna sprawa, zwłaszcza na nogi. Z czasem możesz sobie wprowadzać lekki trucht w odpowiednich interwałach. Czyli: 30 sekund biegu, 5 minut marszu, z czasem trochę dłużej truchtu - mniej marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssssssssss
patyki na pewno nie bądą. biegacze itd mają umięśnione nogi lub szczupłe ale zgrabne. napewno od chodzenia nie zrobią się gorsze nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OD TAKIEGO CHODZENIA
własnie nogi beda jak patyczki bo schudną!!! autorka musialaby ,mnostwo bialka wcinac by jej nogi sie rzezbily !!! ale tu malo kto sie zna na fitnessie wiec o czym gadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OD TAKIEGO CHODZENIA
posladki bedziesz miec a raczej ich brak hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OD TAKIEGO CHODZENIA
i najwazniejsza sprawa !STRACISZ CYCKI!OD TAKIEGO SZYBKIEGO MARSZU TRACI SIE BIUST NIESTETY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka86
nie wiem jak przy marszu - ja biegam. pieknie sie od tego chudnie, niestety zgadzam sie - piersi dostaja po tylku pierwsze. ale ladnie rzezbi nogi, posladki i brzuch (paradoksalnie tez! od ruchu do jakiego zmuszony jest tulow;)) pozdrawiam i zycze wytrwalosci poza tym - kazdy ruch jest lepszy niz jego brak! miśka http://wodakokosowa.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssssss
ja wiem, ja sie nie znam. a po jakim czasie beda te nogi takie chude? jak zobaczysz, ze masz za chude nogi, to po prostu przestaniesz tak chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyd66ddf
chudnie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisif8ff
strasznie odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Zdecydowanie pomaga i można zrzucić zbędne kg :) jednak wydaje mi się, że lepiej zainwestować w dobry rower i cieszyć się widokami okolicy i towarzystwem znajomych, którzy mogą nam potowarzyszyć :) Teraz Giant ruszył z akcją "Przejedź z nami 100 tysięcy km" super akcja i można połączyć przyjemne z pożytecznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Taki codzienny marsz na pewno pozytywnie wpłynie na twoją kondycję. Nie wiem jednak ile należałoby chodzić, aby spalić zbędne kilogramy. Z pewnością jednak urządzając sobie takie spacery dbasz o stan zdrowia swojego organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa31
też zaczęłam chodzić. jakoś od marca biegałam (dużo powiedziane - raczej marszobieg). pół godziny co dwa dni. czułam się po nim rewelacyjnie, ale teraz nie mogę, pewnie przez alergię, oddychac i po pół km nie wiem co to powietrze. chcę się jednak ruszać, więc postanowiłam właśnie chodzić. powiem Wam, że po pół godz marszu w tempie niepozwalającym na normalną rozmowę (szybkim), bolały mnie wszystkie mięśnie nóg i nawet brzuszka, bo napinałam je przez cały czas. Nie odczuwałam tego po marszobiegu. Być może wtedy nie zwracałam uwagi na napięcie mięśni. Wczoraj była piękna pogoda, wiec wydłużyłam czas do jakiś 50 min. Mogę polecić tą formę ćwiczeń. Na pewno daje to efekty. Zawsze spalicie przynajmniej tą kolację, pooddychacie świeżym powietrzem, a ruch jak każdy poprawi kondycje i z czasem wpłynie korzystnie na mięśnie. Dajcie znać, jak Wam idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak duzo chodze
szybkim tempem. I jako nie zauwazylam zadnego spadku wagi, moje nogi tez sie patyczkami nie zrobily. Wiec bez przesady. Chcialabym nawet schudnac ale od samego takiego marszu to sie nie chudnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniakjjdfdf
to odchudza strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavonia_
trzeba przynajmniej godzinkę, jednostajnym tempem, przy szybkim półgodzinnym spalasz mięśnie, nie tkankę tłuszczową, tłuszcz się spala dopiero po 30 min niestety, sama tez popełniałam ten błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniakjjdfdf
pavonia ale jak to ?pol godziny spale miesnie a po godzinie nie spale ich ??dziwne rzeczy piszesz..a jak nie chce spalic miesni to ile mam chodzic a moze wcale nie chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavonia_
wiem że tłuszcz spala się dopiero po 30 min. wysiłku, najgorszy jest krótki, a intensywny wysiłek, wtedy spala się tkanka mięśniowa, najlepszy dla odchudzających się jest wysiłek dłuższy, ale umiarkowany, w tempie jednostajnie przyspieszonym jeśli można to tak nazwać hehe, dlatego 30 minutowe fitnessy są o kant d..y potłuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavonia_
najlepszy jest rower, działa na wszystkie kobiece bolączki brzuch, uda i biodra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biegać nie lubię
każda forma ruchu jest lepsza niż żadna akurat ja dużo chodząc bardzo wyszczupliłam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Racja, każda forma aktywności jest dobra na wyszczuplenie sylwetki. Szybkimi marszami (powyżej pół godziny) można spalić wiele kalorii i zrzucić kilka kilogramów. Polecam ci szybkie marsze z kijkami nordic walking. To nowy rodzaj aktywności fizycznej, który pomaga spalić nawet 30 procent więcej kalorii. W ciągu tylko jednej godziny marszu można spalić około 400 kcal. Dla porównania maszerowanie bez kijków przyczynia się do spalenia 280 kcal. Ponadto marsze z kijkami mogą „uprawiać i młodzi ludzie, jak i ci nieco starsi. Zdecyduj się na tę aktywność, a efekty będziesz miała zadowalające. Nordic walking posiada wiele zalet o nich przeczytasz na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/09/14/maszeruj-po-szczupla-sylwetke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkfgf8g88fg88fg8
odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie często zapominają, że nie chudniemy tylko podczas ruchu, ale w wyniku regularnych treningów wzmacniamy mięśnie, które potem spalają więcej w czasie spoczynku (czyli np. siedząc przed TV). A więc popraweia się przemiana materii. Każdy regularny ruch jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że daje , szybki marsz to ćwiczenie cardio , czyli spalające tłuszcz ! jak tak codziennie będziesz chodziła , to napewno coś da , jeszcze ogranicz troche spożywanie tłuszczy i cukru to spalisz więcej , tak naprawde nawet pójście na zakupy i przyniesienie siatek z warzywami na obiad , sokiem i jakimś mięsem daje efekty , bo jednak sie troche zgrzejemy tak , czyli spalamy tkankę tłuszczową . Ja schudłam 3 kg w 1 miesiąc bez diety , po prostu chodziłąm do szkoły szybkim marszem na nogach a nie autobusem , a do szkoły mam ok 30 min , tylko że rano szłam nie tak szybko żeby sie aż tak bardzo nie spocić i nie siedzieć w szkole zgrzana , powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał111
Oczywiście, że daje lecz trzeba nawet i do czegoś takiego się dobrze przygotować! :) Super buty do takiego rodzaju wypoczynku są tutaj http://free-run.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
michał nie masz racji boooo..... won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×