Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Zaałaamaanaa25 jak działa ta strona skarbmamy.pl, że potrzebne jest zaproszenie?????????? Na spokojnie sprawdzę sobie tę stronę później, ale zastanawia mnie to zaproszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprasza się do znajomych:) a żeby korzystać z skarbmamy.pl nie trzeba zaproszenia, tylko jak chcesz kogoś zaprosić to wtedy się je wysyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaałaamaanaa25 zamawiaj te zioła i się nie stresuj tą temperaturą. Zobaczysz,że w końcu się uda, a przy okazji termometr zwariuje :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak stosujecie oeparol? ile tabletek dziennie i od kiedy do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newela
Ja jedn cykl brałam oeparol ale jeszcze zamin poszłam do lekarza bo generalnie chciałam 0psróbować a gdzieś wyczytałam że on moze blokować owu lub powodować niemożliwość zagnieżdżenia się jaja więc nawet mi farmaceutka powiedziała że najbezpieczniej jest go brac tylko od 1 do 10 dnia na sluz tyle powinno wystarczyc a niczego innego nie zaburzy... co dop portali ja mam konto na 28dni i sobie bardzo chwale bo forum jest bardzo fajne wiele można rzeczy wyczytac i przede wszystkim wybrac sobie najlepsza dla nas metodę obserwacji ja jestem pałna nadziei ze za tydzień od gin usłysze dobre wieści że jest w koncu jakiś pęcherzyk i od dziś zaczęłam mierzyć temp i cały czas sobie powtarzam że zioła na mnie zadziałają zapraszam na 28dni obejrzyjcie moj pierwszy cylk z ziolami i clo 1x1 no prawie książkowy http://28dni.pl/cycles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do oeparol-u to nie biorę , piję tylko len, co do zaproszenia ZAAŁAAMAANAA !!!!!!!!!! to zaproś mnie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie :-) dziękuję!!!!!! p.s dzisiaj zaczęłam mierzyć temp., także zobaczymy co się u mnie w tym cyklu będzie działo, ufff, rozpoczęłam bitwę :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie :-) dziękuję!!!!!! p.s dzisiaj zaczęłam mierzyć temp., także zobaczymy co się u mnie w tym cyklu będzie działo, ufff, rozpoczęłam bitwę :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie :-) dziękuję!!!!!! p.s dzisiaj zaczęłam mierzyć temp., także zobaczymy co się u mnie w tym cyklu będzie działo, ufff, rozpoczęłam bitwę :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no ja mam taką nadzieję, ja też będę Cię sprawdzać tylko muszę się tej strony ,,nauczyć'' :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
widziałam, że poruszylyście temat oleju z wiesiołka (Oeparol) , wiesiek jest do dupy, zeżarłam chyba z 3 opakowania i nic mi nie pomógł na śluz, w tej chwili kupiłam sobie olej z siemienia lnianego Swansona i już mam piękny śluz i cały czas mokro tam na dole ;) a po za tym znalazłam ciekawy artykuł na jego temat, ma dużo lepsze właściwości niż wiesiek http://skarbnicawiedzy.blox.pl/2009/04/OLEJ-LNIANY-I-JEGO-WLASCIWOSCI.html polecam poczytać sobie ;) a tu macie link na Allegro, 100tabletek za 25,30 zł http://allegro.pl/olej-lniany-1000mg-100-kaps-kwsy-tluszczowe-omega-i2430050377.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
no wiesz Asbaria, zaraz tak po imieniu nazywać rzecz:P a poważnie to wiesiołek za bardzo mi tez nie pomagał:/ ja jestem ok.połowy ostatniego cyklu z ziołami, i juz wiem, że mi one nie pomogą:( ale, że troche mnie łagodzą z pmsem to miesiąc przerwy i będę je piła chociażby z tego względu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co się dzieje dziewczyny ??? bo forum zlikwidują jak nie będzie wpisów o działaniu ziół !!!!!!!!!!!, coś mi się wydaje,że zostanę tutaj sama bo dopiero zaczynam AKCJĘ - ZIOŁA i będę pisać sama z sobą :-) :-) :-) :-) Zaałaamaanaa25 zaskoczyłaś mnie, dlaczego zakończyłaś, robisz przerwę ???? Kurcze ja chyba zwariowałam bo coś w tym cyklu jestem zbyt spokojna :-) :-) ; to nie naturalny u mnie objaw.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
Załamana, jak sie bierzesz za picie ziół to pij je do końca, przecież wyraźnie o. Grzegorz zaleca pić je 3 MIESIĄCE!!! przestań marudzić, uzbrój się w większą dawkę cierpliwości i jak coś zaczęłaś to dokończ, ja przestałam pić bo już je piłam ponad 3 miechy i musiałam odstawić, też długo czekałam na owulację , ale się w końcu doczekałam! i Ty tez się doczekasz tylko wyluzuj kobito i przestań się załamywać! zioła potrzebują dużo czasu, a raczej organizm potrzebuje wiecej czasu zanim ziółka zaczną coś tam zmieniać! moją pierwszą ziółkową owulację miałam w 29 dc, więc sama widzisz , że to nie działa jak CLO. Przykro mi, ale zioła są dla cierpliwych, jeżeli Ci tej cierpliwości brakuje, to przejdź z powrotem na chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaałaamaanaa25 no zaczęłam pić , ale piję póki co te nr 1, a gdyby przyszła @ (oby nie) to w tym czasie mam pić nr 3. Asbaria dobrze piszesz trzeba Zaałaamaanąą postawić do pionu :-) bo dziewczyna silna musi być, o np tak jak JA :-) :-) :-) Nie poddawać mi się!!!!!!!!! bo trzeba umieć przegrywać by mieć siłę iść dalej :-) :-) KURCZE NIE ZOSTAWIAJCIE MNIE TU SAMEJ :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×