Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość oczekująca...
Na pewno można ją brać?? Bo zdania na ten temat ogólnie chyba są podzielone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
tak jak mówi Zaałaamaanaa25 można brac no-spe w ciąży. To jest w sumie jedyny lek co można brac bez obaw. Ja brałam jak bolał mnie brzuch w pierwszym i drugim trymestrze i nic się nie stało a pomagało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca,moim zdaniem powinnas to zdiagnozowac z ginekologiem. Fakt,ze nospe mozna brac w ciazy,ale zawsze lepiej gdy lekarz cie zobaczy. Sledze ten watek i mocno trzymam kciuki za ciebie. Albo ,jedz na pogotowie,tam napewno zrobia Ci badania,gdy powiesz , ze masz bol brzucha a dokladnie w okolicach jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowa....
coletta wow ja bym tyle nie wytrzymala czekajac czy moge zrobic test, cierpliwa jestes :), ale to dobrze bo lepiej poczekac i miec pewnosc.. ale z 2 strony nie znosze takiego czekania... dziewczyny wlasnie zamowilam wszystkie ziolka, i mam pytanie, czy mieszlayscie wsyztsko po 50 gram czy tak jak w przepisie trzy ziola po 20 gram a reszta po 50g ? u mnie kazde ziolo jest po 50 gram i sie zastanawiam czy by sie cos stalo jakbym zmieszala wszytsko po 50g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
no wiadomo,że jak tak cię mocno boli, nie możesz wytrzymac, jest ci słabo lub plamisz albo coś gorszego to najlepiej leciec na pogotowie ale nie z każdym bólem. Jak się macica rozciąga to bolą więzadła i przez to sztycha dostają jajniki a najbardziej z tego co była owulacja, tak mi lekarz mówił. Zresztą każdy robi jak uważa, jak cię to niepokoi to idź do lekarza, będziesz przynajmniej spokojniejsza. Trzymam kciuki i zdrówka życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o byciu mamą
Cześć Dziewczynki. Dziś przyszła do mnie ta czerwona jędza :( Nawet nie płakałam. Nie miałam sił. Dzis zaczynam 2 miesiąc pić ziółka. Mąz mi w tym pomaga, oprócz macy równiez pije ziółka bo słyszałam, że nie zaszkodzą a na pewno mu pomogą. Zióła spowodowały u mnie mniejsze bóle miesiączkowe ale za to bardzo bolały mnie piersi przez około 5 dni przed @. Jędza przyszła planowo więc cyklu mi nie zmieniło. Coletta trzymaj się, ja już 3 lata walczę i również pesymizm przejmuje mój mózg ale jeszcze walczę.. To forum, te ziółka i przytulenie męża trzyma mnie przy nadziei. Dobrej nocy. Stała czytelniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny:) U mnie zaczyna się przedślubny szał, zostało już 2 tyg., co do ziółek, po tym jak zaczęłam je pic nastąpiły zmiany, a mianowicie, miałam dostać @ 25-26 czerwca, a dostałam 13, z tym ze zawsze mam bardzo brzydka @ kilka dni przed i po mam brązowe plamienie, strasznie mnie boli brzuch, za to piersi nie, tym razem wszystko jest odwrotnie nabrzmiały i bolały mnie piersi, brzuch praktycznie nie, tylko lekko 1 dzień a co do samej @ to jest ładniutka nie zbyt obfita i bez plamien, jak sądzicie może cos się naprawia? P.S. Oczekująca trzymam mozno kciuki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
dzisiaj chyba wielki dzień Oczekującej:) nie wiem skąd Ona jest ale pogoda chyba jest wymarzona :) a teraz z innej beczki, ile zioło może opóźnić @? zawsze miałam 24/26 dni cykl, a tu dziś 27 dc, zero boleści - póki co, żadnych objawów na @, test a jakże negatywny...to tak myślę, ile muszę czekać teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
witam wszystkie staraczki czytam was od samego poczatku. Pije ziola 22 dni cyklu powiem tak ze sluz poprawiony. Ale od dwoch dni mam delikatne plamienia. Siedzialam sobie na wc i poczolam ze cos ze mnie wylecialo. Spojrzalam sie w dol a tam byla ostra czerwona kropka i nic wiecej. Nie wiem co to moglo byc. Pierwszy raz tak mialam. A w sobote powinnam dostac @ cykle mam 28 dniowe. Czy ktoras miala cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki jestem tu nowa chciałabym się dowiedzieć gdzie można zakupic te zioła ojca sroki żeby były pewne ? Bo mam zamiar ich wyprubować . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kupowałam w zielarskim i sama mieszała wg podanych proporcji. dziewczyny...odnośnie mojego testu sama nie wiem co jest grane,robiłam ponowne test i znowu blada krecha,bardzo blada...sama nie wiem co mam o tym myśleć.juz mnie od tego głowa boli,ale mam dziwne przeczucia ze jednak @ wpadnie na odwiedziny.poczekam zobacze...@ ma być około 20go.co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca jak tam po wielkim dniu.....pochwal sie. WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILLKA667 ja kupowałam w aptece wszystkie zioła i sama je mieszałam ale można też kupić w zielarskim:) colleta ja cały czas mocno trzymam kciuki za II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
colleta, ty chociaż widzisz jakąś kreskę...bo u mnie jak to mówią - ani okresu, ani adresu...:) dzis 29 dc i nic:) w srode zrobie bete i tyle, pofatyguje sie do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
Czy któras z Was miała tak ze podczas picia ziółek przed @ wystepowały delikatne plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
witaj justyna, z moich obserwacji, plamienia się u mnie uspokoiły, 1szt cykl skrócony, obecny drugi wydłużony....czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pierwszy cykl w normie, ale po @ aż do 12 dc były plamienia, zaczęłam drugą porcję oj klimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
domadziny a moze sie udało?:-) oby tak ja w sobote powinnam dostać @ mnie bola przy dotyku cycuchy, na ta chwile uspokoily sie jajniki ale gdy dotykal podbrzusza to mnie boli delikatnie. Zawsze przed @ mialam sluz z grudkami a teraz jest mokry przezroczysty z domieszka delikatnej krwi i nie wiem czy to na @ sie ma czy nie. Zobaczymy co bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
Joleczka26 ale uspokoily sie juz u Ciebie te plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
a tam się udało, 3 negatywy nie moga kłamać, widać ziółka swoje zrobiły, ale najdłuższe cykle i tak miałam 28 dniowe, tak więc, poczekam kilka dni i do gin wyskocze bo może co się wykluło...na przykład torbiel:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Cześć dziewczyny:) Ja już po szale ślubnym:) Ciężko było ale jakoś dałam radę:) O dziwo w dniu ślubu nie miałam skurczy ale dziś znowu się pojawiły... Tak co 2-3 godziny... JUtro jadę do lekarza mimo że zapisana jestem na środę... Boję się o maleństwo i mółj mąż również... Colleta Trzymam kciuki wierzę że jesteś już zafasolkowana:)Zrób betę i będziesz pewna:) Do madziny_ pogoda ładna chociaż zanim wyszliśmy z kościoła to zaczęło padać...mimo to było troszkę bram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynawola26
Witam. U mnie raczej nici temperaturta 36.4 ale pare raz sie budzilam przed mierzeniem. Czy to moglo tez obnizyc temp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madziny pisałam ze była blada kreska....omamów nie mam, dziś ponownie zrobiłam test i jasna dupa z tego.....nie wiem może błąd testu wczoraj zas jakiś....nie mam pojęcia,na bete nie pojde...co ma być to będzie. zaczynam juz mieć tego wszystkiego dość.mam ochote wszystko odstwić w diabły...i pogodzić sie ze swoim losem,może nie jest mi pisane macierzyństwo.nie mam juz zapału i energii.poddaje sie powoli chyba.czuje sie jak wybryk natury jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colleta Testy ciążowe opierają się na wykazaniu obecności gonadotropiny kosmówkowej (HCG) - hormonu białkowego produkowanego przez rozwijający się trofoblast, obecnego we krwi i wydalanego z moczem ciężarnej. Stężenie tego hormonu rośnie od chwili zagnieżdżenia się zapłodnionego jaja w śluzówce macicy. jezeli pojawila sie nawet bladziutka kreseczka,oznacza to ze test wykryl obecnosc Hcg, Czyli ,ze doszlo do zaplodnienie ,ale moglo nastapic od razu poronienie samoistne i dlatego kreska zanika, zapytaj lekarza,testy nie myla sie,w kirunku pozytywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
colleta, toż pisze o tym, że Ty widzisz kreskę, bo ja u siebie dojrzeć nie mogłam...uważam to samo co dziewczyna wyżej napisała, głowa do góry, i do dzieła w kolejnym cyklu u mnie @ łaskawie raczyła się pojawić, po 29 dc, przypomniały mi się stare dobre czasy kiedy co tyle @ miałam regularnie, nie wiem, może zioła, może euthyrox coś pomoga spowrotem mi się ustawić na te tory właściwe:) nie mozna myśleć, że jest się wybrakowanym egzemplarzem, w ogóle za dużo nie należy myśleć, ja to już przerabiałam, dlatego tak sie cieszę ze @ przyszła, a nie że jakaś torbiel albo co innego....chociaż przy ziołach torbiele i cysty mało realne ale wiadomo, testy negatywne, a @ brak czyli coś jest nie hallo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pofatygowałam sie do lakrza....i następne chyba kilkunaste z kolei wywolanie @ mam....luteina na 10 dni 2x1 tabletka.no i co...p.dr. nic nie widzi...ale ze sluz jest wie @ tuż tuż...ale jeżeli jeszcze jej nie ma to kolej na luteine.nie mam na to siły co miesiąc to samo.juz mi od tego niedobrze.a szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj już 17 dc a skoku jak nie było tak i nie ma, wczoraj test owu raczej był wątpliwy niż pozytywny no ale zobaczymy co pokaże dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×