Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

dzwoniłam do przychodni...umówiłam sie na wizyte,do lekarza u którego byłam dawno temy ale który wywarł na mnie dobre wrażenie,lecz to ze są do niego potworne kolejki troche mnie zniechęciło.wizyte mam dopiero na 3 lipca.za 3 tyg.zobaczymy co on ma to wszystko....i czy zainteresuje sie mną czy oleje przypadek jak inne konowały z którymi miałam do czynienia.oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Czesc dziewczyny...dawno mnie tu nie bylo... :) w piatek mam dostac @ .pewnie przyjdzie jak zawsze i kolejny tydzien trzeba sie bedzie starac ale coz ja na to moge poradzic....:( mam do was pytanie co o tym sadzicie podczas picia ziol i brania castagnusa bolaly mnie piersi na przyjscie @...a teraz zero zadnych objawow @ poza tym ze boli mnie cos brzuch....mam cichutka nadzieje ale nastawiam sie na najgorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może tak żę zioła złagodziły objawy PMS,może tak poprostu na nie reagujesz.ja np.od domniemanej owulacji mam bocne kłucia jajników i bóle brzucha az do teraz.najbardziej na wieczór i wnocy daja popalić,@jesli ma przyjść to około 21go a objawy Pms-u miewałm raczej na 2-3 dni przed @ tj bole brzucha,natomiast piersi bolały na około 5dni przed,tez własnie zaobserwowałam u siebie dziwne zmiany po ziołach,wiec może i u ciebie też sie to tak odbyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny. Mialam juz zaczynac pic ziolka ale cos mnie natknelo i pojechalam dzis do ginekologa.. I okazalo sie ze mam jakies problemy z owulacja, teraz musze czekac do okresu i potem mam brac tabletki na wywolanie owulacji czy jakos tak.... i kolejny miesiac bez dzidziusia.... Normalnie rece mi opadaja bo sama ziemie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka18041990 a może od własnie 1dc zaczniesz je pić?one wspomagają owulacje jeżeli oczywiśćie masz mieszanke nr 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana Ty kupiłaś mieszankę w aptece tak?? bo ja bym wolała właśnie w aptece kupić niż zamawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny czy to możliwe ze ja trafiłam?zrobiłam z głupoty test allegrowski i wyszła blada 2 kreska.ostro pracowaliśmy w dni płodne.wiec może to jest to,ale mam wątpliwośći co do tych testów z allegro....boże jaki ja mam mentlik.wbiłam sobie tylko niepotrzebnie klin lepiej było mi jeszcze poczekać do @ a ja wariatka oczywiśćie niecierpliwa jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colleta dzisiejszy test owulacyjny wyszedł negatywny. Kochana kup jutro test w aptece i rób teścik ja mocno trzymam kciuki:) Natkaaell tak ja każde ziółko kupowałam oddzielnie i mieszałam tak jak trzeba i wszystkie ziółka kupowałam w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowaa...
hej dziewczyny w koncu dobrnelam do konca tematu, troche tego bylo ;), mam nadz. ze mozna sie przylaczyc.. zastanawiam sie dopiero nad kupnem ziolek ale dalyscie mi nadzieje!! bo widac ladne efekty!, mam 25 lat, od ponad dwoch lat bez zabezpieczenia i nic, wlasnie porobilam troche badan i czekam na wyniki, niby jestem zdrowa i moj m tez. wiec nie wiem co jest... :/, wkurza mnie to juz... jutro sie rozgladam za ziolkami ;)... pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jeszcze nie...poczekam jeszcze tydzień...potem zrobie.nie chce zapeszać ale raz tez miała taka sytuacje z testem i chyba było to poronienie samoistne,tak samo pospieszyłam sie z testem....wiec puki co czekam co będzie dalej.20go zrobie teścik i dam znać.ok kłade sie spać bo własnie wróciłam z pracy. acha...witaj koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Colleta ja już się ciesze z Twojej bladej kreseczki:):):) Jak wytrzymasz do 20go to chwała Ci za cierpliwość:):):) Ja tez miałam bladą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
colleta jak miałaś dwie kreski chociaż nawet tą drugą słabszą to na drugi dzień już powinnaś miec wyraźniejsze obydwie. Ja tak miałam i też z testów za złotówkę z allegro ;) podziwiam twoją cierpliwośc, w życiu nie wytrzymałabym do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze nic z tego nie będzie,wqiec wole nie robić sobie nadzieji.jak juz pisałam kiedyś też tak było i i kiedy tydzień póżniej ponownie robiłam test bo jakiekolwiek objawy zaczeły zanikać kreski już nie było a kilka godzin pożniej przyszła@,wiec nie chce robić sobie zbędnych nadzieji.ale nie powiem ze bardzo bym chciała.ciągle patrze na ten test i sie modle żęby to była prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Od jakiegoś czasu Was podglądam i odważyłam się napisać. Staramy się o dzidziusia od roku. Jestem pod stałą kontrolą endokrynologa ginekologa. Problemy z tarczycą dodatkowo zespół policystycznych jajników. Już tyle prób i nic :( i comiesięczny schemat clostylbegyt, w 13 dc badania estradiolu , jak wysoki to zastrzyk na pęknięcie jajeczka, później duphaston a wieczorami glucophage :/ teraz jest drugi cykl z ziółkami. Szczerze zaczynam się już martwić, chociaż lekarka mi mówi, że nie mam sie o co martwić , bo przecież mam macice itp., ale ile można żyć w nadziei .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colleta kochana ja wierze że zobaczysz dwie kreseczki i cały czas mocno za nie trzymam kciuki:) rozumiem cię że się boisz ale na pewno będzie dobrze Nastka88 kochana ja wierze że nam wszystkim w końcu się uda, nie trać nadziei ja też mam pco ale ostatnio odstawiłam wszystkie leki tylko biorę kwas foliowy i pije ziółka i mocno wierzę w ich moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.korci mnie ten test,czeka na zrobienie,ale narazie nie chce go ruszać.wiec czekam puki co.nie chce tego rozczarowania,wiec czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaałaamaanaa25 może ja też powinnam wszystko odstawić a brać tylko leki na tarczyce i pić ziółka? W sumie już nie wiem.... Całe życie pod górke... Podłamać się idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
kika, gdzie jestes??:) i jak tam sytuacja???;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejże dziewczyny....tak sobie myśłe,czemu to życie jest takie trudne,czemu niektórym życie kładzie pod nigi kłody.smutne to kiedy tak chce sie dziecka a kiedy jest to takie trudne do osiągnięcia latami albo wcale.mam zły dzień strasznie dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
colleta , jeżeli jesteś na początku drogi to nie jeden gorszy dzień przed Tobą, ale dasz rade, jak każda z nas... nastka, ja biorę też leki na tarczyce i pije ziółka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...gdzie tam na początku.....to juz troche trwa.nie potrafie znależdz lekarza który sie mną poządnie zajmie,i tak szukam i szukam....i próbuje coś zrobić na własną ręke...ale brakuje mi pomysłów juz i nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madziny.... ale masz samą tarczyce czy tak jak ja dodatkowo zostalas "obdarzona" PCO? bierzesz sam euthyrox i ziołka? Odstawiałaś jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
pco nie mam, owu miałam potwierdzaną monitoringami kilkakrotnymi, i luteine dostawałam, bo ciut za niski progesteron, i krótka fl, więc może to to, i nic, może mąż, to dawaj badania, i nic, no to może na wrogość, i co? i nadal nic...no od lat kilku miałam z tarczycą problem, za długi pisać, ostatnio znowu tsh mi wybiło, to znowu dawaj, zbijamy teraz tsh, ale mam dość, nazwali nas "nie możność zajścia w ciążę idiopatyczną":/ czyli nie ma przeciwwskazań, badania porobione, ale gdzieś coś nie gra...może inseminacja, może in vitro...:/ tylko jakość się do tego nie kwapię, teraz mam, że tak powiem, "wywalone" na wszystko i ja i mąż, zmiana pracy, no i odwrót ku naturze, najpierw castagnus (rewelacyjnie zlikwidował mi PMS:) bo jędza byłam już z 10 dni przed @, a po tym cisza, spokój...:) ) a teraz ziółka, i na pewno faza śluzu szybciej się pojawiła, a co za tym idzie fl naturalnie mi się wydłużyła do 13-14 dni, czyli chyba nie jest źle...w piatek/sobotę powinna @ nadejść, na razie jej nie czuję, mam nadzieje, że po week.raczy się zjawić:) moja gin.wie, że łykam ziółka, endo też, kazał tylko kontrolować tsh, progesteron i prolaktynę, mimo wszystko zioła na hormony działają, tak więc jak się leczyć to z głową powiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
i biore euth.25, końcem czerwca lece na spotkanie z end.to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
ciekawą informację na ovufriend podali: Boli Cię brzuch i musisz sięgnąć po lek przeciwbólowy? Unikaj niesterydowych leków zapalnych, tych które zawierają ibuprofen. Mogą one hamować owulację oraz utrudniać zagnieżdżenie się zarodka w macicy, ponieważ niekorzystnie wpływają na wzrost endometrium. Dlatego w czasie starania o dziecko zażywaj tylko te środki przeciwbólowe i przeciwzapalne, które nie posiadają w swoim składzie ibuprofenu. A ja zawsze na ból głowy to ibuprom żarłam i to dwie tabletki na raz! :/ może coś w tym jest?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Jeszcze dziś znalazłam czas na napisanie przed ślubem do Was:) Jestem przerażona.. Conajmniej 5 razy dziennie mam strasznie mocny skurcz lewego jajnika tak mocny że musze zaciskać zęby...nie wiem czy to z przemęczenia czy macica mi się rozciąga-ale z kolei czy przy rozciąganiu macicy jest tak mocny ból i czy tylko z lewej strony??? Czasem z prawej lekko zaboli ale bez porównania z lewą stroną... Boję się bardzo i martwię o fasolkę:( Nie mam żadnych plamień ale ten skurcz mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×