Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość beatap
ja pisałam wczesniej jako "gosc". Juz sama nie wiem co robić, i czy jak bede u gina to czy mówic ze pije te zioła. Może faktycznie pojde na ten monitoring. Jedno wiem po tych ziołach wszystko mocniej odczuwam, jajcory szaleją ( może za mocno). Coz zaparzyłam kolejna porcyjke i bede pić( tym razem bardzo płaska łyżeczka). Chciałam odstawić ale mąż powiedział" zaczęlas pić to pij chociaż te 3 miesiace". No to piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko kop na zapęd, haha:) każdemu się przydaje! grunt to pozytywne myslenie, wracaj moja optymistyczna kropeczko! :):) beatap zgodze się z kropko, faktycznie temp nie zawsze daje nam pelen obraz, czasami chodzimy na monitoring cyklu, jest dosw lekarz, badania hormonow i nie zawsze wiadomo co i jak z cyklem, gdy cos się nagle przestawia. na cykl wpływa tyle czynnikow ze same nie zdajemy sobie pewnie z tego sprawę. a organizm to nie szwajcarski zegarek, dlatego tez najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza, monitoring, badanie hormonow na początek:) ile się starasz? a maz ma racje, jak zaczelas to pij. nie poddawaj się tak szybko!:) ja po cwiczonkach, ide się wyplumkac, parze ziolka i jeszcze paciorek do sw. Dominika:) buziaki dziewczęta Przyszle Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatap
Raszell staramy się 6 cykl, wiem ,to mało patrzac na inne staraczki ale dla mnie to długo, nie myslałam że bedzie tak cięzko. Musze sie wybrac do gina, znów kasa pojdzie na wizyty ale czego sie nie robi... Zycze wszystkim dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Raszelll powiem Ci, że obudziłam się z już trochę innym nastawieniem, więc dziekuję Ci jeszcze raz :* pewnie jeszcze kiedyś będę mieć kryzys, ale to już jest chyba wpisane w starania ;) O 16 lecę do lekarza. Lewy jajnik daje o sobie znać, ale niezbyt mocno. Temperatura w tym cyklu jakaś dziwna w porównaniu do 2 poprzednich cykli. Mam nadzieję, że pęcherzyk jeszcze nie jest zbyt duży i owulka będzie dopiero za 4-5 dni. W tym cyklu muszę mieć wszystko jak w zegarku, okres nie może przyjść później ani wcześniej, żeby pasowało mi zrobienie Hsg w następnym cyklu. Ale myślę pozytywnie :) Beatap 6 cykli to krótko, ale ja uważam, że nie ma na co czekać z lekarzem. Ja tak straciłam rok czasu. Więc umawiaj się i będzie wiadomo co w brzuchu słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ja chyba zioła odstawiam okropnie bolą mnie po nich jajniki, a dziś podbrzusze, nie wiem może jestem jakaś uczulona... raszel i kropka mi się wydaje, że trzeba zmienić nastawienie przede wszystkim po prostu jakby troche zluzować? myślę, że mamy blokady w głowie które też nie sprzyjają. Na pewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolarcia- to dobry objaw. Muszą boleć. Weź no-spe i ból minie. Przeczytałam wszystkie posty na tym forum i uwierz,że wiele dziewczyn miało takie bóle....a potem im się udawało... Mnie też bolą, ale wytrzymuję, bo wiem co jest moim celem :) I polecam zaopatrzyć się w testy owulacyjne - niedrogie, a dobra sprawa. Codziennie sprawdzam i stąd wiem,że mam niepłodne owulacje. Ale, jak wcześniej pisałam - zaczęłam pić zioła i jestem dobrej myśli... dopiero z forum (od was dziewczyny) dowiedziałam się,że macie ten sam problem... Ja od poronienia W OGÓLE nie miałam śluzu... Myślałam, że tak ma być... I wcale się nie martwiłam... a teraz (po piciu ziółek) widzę, ze wszystko zaczyna wracać do normy... Dziewczyny nie załamujcie się, nie przerywajcie picia ziółek - Ja wierzę w ich moc :) I przesyłam wam telepatycznie moją wiarę ;) i mam nadzieję, że wszystkim nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, może spróbuj Oeparol na śluz. Ja biorę pierwszy cykl, jestem przed owu więc zobaczymy, czy coś się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ćwiczyłam właśnie ewę chodakowską kurde jakie ona ma ciężkie te ćwiczenia:P mnie brzuch pobolewa w okolicach jajników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome a co ćwiczyłaś? ano ciężko się ćwiczy, ale jakie efekty!!!!!:):):) kropko za nic mi nie dziękuj!;) po prostu kiedyś odbijesz pileczke:) a poza tym po tu jesteśmy razem, żeby relacjonować co i jak i pisać i o dobrych i o tych gorszych chwilach:) najważniejsze, ze pomogło i oby tak dalej. pamiętajcie nie ten cykl to następny i już. to nie ostatni cykl i nie ostatnia szansa. uda się, uda musimy tak myśleć:) no i pozbywamy się stresu! walcze z tym codziennie w pracy... raz lepiej raz gorzej, ale pamiętam by się nie denerwować nie spinac i nie przyciagac negatywnych emocji:) beatap no faktycznie pół roku to nie za długo, ale faktycznie nie trać czasu. a jak masz wolne środki to sama możesz sobie zrobić jakieś podstawowe hormony typu prl czy tsh choćby. możesz wpaść na jakiś trop, albo coś wykluczyć.no i fruu do lekarza:) dolarcia a ktory cykl pijesz? przypomnij mi bo nie pamiętam. z tym nastawieniem to swiete słow, ja staram się wyluzować na maksa. :) gość a po czym poznajesz, ze masz niepłodne owulacje? ja chpdze na monitoring jak na razie, to jeszcze dokładniejsze i mam nadzieje, ze wkrótce się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll masz jak w banku, że w razie Twojego doła będę Cię pocieszać :) a jak dół będzie mega duży, to spotkamy się gdzieś w Polsce i upijemy się :) co Ty na to? ;) A teraz dziewczynki potrzebuję Wasze rady. Wróciłam od lekarza i tak: 10 dc, endometrium 9 mm, lewy pecherzyk 20 mm, dostałam Pregnyl 5000. Lekarz kazał działać jutro wieczorem, w piątek rano i wieczorem. Moje wątpliwości: a co jeśli pecherzyk peknie sam z siebie dziś w nocy??? Czy według Was słuchać lekarza, czy działać już dziś lub jutro rano (chyba o godz. 5, bo na 7 do pracy hihihi)??? Lekarz twierdzi, że dziś to strata plemników, ale ja mam wątpliwości. Doradźcie proszę :( Ogólnie jestem mega wściekla, że owulacje będę mieć wcześniej. Przesunie mi się okres i może być dupa z HSG :((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Kropka działaj dzisiaj też tak miałam dlatego wolałam dzień przed owulacją też współżyć. Raszel ćwiczyłam skalpel 2 część:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, ale wychodzi, że owulację będę mieć w piatek rano, licząc 36 godzin od zastrzyku, więc może faktycznie czekać do jutra? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka mój lekarz każe działać 2-3 dni przed owulacją, mówi że wtedy plemniki mają szansę, żeby zdążyć czy jakoś tak :P raszel ja piję zioła pierwszy cykl (?) bo w poprzednim zaczęłam pod koniec. Wykańcza mnie ten ból jajników i podbrzusza ciągle biorę tabletki czy to na prawdę normalne? Kropka raszel zapraszam do Wrocławia też się chętnie upiję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia, to my z Lancome zapraszamy do Olsztyna :) jest nas dwie, wiec mamy przewagę ;) Biję sie z myślami, kiedy działać. Dla plemników wcale nie jest dobre codzienne współżycie, więc nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko trzymam za słowo! a pamiętaj, że pisane ma większą moc:D działaj już dziś a co! :):):):) ale masz ladne endo :) mocno trzymam kciuki, ale pamiętamy? jakby co to nie ostatni cykl, nie nakręcamy się:D;) a swoja drogą czytałam, że plemniki są najsilniejsze między 2-5 w nocy:D więc 5 rano to całkiem spoko:D a jakby co nie możesz przesunąć hsg? mi też się coś przesunęło i lekarz mi bez problemu przełożył, a też miałam na nfz. lancome sklapelek jest fajny:D pamiętaj Twoje ciało może więcej niż Ci się wydaje:D dolarcia jak bolą to znaczy, że pracują w pocie czoła! pij pij zobaczysz same pozytywne rzeczy z tego będą:D Wrocław jest spoko:D to co Kropko jedziemy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą przewagą to ja nie wiem:D ja tam mam bliżej do Wrocka, no to może polska centralna i Łódź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raszel, ale żeby tak bolały? ja ja już podobno po owulacji jestem... teraz piję czerwone wino podobno dobre na endometrium a jakie dobre :P dziewczyny ja muszę jak najszybciej zajść w ciążę bo mój mężczyzna obiecał wyremontować mi wtedy kuchnię więc będę bardziej intensywnie się starać. Dziś wykupiłam leki na tarczycę i zaczynam brać, a w przyszłym tyg idę na badania jeszcze, we wtorek będą wyniki tego mojego i zobaczymy. Obliczyłam sobie, że my w sumie staramy się krócej niż 9 mcy tylko ja za każdym razem mega byłam nakręcona, a teraz od tego cyklu zluzowałam nie myślę o tym tak dużo. Forum odwiedzam bo po prostu lubię świadomość, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciężko mi ocenić jak bardzo mogą boleć, ale myślę, że to chyba dobry znak:) może coś się zadziewa:) oby, bo jak już mąż CI wyremontuje kuchnie to TY obiecujesz nam coś pysznego upiec, co nie dziewczyny? dolarcia pojedzie z plackiem do łodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll, wrocław uwielbiam, więc mogę jechać :) a tak na serio pomyślcie, jak byłoby super naprawdę się spotkać tak wszystkie :) ja kiedyś takie spotkania praktykowałam z forum budowlanego i do dziś mam stamtąd super znajomości, więc jak najbardziej jestem za :) Słuchajcie, w tym cyklu mam naprawdę wszystko gdzieś :) jestem mega wyluzowana, wcale mi nie zależy. Raszelll, z hsg jest taki problem, że robię prywatnie. Wykonywane jest w poniedziałki i czwartki do 12 dc, więc musi mi się wszystko zgrać, żeby odpowiedni dzień cyklu wypadł mi w dni badań. Eh... zobaczymy, może jakoś się uda. Jak nie w listopadzie, to w grudniu. Dolarcia, ja sobie mowię, że muszę szybko zajść w ciążę, bo zwariuję w pracy, no ale argument z kuchnią mnie rozwalił :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciężko mi ocenić jak bardzo mogą boleć, ale myślę, że to chyba dobry znak:) może coś się zadziewa:) oby, bo jak już mąż CI wyremontuje kuchnie to TY obiecujesz nam coś pysznego upiec, co nie dziewczyny? dolarcia pojedzie z plackiem do łodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie spotkanie byłoby super:D :):):) no, mój argument jest taki jak kropki. sfiksuje w robocie,wiec przez to jest większe parcie;) no ale z kuchnia spoko,nie? placuszek będzie w takim razie jeszcze cieply:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raszelll ostatnio uświadomiłam sobie, że najwieksze parcie z ciążą mam właśnie przez pracę. Straszne to.... Nie mogę się doczekać jak rzucę zwolnienie i powiem do zobaczenia za 2 lata :) niestety pracę mam taką, że nigdy jej nie zmienię, więc muszę się spieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko nigdy nie mow nigdy. ja po prostu jestem zmeczona psychicznie, mam mega parcie w robocie z góry i już mam tego dość. tez nie mogę się doczekać kiedyś rzuce L4;) oby już nie długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w moim przypadku nigdy to nigdy :) do emeryturki będę tam gdzie jestem, ale to już niedługo :) liczę, że do wakacji uda się zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka, a gdzie pracujesz? ah taka już jestem ciekawska no właśnie szukam projektów do świąt chcę już ją mieć:P dziewczyny było by super, a później spotkania z dzieciakami na prawdę super perspektywa mam nadzieję, że dojdzie to kiedyś do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spotkanie zależy tylko od nas, a dla chcącego, nic trudnego :) więc myślę, że do tematu wrócimy na poważne kiedyś :) Dolarcia, pracuję, a raczej służę w mundurówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, znowu mi niedobrze po Pregnylu :( Lancome też tak miałaś?? Raz czuję lewy jajnik, raz prawy. Lekarz stwierdził, że jajniki pracują mi jak szalone. Szkoda, że bez efektów. Jak mam dziś działać skoro mnie mdli tak mocno :( chyba odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Ostatnio pisalam ale odbilo sie echem :( No ja raczej na spotkanie nie wpadne bo .... ze Szwecji daleko :( Dolarcia-az tak zle? moze za mocne masz te leki? A u mnie chyba kicha w tym mc :( Bola mnie plecy tak jak zawsze przed @ :( tylko troche za szybko :/ Mam dostac we wtorek za tydz. moze cykl sie skrocil? Prawy jajnik mnie ciagnie az do uda ;/ ... kicha. Ah i jeszcze jedno Dolarcia-mam takie przeczucie ze ci sie uda :) Jak mozesz to napisz cos w skrocie o swoim zawodzie? To takie ciekawe. Nie znam nikogo kto sie tym zajmuje ;) Moze kazda cos napisze? Ja pracuje w gastronomi. Mamy tzw. bufet szwedzki... gosci ok.120-130 Praca z jedzeniem nie jest zbyt fajna bo ...... ciezko schudnac :) A wy gdzie pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×