Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość LANCOME 23
Ale boli mnie bardzo lewy jajnik nie wiem co jest grane już mam dosyć latania do tych ginekologów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
owulacje miałam to czemu mnie boli ten lewy jajnik???? już mam dosyć wszystkiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej źle to napisałam, ja nie ale tobie Lancoeme udało się na 99% a wtedy juz przestanę Cię lubić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja miałam owulacje z lewego jajnika i bardzo mnie boli do tej pory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Jak Tobie się uda to też przestane cie lubieć!! gdyby mi się udało to by mnie piersi bolały a mnie nie bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
A jak to jakis torbiel się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome normalnie bym ci nakopała... od razu będą cię bolec co ty poważna jesteś? jedna będzie czuła wszystko a inna nic każda ciąża jest inna. Kochana wszystko jest ok zobacz miałaś owulację, masz duże endometrium... kiedy najwcześniej bete możesz zrobić? może zrób będzie świetowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? nie masz na to wpływu możesz tylko czekać, a jak torbiel to się wyleczy i już idz zrób bete jak juz będziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
na bete chyba jeszcze za wcześnie dopiero 5 dni minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome wiesz co? wyluzuj... chociaż ja na Twoim miejscu byłabym mega pobudzona szczerze Ci powiem, że sądzę że Ci się udało, a ten Twój robił badania nasienia? ja jestem w 16dc i boli mnie jajnik i podbrzusze niby byłam niedawno u gin i było ok żadnych torbieli tylko wielkie pęcherzyki może to one... sama nie wiem piersi mi urosły o rozmiar, ale pewnie wynik owulacji? lub przytyłam trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
nie mój facet nie robił badań żadnych,nie jest tak prosto powiedzieć wyluzuj jak nie wiesz co się dzieje..mnie piersi nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome a kiedy najwcześniej bete możesz zrobić? jesli w tym cyklu nic się nie uda (chociaż ja myślę, że sie uda) to ten Twój mógłby na badania pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
5 dni minęło to chyba za 5 dni mogę zrobić wiem myśleliśmy nad tym że jak się teraz nie uda będziemy robić badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome my czekamy na wyniki będą w przyszłym tyg, ja mam dość pęcherzyki miałam stare małe endometrium, a brzuch boli wiesz tak mogłabym mieć nadzieję, a tak dupa wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Czemu pęcherzyki miałaś stare?ile miały ? a może ci sie udało mówisz że piersi ci urosły rozmiar brzuch cie boli może własnie Tobie się udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Mój ginekolog mówił że bardzo dużo kobiet zachodziły w ciąże przy pękających pęcherzykach z 28,29mm mimo że stara komórka jajowa to i tak się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w 8 dniu cyklu 18 mm, a endometrium chyba 3 więc nie na bank mi się nie udało, wydaje mi się, że to od ziółek ide na monitoring od przyszłego cyklu muszę jeszcze zrobić badania prolaktyny z obciążeniem, krzywą cukrową (niby to ma wpływ na PCO?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
jak ja dostałam zastrzyk to mój pęcherzyk miał 19.20mm i wcale nie był stary. jak mi sie nie uda to będe robić badania na LSH,LH i prl noi badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, żadnych dołów! Ja dopiero wyszłam ze swojego, więc proszę mi tu nie załamywać się :) Kochane, prawda po części jest taka, że te co w ciąże zachodzą najczęściej żadnych objawów innych niż przed @ nie odczuwają. Za bardzo wsłuch**emy się w nasze organizmy, analizujemy każdą najmniejszą rzecz wykańczając się przy tym psychicznie. Cieżko jest tego nie robić, ale zobaczcie co my same sobie robimy. Ja obiecałam sobie, że po hsg robie cykl przerwy od wszystkiego!!! Zero lekarzy, leków, testów, temperatury. Chcę znowu żyć normalnie, a nie przed i po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka masz trochę racji, ale ja właśnie piję tylko zioła i nie analizuję przed i po okresie. Po prostu te bóle burzą mój komfort życia i to mnie dobija, zresztą boję się, że nigdy mi się nie uda. Troche bez ładu i składu ta moja wypowiedz, ale tak właśnie czuję z jednej strony mam to gdzieś, a z drugiej tak bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja97
A ja niby mam okres, a to tylko plamienie. Sama nie wiem. Temp wyzsza niz na poczatku cyklu. eh, chcialabym miec normalna miesiaczke chociazby. Myslalam ze sie rozkreci, a tu nic. Moze chociaz Wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia każda z nas się tego boi. I może właśnie ten strach coś u nas blokuje. Ja jednego dnia mam to gdzieś, a następnego analizuję. Dziewczyny, mamy tak zmienne nastroje jak osoby z problemami depresyjnymi :) zobaczcie jak wiele kobiet zachodzi w ciążę jak już się decyduje np. na adpocję. Chyba dopiero wtedy jest prawdziwe odpuszczenie, a teraz to my same siebie oszukujemy, że odpuściłyśmy. Ale damy radę, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade, damy!!!:) uszy do góry! boli jajnik, kłuje? niech boli niech kłuje, niech robi co chce. Kropka ma racje musimy się wyzwolić od ciągłych analiz. jak nas boli głowa to nie analizujemy. boli mocno, ale ćmi, ale z lewej boli ale prawej? boli po prostu ot tak. i tak przyjmujmy nasze boleści kobiece. dziewczyny będzie co ma być, a ciągłe nakręcanie się nie pomaga. odpuśćmy i pilnujmy się nawzajem, żeby od tego odejść i starać się, ale jednocześnie nie pamiętać, że się staramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 97
Dolarcia, dzięki że przeczytałaś mój wpis. Na test chyba za wcześnie. Mierzę temp i na podst stronki ovufriend prawdopodobnie powinnam mieć ow 4 października. Chociaż wierzyć mi się nie chce że to była owu. Bo od lutego to by była pierwsza owu. Wczoraj miałam lekkie krwawe plamienie. Myślałam że chociaż @ sama się rozkręci. A tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo...!!!! Ja siedze w pracy .... jak mnie sie nie chce :/ Kaja- moze to byla implantacja???? :) Dziewczyny!!!! Bez jaj !!!! Niech ktorejs w koncu sie uda!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia- jak to @? A nie powinnas miec teraz owulki? Moze dostalas mocniejsze plamienie ?? Jak jajeczko peka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarcia ale mocno krwawisz?bo moze to tez swiadczyc o owu. Robilas tessty owu albo chodzilas na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×