Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

dolarcia - dziwne to, ale raczej nie wyglada mi na wczesne poronienie... Pisałaś, że w 8 d.c. miałaś pęcherzyk 18 mm - to tak, jak tuż przed owulacją, ale małe endo. A kilka dni pózniej @. Ziola pijesz pierwszy cykl? I od 1 d.c.? Bo jeśli tak, to myśle, że to ich wpływ. Mogły namieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak zaczęłam pić w połowie cyklu i @ przyszła bezbolesna cudowną i to w 28 dniu poźniej zaczęłam nowy cykl i w 17 dniu znów @ nie wiem jak mam liczyć cykle picia czy teraz to jyz trzeci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem prawdopodobne, ze picie ziol od srodka cyklu moglo poprzestawiac prace hormonow... Dosc mocno poskracały Ci sie cykle, faktycznie dziwne to. Dopij jeszcze do konca obecnego, a potem zrob miesiac przerwy i zacznij kolejna "dawke" koniecznie od 1 d.c. Choc oczywiscie goraca zycze Ci, zebys do tego czasu juz zaszla w ciaze i nie musiala pic i odliczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi tak zrobię zobaczymy co będzie mój mężczyzna wyniki odbiera niebawem ciekawe co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za wyniki meza:) Ja bylam dzis u lekarza.w prawym jajniki 10mm pecherzyk dominujacy. Endo 5,7mm. No i po 3 latach staran dowiedzialam sie,ze mam PCO:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na endo, mój gin. powiedział, że na razie nie za duże ale jeszcze urośnie;) szacuje, że do owu jeśli dojdzie to tak w weekend. chce się gdzieś urwać z moim m. na jakiś weekendzik:) najbardziej niepokoi mnie to PCOS, 3 lata starań i pierwszy raz to usłyszałam. gdy byłam u niego na pierwszej wizycie to byłam pod koniec cyklu, robił cytologie i dostałam skierowanie na hsg. po hsg nie kazał przychodzić na monitoring, strac się na luzie.. i teraz byłam trzeci raz na monitoringu. dziewczyny wiem PCOS to nie wyrok. najważniejsze, że są pęcherzyki i że dochodzi do owu. ziółka będę pić nadal:) kazał brać progesteron po owu, ale powie mi na nast. wizytach kiedy dokładnie. zastanawiam się tylko czy duphaston mogę łączyć z ziółkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno sie laczyc z ziolkami lekow, ktore pomagaja w wywolaniu owulacji, gdyz mozna przestymulowac sobie jajniki i wsumie wyjdzie jeszcze gorzej niz przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duphaston to porgesteron, czyli hormon, który odpowiada za podtrzymanie ewentualnej ciąży, nie stymuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane staraczki :) Tak jak pisze malami mozesz pic ziolka i stosowac duphaston, ale stymulujacych lekow nie wolno laczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może zbyt obszernie to opiszę ale dziewczyny jeszcze takie pytanko bo znalazłam 2 sprzeczne informacje odnośnie ziółek to znaczy składu mieszanki ojca sroki nr 3 na skład: Liść melisy, Ziele lebiodki,kwiat rumianku,Ziele macierzanki,Liść pokrzywy,Ziele dziurawca, Ziele rdestu ptasiego, Owoc niepokalanka.natomiast na innych stronach znalazłam w składzie zamiast owoc niepokalanka to: ziele ruty, kwiat nagietka, ziele nostrzyka Ale z tego co czytałam to owoc niepokalanka Właściwości: Surowcem zielarskim jest owoc niepokalanka. Zawiera diterpeny, które zmniejszają wydzielanie prolaktyny oraz stymulują produkcję estrogenów. Roślina zmniejsza objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego (m.in. wzdęcia, nerwowość), przywraca równowagę hormonalną organizmu i może ułatwiać zajście w ciążę kobietom mającym z tym problem. co macie w swoich ziółkach niepokalanka czy 3 pozostałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła Ojca Sroki mieszanka nr 3 pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) 50gr koszyczek rumianku 50gr macierzanka 50gr pokrzywa 50gr dziurawiec 50gr rdest ptasi 50gr ruta 20gr nagietek 20gr nostrzyk 20gr Prosze to jest sklad ziolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki też znalazłam w poradniku ale to co ja zamówiłam mają owoc niepokalanka. Mają być wszystkie oddzielnie więc najwyżej nie wsypie tego niepokalanka ale skąd ta rozbieżność w składzie?? zresztą jako zestaw numer 3 który kupiłam jest z tym niepokalankiem jak myślicie? Czy ja muszę czekać na okres czy mogę już pić?? Czy to może mieć jakiś zły wpływ na okres że się spóźni czy coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj do 1 dnia cyklu, może Ci się coś rozregulować. Niby to "tylko zioła", ale po reakcji moich pijących znajomych widzę, jak silnie i szybko wpływają na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to ta prawidlowa mieszanka ziolek nie ma niepokolanka. Dokladnie jak napisala kolezanka najlepiej wypic od 1 dnia cyklu, gdyz wlasnie moze ci rozregulowac caly cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja i mnie rozregulowało, jednak jestem dobrej myśli. właśnie idę zaparzyć ziółka i mam nadzieję, że w tym miesiącu się powiedzie. Wszyscy dookoła rozmnażają się na potęgę, a my nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Cześć dziewczyny ja na razie nie myśle o zajściu nie mam siły mam żałobe mama mi zmarła 3 dni temu, walczyła z rakiem i niestety przegrała:(((( ciężko mi jest bardzo nie wiem czy się pozbieram:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam całą to mieszankę oprócz ziela ruta więc nie wiem jak to będzie ale skoro mam wysoką prolaktynę to może warto by było jak bym popijała sobie tego niepokalanka ale czy razem to mieszać czy oddzielna herbatka? Ciekawe skąd się wzieły te 2 składy różniące się... Dolorcia aTy od którego dnia zaczełaś pić ?? Ja będę czekać na okres skoro tak mówicie żeby się nie rozregulowało bo teraz się udało w miarę wyregulować i mam co 31-32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze w tym cyklu się nie mogę starać po HSG mi doktor nie zalecał także czekam na okres a potem zaczynamy od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys86
Lancome nie wiem co ci mam napisać,strasznie mi przykro nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak się teraz czujesz.Proszę przyjmij moje kondolencję.Teraz chyba najlepszym rozwiązaniem będzie odpoczynek.Wypłacz się dziewczyno to na pewno chociaż trochę Ci pomoże.Trzymaj się jakoś i pamiętaj,że tutaj na forum zawsze znajdziesz zrozumienie i pomożemy Ci przejść przez te ciężkie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Dziękuję dziewczyny jesteście kochane. Te życie jest bez sensu straciłam swoją mamusie i już jej nigdy nie zobaczę to jest straszne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome strasznie mi przykro. nie próbuje sobie nawet wyobrazić tego co czujesz. masz teraz Anioła w niebie. ponoć powinno się płakać jak ktoś się rodzi, a jak umiera to należy się cieszyć, bo dopiero po śmierci zaczyna się życie. lancome ściskam Cię mocno. trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome skarbie bardzo mi przykro, wiem przez co przechodzisz straciłam tatę kiedy miałam 16 lat. Nie ma cudownego lekarstwa, wypłacz się wyżal, z czasem nauczysz się z tym żyć. U nas zawsze masz wsparcie :* trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lancome23 ja również się przyłączam wyobrażam sobie przez co teraz przechodzisz. Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek jaki masz w swym sercu, ale wspomnień nikt Ci nie odbierze. Zawsze będą z Tobą te chwile dobre i złe. Trzymaj się możesz liczyć na nasze wsparcie tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam juz dzis nic nie pisac ale..... Lancome- strasznie mi przykro... nie powiem ze wiem co czujesz bo tego nie da sie opisac.... W wakacje omal nie stracilam taty.... jak to lekarze opisali ze cudem przezyl ..... Straszne uczucie. Rodzicow mamy jednych...... gdy ich zabraknie..... Trzymaj sie ..... pisz do nas .... jak masz ochote.... my jestesmy anonimowe i czasem takim fajnie sie wygadac. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama foksika
Lancome strasznie mi przykro :(( myslalam ostatnio o Tobie ze nie udzielasz sie na forum tyle co pare tygodni temu. mocno Cie przytulam *) caly czas Was czytam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×