Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Oli to może zrób test :) nie wiem to ta pogoda u mnie pada cały dzień i ogolnie pogoda nastraja do stanów depresyjnych wiec trzeba wyszukać ostatnie pokłady energii i przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Już nie raz robiłam testy i co kupiłam to przyszła @ .Myślę że u mnie to bardziej wszystko ze stresu bo ostatnio dużo go u mnie. @ przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale ci rozumiem. sama też wydałam majątek na te testy. O tym ostatnim myślałam tak samo, że stracone pare złoty kolejne, ale okazało się ze zostanie na pamiątkę. WIem że łatwo mi się mowi teraz ale nie wolno się poddawać. trzymam za wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Dzieki. Mam troche nerwowy czas do tego maz powinien zrobić badanie nasienia bo mam zaniesc wynik do swojej lekarki a on niby sie zgodził a robi wszystko zeby sie wykrecic wiec to mnie tez dobija /Przez co czas maksymalnej wstrzemiezliwosci przed badaniem sie wydłużył i nie wiem czy wogóle jest sens robić. Głowe mam kwadratowa a nerwy mnie zjadaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykm
Majla12 gratuluję ciąży, oli82 wiem co to stres, ja go obecnie odczuwam praktycznie w każdej dziedzinie życie co zaciążeniu pewnie nie pomaga. Ile ja wydałam na testy owulacyjne i ciążowe wolę nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dziewczyny ciekawa jak to będzie z moim @w tym miesiącu. Bo pilam ziola, mialam zapalenie pęcherza (zawsze mi opóźnialo okres), łykam wit.C. za tydz mam dostać małpe, a za tydzień w czwartek ide na wesele. Wiec fajnie by bylo gdybym albo dostala, albo wytestowala ciążę, zeby wiedzieć czy moge pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ech jakieś mnie doły łapią A pogoda sprzyja depresji. Gryzlabym i płakała na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pochlaniam dzis słodycze od rana. Juz byly lody z polewa z zmiksowanych truskawek. Bylo ciastko z brzoskwinia z biedronki - uwielbiam! I teraz trójkąt z ciasta francuskiego z serem! Jeszcze bym cos zjadla :D Szczerze wam powiem ze caly czas mam w glowie to ze sie w koncu uda ciąża i sie nie przejmuje kilkoma zbednymi kilogramami przed latem. Tez tak macie? A dzis przez ta pogode chce mi sie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
:) Oli nie chcę się nakręcać.... Ale coś dziwnego dzieje się z moim organizmem, nadal mam ponad 37' na dwa dni przed przewidzianą @ płodny śluz... zero bóli brzucha czy krzyża, piersi przestały właściwie boleć (bolały gdzieś tydzień temu). Ale wczoraj miałam sporo stresu może dlatego tak się dzieje? Musiałam odwołać wszystkie klientki bo nie miałam jak dojechać do pracy! Jak już samochód raczył odpalić to do elektryka-rozrusznik, tam się okazało że został zalany ropą bo z pompy leci! I od elektryka do mechanika ....Masakra a teraz siedzę w domu bo jeszcze dzisiaj jestem uziemiona i wymyślam niestworzone historie. To się wylałam przepraszam jestem jakaś rozdrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
ha ha ha ale mamy dziwne obiawy wszystkie w tym cyklu. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Marmurkowa jak czytam Twoje wpisy to jakbym czytała o sobie, do @ dwa dni, zero objawów, zero czegokolwiek tylko śluz jakby płodny i nie wiem co myśleć... też nie możesz sie doczekać testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin:) oj nie mogę:) Nawet zrobiłam już sobie test kilka dni temu ale jedna krecha więc nie wiem czy coś z tego będzie, chociaż wiem że za wcześnie.... Zobaczymy, ja testuję w niedzielę jeśli nie dostanę@ 1 maja 10 urodziny mojego synka:) jakby co będzie miał super prezent o który nie może się doprosić od kilku lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Jeszcze coś sobie przypomniałam.... Dziewczyny już wcześniej pytałam ale żadna nie podjęła tematu, a mianowicie: robiłyście badania na toxoplazmozę? Ja to mam jakieś schizy związane z tą chorobą... I czy Panowie czymś się wspomagają? Mój mąż bierze salfazin od miesiąca i coś wspomina że wybiera się na badanie żołnierzyków,podobno w klinice Bocian w Wawie i Białym są bezpłatne w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Nie badałam tej toxmo ....A przynajmniej nic mi nie wiadomo o tym :) Ha ha no powiem ci ze dzwoniłam dziś do kliniki zapisać męża na badanie A pani mi powiedziala ze nie wie co się dzieje ale strasznie dużo panów chce się badać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Ja rowniez nie badalam toxoplazmozy, robilam tylko badania hormonalne i cytologię z czego z tym pierwszym chyba nie jest wszystko okej bo FSH 5,67mlU/ml a LH 12,14mlU/ml. Na wynikach widać że LH jest powyzej normy ale nie wiem jak obliczyć stosunek tych dwóch hormonów do siebie, może któraś z was dziewczyny wie i pomoże? Naczytałam sie o tym i teraz wariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Róbcie toxo to badanie z krwi i przed ciążą wskazane... Przynajmniej spokojnym można być jak wyjdzie negatywna albo już przebyta. Niestety, jeśli chodzi o hormony to nie mam bladego pojęcia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Hej ktoś pytał o upławy i jakie globulki , miałam ich tyle ze już sama nie pamietam nazw ale w tym cyklu pije zioła i upławy zniknęły tzn jest ich kapeczke w porównaniu i zeszłym cyklem , taka woda i żółtym śluzem .....ale malutko , generalnie jestem prawie "sucha "...chyba dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Dobrze powiem czemu tak namawiam, ja cztery lata temu straciłam dziecko przez toxoplazmozę i jakoś do teraz nie mogę tego przeżyć że nie sprawdziłam przed ciążą czy mam przebytą.... A to tylko głupie pobranie krwi, gdybym to zrobiła to teraz pewnie miałabym biegającego 3-latka w domu i zero zrostów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Wiec już ci nie grozi :) wszystko będzie dobrze ,będziesz jeszcze miała dzidzi napewno ,a czym to sie objawia a toxo .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Hej dziewczyny, ja za miesiąc idę do kliniki leczenia niepłodności. Po prostu zobaczyć, co tam powiedzą... Może znajdę tam lepsza lekarkę... Ja tez mam ten cykl dziwny...plamienia jak zawsze przed okresem z tym, ze duzo za wcześnie, ale poza tym tez żadnych innych objawów (nie czuje piersi, zero bólów podbrzusza itp.). Zauważyłam tylko ostatnio, ze troche mi pryszcze wyskakują odkąd pije zioła... Wcześniej nie miałam takich problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Chodzi o to że niczym przynajmniej u mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Rekinek :) mi też prychole powyłaziły jak nigdy! Chyba te nasze samopoczucie to jakieś zaraźliwe;) Może masowy wylęg fasolek będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także nie badalam sie pod kontem toxo. A mam tesciowa w laboratorium analitycznym. A mój mąż bral navitin. Teraz bierze omega3 z wit E, oraz wit B kompleks (razem z b9 czyli kwasem foliowym) , oraz cynk i wit C. Nie badalismy nigdy żolnierzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykm
Ja pamiętam, że w ciąży parokrotnie powtarzałam wg wskazań ginekologa toxoplazmozę i cytomegalię więc chyba jest to dość istotne. Tak jak wspominałam piję zioła o.Klimuszki ponieważ tak mi się skojarzyło, że zioła o.Sroki są bardziej na policystyczne jajniki, czy to jest moje zbyt duże uproszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka mieszanek, miedzy innymi mieszanka na pco, na niedrozne jajowody, dwie rozne na dwie fazy cyklu, i jest tak zwana mieszanka nr3, ktora ja pije. Zwieksza ona prace jajnikow. Mowia ze jest ona na cykle bezowulacyjne. Ja takich raczej nie mam, ale mieszanka ta moze spowodowac że dijrzeje wiecej niz jedno jajeczko, wiec zwieksza prawdopodobienstwo ciąży. Mnostwo kobiet na forach pisze ze po tych ziolach zachodzily w 1 cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykM
dzięki, może w następnym cyklu przejdę na te nr3 tylko zakupiłam tyle ziół ojca Klimuszki, że mi starczy na jeszcze 4 cykle hehe a szkoda wyrzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj sprzedac na allegro :) Powinno sie udac. Mieszanka nr3 sroki tez wychodzi jej bardzo duzo. Ja mam 3 duze sloiki. Mam nadzieje ze nie bede musiala calej wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi0809
Hej dziewczyny ja zaczelam wlasnie 3 cykl zziolami. Tylko teraz odpuszczam nie bede mierzyla temperatury nie bede liczyla kiedy mam owulacje i kiedy wypadaja plodne moze to cos da bo juznie mam sily w czerwcu bedzie 4 lata staran:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykm
Gabi0809 a leczyłaś się w tym czasie czy tylko staracie się naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin i jak u Ciebie? Masz jakieś oznaki nadchodzącej @? U mnie jak dotąd cisza....:) Zdaje się że Ty też jakoś niebawem testujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×