Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Żaba żabcia
przyszly ziolka , ale jestem juz w 3 dniu cyklu , myslicie ze moge brac z casta rownoczesnie od 3 dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Żaba żabicia myślę że możesz zacząć pić od 3 dnia jeśli akurat teraz Ci przyszły, szkoda marnować całego cyklu przez 2 dni spóźnienia :) ja zaczelam pic mniej wiecej od 10 dnia i oczywiscie nie liczyłam że akurat sie uda ale za to przynajmniej przyszla @ z czym kiedyś miałam problem. Staram sie teraz zajmowac głowę czyms innym niż myśleniem o tym czy "zaskoczyło" czy tez nie no bo jak jestem juz po owulacji to co mogę zrobic? Nie mam wpływu na dalszy rozwój wydarzeń więc zamiast siedziec, obgryzać paznokcie z nerw, doszukiwać sie ciąży w kazdym kujnięciu w brzuchu to ćwiczę, zajmuję sie sobą, spaceruje, z uśmiechem patrzę na inne bobasy i właściwie to czekam na @ tak jak za czasów kiedy nie myślałam jeszcze o dziecku, gdyby jednak nie przyszła, zacznę sprawdzac i wtedy ewentualnie szukać powodów czemu mimo niepowodzenia @ nie przyszla :) licze na to że jednak kiedyś się uda i mile sie zaskoczę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinek7
Kejtlin1 - i to jest dobre podejscie :) Zaba zabcia - ja bym zaczela pic ziolka w tym cyklu i nie czekala do nastepnego. Co do Castagnusa to bym chyba nie mieszala z nim ziolek, zeby nie przedobrzyc.... ale nie znam sie dobrze na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ja po wizycie u lekarza. Kupe badan do zrobienia i ciekawe czy mnie bedzie stać.Ech no cóż zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Dziękuje dziubaski, ale jak to dziadostwo pic ? Tzn jak zaparzac 3 h ? 3 razy dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Zioła o. Klimuszki kopiastą łyżkę stołową, parzymy 3 godz. potem przecedzamy i podgrzewamy pijemy "delektując się" ;) Zioła o. Sroki pijemy tylko przed snem, parzymy 30min. małą łyżeczkę, również się delektujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1987
Witajcie dziewczyny zaczełam czytać ten wątek przebrnęłam przez kilkdziesiąt stron:) z mężem też zaczynamy się starać o dzidzie, i również planuje zakupić zioła ojca sroki, cykle mam w miarę regularne 28-31 dni, z tym że robiłam dzis sobie badanie takie przedciążowe jestem 2-3 przed okresem i wyszła mi bardzo wysokra prolaktyna . Norma jest 5-35 ng/ml a mi wyszło 71,21 ;/ takze jeszcze raz tyle. Czy któraś z Was miała problem z prolaktyną i pijąć zioła udało się zajść w ciąże? Czytałam troche że tabletkami można obniżyć i wtedy jest szansa ale wiadomo to jest chemia... bardzo bym chciała żeby z ziołami się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
No właśnie, a co do czasu parzenia tych ziół... trzymacie sie tych pół godziny? Boo u mnie to tak różnie bywa, czasami zaparzę je i zostawię gdzieś na stole i sobie przypominam za godzinę czasami ponad i nie przecedzam tylko piję do momentu az zostaną same te "fusy" i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie? A teraz tak troszkę z innej strony odkąd piję zioła to od kilku dni po owulacji az do @ strasznie wzdyma mi brzuch, czuję że chodzą mi tam jakieś bąble w środku, może wiecie czemu tak jest i co ewentualnie pomaga? Wieczory są najgorsze, brzuch wygląda jak ciążowy, poważnie :) gdybym tak ustala wieczorem obok mojej koleżanki która jest w 5 miesiącu ciąży myślę że specjalnej różnicy by nie bylo :) to bardzo niekomfortowe czuć tak przez półtora tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
mi sie chce po nich cholernie jesc .... boje sie ze przytyje ;/ jestem takim niejadkiem ogolnie i nie chce tego zmieniac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Gusia A ja dostałam wczoraj od lekarza komplet badań hormonalnych do zrobienia między 3-5 dniem cyklu i tam jest prolaktyna właśnie. Czyli nie wiem czy nie zrobiłaś za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Ja dalej czekam na początek cyklu i jak na złość zapowiada się znowu długi ;/ dzisiaj 38 dzień... zawsze pod górke...zioła przynajmniej długość cykli trzymały w ryzach :) 35 max. Ja jestem ciekawa co mnie powie za tydzień pani naprotechnolog. wizyta kupa kasy i pewnie cały pakiet badań prywatnie do zrobienia heh miałam 5 miesiące przerwy od lekarzy a teraz wracam na wysokie obroty :) skład forum się trochę wzbogacił :) pozdrawiam wszystkie nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Majl;a daj koniecznie znać co i jak. Ja dziś zrobiłam już kilka badań a za pare dni hormonalne mam zrobić. Wiem że jeszcze drożność jajowodów mi lekarka zleci i powiem że tego sie boje najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Majla12 A dziękuję za przywitanie ja również pozdrawiam:) Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was pije zioła o.Klimuszki nr.1 czy raczej wszystkie jesteście na ziołach o. Sroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oli82 robiłam sobie takie przedciążowe wyniki bo akurat miałam możliwość tak na już :)i akurat wyszło że jestem chwile przed okresem, Z tego co czytałam przed okresem może być podwyższona prolaktyna ale to jakby było ok to nawyzej podwyzszona do górnych granic normy ale nie az tyle;/ Poczekam chwile i pojde ponownie sprawdzic zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia1987
gość dziś oli82 robiłam sobie takie przedciążowe wyniki bo akurat miałam możliwość tak na już usmiech.gif i akurat wyszło że jestem chwile przed okresem, Z tego co czytałam przed okresem może być podwyższona prolaktyna ale to jakby było ok to nawyzej podwyzszona do górnych granic normy ale nie az tyle;/ Poczekam chwile i pojde ponownie sprawdzic zobaczymyusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Noi się porobiło, mam 8 cm torbiel na ostatnim juz moim prawym jajniku, Lekarz przepisał luteine ponoć moce tez przyjmować ja z ziołami.... Ale boję się zostawić to tylko q rękach ziół i Noe wiem co robić, zioła juz od wczoraj pije.... Nie wiem co robić boje ze usuną mi drugi ostatni już jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia ciężka sprawa, ja chyba bym nie ryzykowała z samymi ziołami. A czekasz na pierwszą ciąże czy masz już dziecko (wybacz nie doczytałam). Może skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Nie , nie mam dzidzi .... I z tymi problemami będzie z tym cieżko ...zaznaczę ze pije klimuszke nr 1 Jestem załamana skąd takie kłopoty , okres jest normalnie a jednak tasakiem wielkie torbiele są we mnie , boje sie stracić ostatni jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Poszukaj innego lekarza, to nie przelewki. Twoja sytuacja jest skomplikowana i nie do pozazdroszczenia. Ja bym poszła sprawdzić jeszcze u innego lekarza jeśli powiedziałby coś innego to znalazłabym sobie jeszcze jeden gabinet i też zrobiła badania oczywiście nic nie mówiąc o poprzednich wizytach gdzieś indziej. Wtedy będziesz miała rozeznanie, trochę biegania i mało przyjemne ale wg. mnie warto żeby ratować ten jajnik. I w między czasie piłabym zioła-nie zaszkodzą,też piję Klimuszkę 1. Trzymam za Ciebie kciuki i mocno wieżę że wszystko będzie dobrze. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Zaba jak bys mieszkała w Krakowie to bym ci poleciła dobra pania doktor .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Właśnie Żabcia, gdzie mieszkasz może któraś z dziewczyn też mieszka w tym samym mieście i poda namiary na jakiegoś dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Warszawa , znacie kogos od takich problemow jajnikowych , torbiele i brak owu ? ;( dziekuje kochane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Ja Białystok, ale.... W Warszawie i Białymstoku jest klinika Bocian. Ja mogę polecić dr. Mrugacza wspaniały lekarz i wiem że w wawie też przyjmuje w Boćku. Akurat ja do innej kliniki chodzę ale tam też miałam z P. dr. przyjemność, można powiedzieć że jest rozchwytywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Ps. Dr. Mrugacz gdy miałam ciążę obumarłą robił mi zabieg w klinice na Parkowej, pomimo sytuacji jego jako człowieka wspominam dobrze. Poczytaj trochę opinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
No ja Kraków i polecam panią doktor Olge Kacalska. Przyjeżdżają do niej nawet Z innych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Oli82 - czy ta P. dr. przyjmuje w warszawie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia Ty pijesz Klimuszkę 1, ja też. Powiedz ile czasu już popijasz zioła i czy masz jakieś "dziwne" objawy. Ja piję 2 tyg. (jutro będzie 2 tyg.) Odczuwam jajniki częściej niż zwykle i mam takie delikatne skurcze po bokach na wysokości pępka, nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam... Nie są bardzo uciążliwe ale tak jeszcze nie miałam. Tak jak wcześniej pisałam jestem anty lekowa-nie biorę nic nawet przeciwbólowych chyba że zaczynam mieć mdłości z bólu. Bardzo szybko reaguję na jakieś "nowości". Tak więc tą nowością były zioła i już pierwszego dnia miałam jednodniowe brunatne plamienia ze śluzem-dziwne. Czy również miałaś jakieś "skutki uboczne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Marmurkowa no niestety z tego co wiem to nie. W Krakowie i chyba w Tarnowie ale tu pewna nie jestem . Trzeba by bylo w necie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Hejka , faktycznie ten lekarz z bocka ma dobre opinie , spróbuje sie umówić !! Wiecie może ile kosztuje wizyta ? A co to mieszanki to dopiero 2 dni ;) nic mi nie jest szczerze mówiąc , mam bóle takie jak na okres tylko tycke słabsze , i o dziwo poprawiaja nastrój , chyba dlatego ze prawie każdy składnik to zioło uspokajające ....może to jest cel tej mieszanki i skuteczność ze łaski po tej mieszance dają na luz ....aaaaaa ja gdzieś wyczytałam ze torbiele robią sie od stresu ;) , póki co dzisbylam na fitnessie i czuje sie ok miMo 9 cm torbieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Laski nie łaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×