Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość NeweNe
Złamana nie przejmuj sie moze to tylko mały stan zapalny nie ma co sie nakręcac do mnie za to przyszła @ zaczynam kolejny cykl na szczęście jeszcze sie nie łamie zioła moze teraz zadziałają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka nadzieje że to nic takiego. Ja też już drugi cykl pije ziółka jestem obecnie w 10 dc zobaczymy czy teraz owulka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was dziewczyny, bo dziś zakupiłam na allegro ziółka i zamierzam je pić...Po 3 latach starań, nieudanych inseminacjach i dużej ilości leków postanowiłam przeżucić się na naturalne metody leczenia.. Gratuluje wszystkim dziewczynom, którym się udało..Tym co się nie udało - jestem z Wami, nie martwcie się, wspólnymi siłami damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
cześć Dziewczynki.. moje spostrzeżenia po braniu od czwartku bromka - dwie noce miałam tak, że się przebudziłam i baaaaardzo mocno mi serducho waliło.. w środę dzwonię do endo.. po połówce mam jakieś szaleństwa sercowe.. to po 1 tabletce nie wiem co będzie ;) chyba że ziółka tak działają z bromkiem.. nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani@k to pewnie jedno z działań niepożądanych bromka. Nie wiem czy już kiedyś go brałaś, czy to pierwsze leczenie, ale powinnaś czym prędzej dzwonić do lekarza. Daj znać co powiedział lekarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 11 dzien z ziolkami sroki - bole juz poszly w niepamiec ale nie dostal sluzu plodnego 3 dzien na ziolkach dr marii treben - w sumie moze dlatego juz brzuszke nie boli! Stosuje ziolka dr treben na torbiele pije 1 raz dziennie rano a sroki pije wieczorem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani@k też mam tak czasami, że w nocy budzę się nagle i serce wali mi przez chwilę jak szalone... piję zioła oj. Klimuszki (skończyłam właśnie drugą porcję) bez żadnych leków...nie powiązałam jednak tego z ziołami...może to rzeczywiście przez nie??!! czytała, któraś z Was o takich sutkach ubocznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję poczytać najpierw działania niepożądane bromka z ulotki, a co do picia ziół to wiecie jakie mam zdanie jeśli chodzi o łączenie go z czymkolwiek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newela
a ja dzis kupiłam siemie lniane i bede pic bo zaczynam tez diete dukana tylko nie wiem ile tego siemienia mam pic i czy ono działa tylko na śluz czy jeszcze na coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newela siemię lniane ogólnie chroni cały przewód pokarmowy, a oprócz tego wspomaga babską część ciała :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newela
to ze na pokarmowy dziala to wiem bo juz go kiedyś stosowała ale własnie chodzi o ta babka czesc czy tylko wspomaga produkcje śluz czy cos jeszcze bo nie wiem czy jeszcze dodatkowo wspomagać endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Aśka narazie miałam tak 2 razy.. nie wiem czy to nie było związane z 'nerwową sytuacją'.. kiedyś po poronieniu brałam bromka na zatrzymanie laktacji.. ale wcale nie czułam że coś biorę.. brałam 2 tabletki dziennie.. do endo będę dzwonić jutro.. zobaczymy.. bo od czwartku miałabym zacząć 1 tabletkę na noc (teraz biorę tylko 1/2)..a co do ziółek będę pić chyba tylko do końca cyklu.. Joleczka ziółka piję od 6 lipca i nie miewałam tak wcześniej.. a takie 'kołatanie' miałam po 'ostrych' nerwach.. Mikmik a kiedy zazwyczaj masz owulację??? zobaczysz że śluzik może Cię już niebawem zaskoczyć ;) Newela moja ciotka piła kiedyś siemie na poprawę przemiany materii.. na endo polecam czerwone winko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! ja zawsze mam kolo 8-10 dc sluz (ale owu nigdy nie bylo w tym czasie bo bylam na wizytach żeby sledzić owu. Ja też nie pije ziolek od 1 dc tylko od 5 dc wiec dzis jest juz 16 dc ale moze mi sie dlugos cyklu wydluzy :DDDD bo zazwczaj 26-27 a ostanio 23!!!!!!!! nie wiem czemu;(. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani@k Kochana to Ty się tak nie denerwuj bo szkoda zdrówka :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Aśka7 baaardzo sie staram nie denerwować.. i musze powiedzieć że od poczatku tego cyklu nawet mi wychodzi.. a te ncne bicia serca.. to może odreagowanie stresu?? ale.. nie wnikam.. jak się będzie powtarzac zwalę to albo na bromka albo na zioła :) Mikmik moje cykle:25, 26, 30, 33 dni lekarz - gin. nie mówił że to coś niepokojącego.. to chyba jest normalne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny. Rano robilam dwa testy ciazowe i na obu zauwazylam jedna ciemna a druga slabiutka kreseczke:):) jade dzis do ginekologa, i stad moj post, prosze Was trzymajcie za mnie kciuki:):): bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuleczka no pewnie, że trzymam ja i dziewczyny :-) :-) :-) Odezwij się po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani@k
Anuleczka kciuki mocno zaciśnięte &&&&&&& a miała Cię pytać dlaczego wykresu nie zakładasz na "skarb mamy"... lekarz tylko potwierdzi lub ewentualnie będzie kazał przyjść jeszcze raz za np. 2 tygodnie.. trzymam kciuki mocno!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoniolek
Cześć dziewczyny, czy mogę od dzisaj zacząć pić ziółka skoro mam 53 dzień cyklu, czy mam czekać az do 1dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoniolek
Również dołączam się trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie dzisiaj 13dc od wczoraj mam sluz, duzo sluzu dzialamy z m :) dzisiaj czuje klucie w prawym jajniku-czulam je caly czas a dzisiaj jakos inaczej, nie wiem czy sie nei nakrecam :( mam nadzieje ze cos z tych staranek w tym miesiacu wyjdzie- 2kreseczki na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka18041990 kochana mocno zaciskam kciuki za wizytę no i oczywiście po cichutku gratuluje:) no i czekamy na relacje z wizyty:) Karoniolek ja bym zaczeła od 1 dc bo jednak tak sie je powinno pic:) asiek24 no to mocno zaciskam kciuki za pozytywny teścik na koniec cyklu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaałaamaanaa25 tak bardzo bym chciala :) teraz musze czekac ziabczymy czy cos z tych naszych staran wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newela
anuleczka kciukasy zaciśnięte i czekamy na pozytywne wieści :) Załamana też daj znać jak tam monit :) ja byłam dzis się zapisać na monit na 2 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka18041990
Czesc dziewczyny, bylam u ginekologa ale nie uslyszalam kompletnie nic, zadnego usg, nawet badania bo moja pani doktor stwierdzila ze na to i tak za wszesnie, dostalam duphaston, tabletki dla ciezarnych- w razie jakbym byla w ciazy i kupilam sobie jeszcze 3 testy. 1 zamierzam zrobic w niedziele wtedy mam nadzieje ze zobacze dwie grube krechy. To na tyle, nadal nie jestem pewna czy to napewno ciaza:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja zamówiłam sobie właśnie tę mieszanke ziól nr 3 jutro mi przyjdzie i zamierzam pić dotego biorę bromergon a od 5-9 dc mam brać clostilbegyt ,troszkę się obawiam ale chce spróbować.Mam pytanie do Was czy ja mam zacząć pić je od 1 dc i pić cały czas czy jak to wygląda nie mogę się doczytać?polzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuleczka, a może jutro zrób betkę ???? nie wiem który u Ciebie to dzień cyklu, że lekarz nic nie stwierdził. Karola zioła pijesz przez 3 m-ce codziennie wieczorem. Zaczynasz od 1 dc. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×