Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziag195

Praca kelnerki

Polecane posty

Gość madziag195

Witam dostałam propozycje pracy kelnerki w dosc eleganckiej restauracji. Nigdy nie pracowałam na tym stanowisku czy moglby mi ktos napisac dokladnie jakie mialabym miec obowiązki i ile mniej wiecej taka kelnerka zarabia? Jeszcze nie bylam na rozmowie stąd to moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki są zróżnicowane. Ja najwięcej zarobiłam 500 zł jednego dnia, ale po prostu napiwki były dobre. A tak przeciętnie mam dniówki około 100-200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od prestiżu restauracji a poza tym od lokalizacji. Tam gdzie sporo zwłaszcza zagranicznych klientów to i napiwki są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od prestiżu restauracji a poza tym od lokalizacji. Tam gdzie sporo zwłaszcza zagranicznych klientów to i napiwki są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ale pamiętajcie że praca kelnera czy barmana może być naprawdę bardzo ciężka. Ja sobie dorabiałam jako kelnerka nad polskim morzem i rzeczywiście to dzięki napiwkom można ładnie zarobić, bo podstawa była dość słaba. Tutaj http://pomorskie-praca.pl/praca-sezonowa-w-jastarni ktoś ciekawie opisuje kwestie związane z tego typu sezonową praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam kiedyś jako kelnerka w małej restauracji. Było ciężko, ale też miałam fajną szefową i dobrze mi się tam pracowało. Zarobki też były spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szuam mlodej kelnerki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×