Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwcowa mamusia

30tydz ciąży - słabe wyniki krwi

Polecane posty

Gość czerwcowa mamusia

Witam Będąc w 30 tyg ciąży dostałam wyniki krwi i praktycznie strzałki poszly w dół w niektorych pozycjach... --- krwinki czerwone - 3,53 --- hemoglobina - 11,6 --- hematokryt - 34,7 --- LYMPH - 18,3 wizyte u lekarza prowadzacego mam dopiero za tydzien, a zadnych witamin itp. w tabletkach na wlasna reke nie chce brac. Dlatego jesli ktoras z Was orientuje sie czy ktorymis potrawami, warzywami mozna podniesc wynik w/w pozycji bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa mamusia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wołowina, wątróbka, natka pietruszki, brokuły, buraki czerwone ja to jadłam + do tego dostałam żelazo sorbifer durules czy coś takiego i po porodzie nawet jako jedyna na oddziale nie dostawałam żelaza moja hemoglobina w 7 miesiącu wynosiła również 11,6 - na granicy normy dla ciężarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanulllaakk
miałam dokładnie to samo. czerwone mięso, natka z pietruszki. Wszystko co zawiera żelazo + mi lekarz przepisał żelazo 1 tab dwa razy dziennie. Łykałam tylko raz dziennie bo po żelazie wymiotowałam. mimo diety bogatej w żelazo i tabletek z żelazem po porodzie miałam anemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanulllaakk
też łykałam sorbifer :) po porodzie w szpitalu dostawałam zastrzyki a po wyjściu do domu jeszcze tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, widocznie nie na wszystkie kobitki sorbifer działa u mnie to był strzał w 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa mamusia
ahhh. Czyli doniczka z pietrucha, koprem, rzodkiewka, cebula na parapet i hodujemy zieleninke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×