Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie gdzie?????

rzeszów - staniki bielizna- obwody od 65 czy w Rzesz. jest jakiś sklep??

Polecane posty

Gość gość
jest kilka sklepów ale ceny za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny sklep to Paryżanka na Kreczmera 6/2. Kupowałam w La Vantil ale tam jest strasznie drogo. Kiedyś w Millenium Hall był sklep Perfect Bra ale zmienił się właściciel i nazwa na biu biu , podnieśli ceny na Panache o 100 zł i sklep po kilku miesiącach zamknęli. Gdy pytam po sklepach bieliźnianych to jak zwykle ta sama odpowiedź obwody od 75 do 90 a miseczki od A do F no czasem G a jak pytam o J i K to wielkie oczy ,że takich wielkich to już nikt nie szyje a jeżeli nawet to i tak nie będą ściągac do sklepu bo nie pójdzie bo kobiety takich wielkich biustów raczej nie mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie kupić coś jak stanik lub gorset w Rzeszowie to tylko Paryżnka wam zostaje bo na inne sklepy szkoda nerwów i czasu. Podejście sprzedawców i właścicieli sklepów jest poniżej krytyki. Wielkie oczy robią jak się pytasz o miskę powyżej EEEE bo przecież nikt takich wieeelkich nie szyje:( Ja o tym sklepie dowiedziałam się od pani , która sprzedaje m.in Kris Line i Samantę(na Matejki) po zawyżonych cenach... taką antyreklamę zrobiła Paryżance(w tym braffitingowi) ,że z ciekawości poszłam zobaczyć co w trawie piszczy w sklepie na ul. Kreczmera bodajże 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodzi o sklepy z bielizną w Rzeszowie to tragedia. Gdybyśmy zrobiły listę jakie sklepy omijać z daleka obawiam się ,że okienko na napisanie tego posta miałoby za mało miejsca:( Obwody 65 i 70 ? Zapytaj to zrobią panie w sklepie wielkie oczy bo przecież nikt takich nie produkuje bo zaczyna się od 75 a miseczki maks DD. Sklepów z bielizną jak grzybów po deszczu i małych sklepików i w galeriach ale co z tego jak nic nie mają do zaoferowania a panie sprzedające nie mają zielonego pojęcia o dobieraniu bielizny wciskają w za małe miski albo dobre nawet ale podają zbyt luźne obwody. Bo przecież se pani ramiączka podciągnie i będzie ok. I jak zwykle jakaś chora rada przy dużym biuście mają być szerokie ramiączka bo przecież kręgosłup od tego wysiada. Kiedyś pytałam się w sklepie (podobno dobrym i znanym w okolicy dworca PKS) czy są większe miski przy obwodach 70 , pani mówi ,że zamawiają od 75 do miski G :( ja się pytam czy jest szansa na dwie miski więcej , no to pani mi na to - nie produkują a nawet jeśli to nie będziemy zamawiać bo nie zjedzie , bo kobiety nie mają pieniędzy i wiele z nich się pyta o biustonosze do max 30 zł i na jednego klienta nie będą się oglądać. No chyba ,że znajdę modele ... znalazłam modele i firmę to pani na to ,ze cena model i symbol to za mało i mi nie zamówi i co ja sobie wyobrażam ,że ktoś będzie specjalnie koło mnie skakał. Wyszłam i nie wróciłam więcej.... nawet po piżamę czy majtki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeszów to miasto kiepskich galerii z byle czym. Niby sporo wszystkiego ale znaleźć coś za rozsądną cenę to tragedia. Niby duża konkurencja a ceny wysokie. Wszędzie triumph , intimissimi albo mniej "znane marki" ale co z tego jak rozmiarówka kiepska :( sklepu z dobrymi cenami i szeroką rozmiarówką to akurat nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeszów to miasto wysokich cen za byle co. Wszędzie "salony z bielizna" esotiq , triumph, intimissimi i marylin , zwykłe bieliźniaki pytacie o trochę mniej standardowe wymiary to wielkie oczy bo kto takich potrzebuje. Tragedia , może coś by się znalazło ale ceny jak z kosmosu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia jak chodzi o sklepy bieliźniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paryżanka na Kreczmera , szukam misek od K do M (polskie) oraz angielskie HH i JJ .... tylko tam coś znajdę . Inne bieliźniaki doradzaja .... większe obwody to się biust zmieści albo kupi pani szerszy obwód to się nie będzie rozciągać. Słabo się robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jeden sklep braffiterka na Krzyżanowskiego 8 w Rzeszowie mają dobrą firmę Curvy Cate i obwody od 28 czyli 55 ;) oraz Wonderbra w przyzwoitych cenach. Paryżanka ma strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
braffiterka na Krzyżanowskiego , zgadzam się ;) inne sklepy albo rozmiarówki brak albo za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tu zaglądnąć www.sklep-biustonosze.pl tez nie wiedziałam że są tak małe obwody i zawsze nosiłam za luźny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i spamerki wlazły masakra , jak niby przez internet można dobrać rozmiar i fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeszów to miasto wysokich cen i tandety . Ciężko będzie cos znaleźć w rozsądnych cenach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie w dobrych cenach to tutaj nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braffiterka na Krzyżanowskiego , nie za tanio ale w końcu mam dobrany biustonosz i pani , która sprzedaje (chyba właścicielka) zna się na rzeczy. Czego nie da się powiedzieć o innych sklepach w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Nowak

polecam sklep "Paryżanka" mila i profesjonalna obsługa klienta, jestem juz stalym klientem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 13:28, Gość kto wie gdzie????? napisał:

jw...czy w rzeszowie jest jakiś sklep z bielizną, gdzie obwody zaczynają się od 65??? bo chyba ciężko? 😞 70 od bidy gdzieś da rade znaleźć ale 65 hmhm a mam dość już biustonoszy 75B które niby są dobre ale jednak nie do końca,....

jak dla mnie "Paryżanka" to świetny sklep, bardzo polecam tam zajrzeć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Paryżanka" przy rynku w Rzeszowie to najlepszy sklep, polecam wszystkim Paniom, bardzo miłe Panie i świetne biustonosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2018 o 11:22, Gość gość napisał:

Rzeszów to miasto wysokich cen i tandety . Ciężko będzie cos znaleźć w rozsądnych cenach:(

Polecam odwiedzić Paryżankę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2017 o 11:32, Gość gość napisał:

tragedia jak chodzi o sklepy bieliźniane

Ja polecam zajrzeć do Paryżanki, weszłam raz z przypadku i jestem stałym klientem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić tylko Paryżankę, Panie wiedzą co robią i z pewnością dobrze dobiorą biustonosz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIlena B62

Bieliznę też zamawiacie online? Bo moim zdaniem warto, zawsze mamy szeroki wybór, wystarczy znać swój rozmiar- podobnie jak w przypadku obuwia, tutaj polecam BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2016 o 11:11, DorotaMiędlar12 napisał:

W Rzeszowie wiem że w sklepie Paryżanka jest bardzo dobry wybór staników. Sklep jest na ulicy Kreczmera. Powinna pani tam znaleźć coś odpowiedniego.

Ja także polecam Paryżankę, od jakiegoś roku kupuję biustonosze tylko tam i jestem z nich bardzo zadowolona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 14:00, Gość kto wie gdzie????? napisał:

ok dzięki dzięki 🙂 czyli coś ruszyło do przodu 🙂 bo do tej pory cały czas słyszałam, że dopiero mają powstać sklepy z większym wyborem rozmiarówek....

Zdecydowanie powinnaś odwiedzić Paryżankę, na ulicy Kreczmara, tam jest naprawde duzy wybór 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 13:28, Gość kto wie gdzie????? napisał:

jw...czy w rzeszowie jest jakiś sklep z bielizną, gdzie obwody zaczynają się od 65??? bo chyba ciężko? 😞 70 od bidy gdzieś da rade znaleźć ale 65 hmhm a mam dość już biustonoszy 75B które niby są dobre ale jednak nie do końca,....

Oczywiście że jest, ja chodze do Paryżanki przy rynku od jakiegoś czasu, jestem bardzo zadowolnoa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2017 o 11:57, Gość gość napisał:

Paryżanka na Kreczmera , szukam misek od K do M (polskie) oraz angielskie HH i JJ .... tylko tam coś znajdę . Inne bieliźniaki doradzaja .... większe obwody to się biust zmieści albo kupi pani szerszy obwód to się nie będzie rozciągać. Słabo się robi....

Zdecydowanie najlepszy wybór, ja polecam sklep wszystkim znajomym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2017 o 18:29, tea12 napisał:

Witam, wiem, że w Rzeszowie jest butik gdzie jest bielizna http://www.paryzanka.eu/nowosci , można również skorzystać z braffitingu, który pomoże nam dobrać rodzaj stanika do naszego ciała, także warto spróbować 🙂 innego nie znam, ja szukam bielizny na noc poślubną 🙂 powodzenia w szukaniu 🙂 zerknij sobie również na zdjęcia stylizacji jakie wykonują 🙂

ja też polecam ten sklep, w paryżance mają naprawdę szeroki wybór dobrej jakosći produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodze do Paryżanki i jestem bardzo zadowolona z ich biustonoszy, polecam każdemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×