Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALEOCOCHO

OŚWIETLENIE LED

Polecane posty

Wszystko popieram. Łatwo wyparły żatówki tradycyjne, bo są oszczędniejsze, trwalsze i nie przepalają się tak szybko. Pozatym wybór jest większy, zarówno w kształtach jak i kolorach swiatła. Każdy może wybrać coś dla siebie i udekorować wnetrze jak tylko mu wyobraźnia pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingy909
Iwa trudno się z Tobą nie zgodzić - są wygodne i tanie ! A do tego tyle kolorów. Aranżacja wnętrza była o wiele łatwiejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henkko
wlaśnie bylem ciekaw opinii co do active jet - sam teraz wymieniam oświetlenie i chciałbym kupić coś dobrego ale w przystępnej cenie. No i własnie oni mi wpadli w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LightingŚwiatło
A wyobraźnia ludzka jest nieograniczona :) i bardzo dobrze, bo technologia cały czas idzie do przodu, aby za nią nadążyć. Ja polecam Waszej uwadze także technologię OLED. Tym, co ją charakteryzuje, jest emitowanie równomiernego światła na całej powierzchni lampy. W tym miejscu możesz obejrzeć kilka zdjęć z wykorzystaniem technologii OLED, są bardzo inspirujące i pobudzają wyobraźnię - https://plus.google.com/u/0/b/112746248013509463963/112746248013509463963/posts/5XiEeP5STvg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę bardzo polecam tą firmę. Mają porzadne produkty, dobrej jakości i przedewszystkim w przystepnej cenie. Ja się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henkko
widziałem ich ledy w sklepie, nawet w dobrej cenie są, ciekawe jaką mają trwałość z tego co widziałem na opakowaniu to po 30000 h niektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena010
Chyba trochę się pomyliłeś z ilością zer ;P:P Ale fakt mają żywotność o wiele wyższą niż żarówki czy świetlówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henkko
nie pomyliłem się z ilością 0, niektóre z tego co widziałem w katalogu mają żywotność nawet do 50 000 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena010
To faktycznie bardzo długa żywność takiej żarówki ;P Powinna teoretycznie wystarczyć na długie lata użytkowania. Firma raczej solidna to powinno się udać ! Ja już wymieniłam i jestem bardzo bardzo zadowolona. Świecą jasno i przyjemnie, co do żywotności dam znać za 50 000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iola314
Zdecydowanie wolę zastosować LED-y od halogenów np w kuchni. Są o wiele bardziej oszczędne i pozwalają chronić środowisko. Te robione w kraju naprawdę dobrze dają radę ;) No i najważniejsze nie kosztowały fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alana11
Ja zdecydowałam się na taśmy LED przy schodach i to był naprawdę dobry pomysł ! Wyglądają nowocześnie, nie zużywają dużo prądu a do tego równo oświetlają całą długość schodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina239
z mężem w grudniu kupiliśmy takie oświetlenie LED: http://www.superlights.pl/pl/p/BriTop-Lighting-Emma-2991032C/6971 wcześniej w kuchni używaliśmy lamp z wkręconymi żarówkami energooszczędnymi i powiem, wam, że różnica jest przede wszystkim w kolorze światła, a i według mnie oszczędność też jest większa, ale mój mąż twierdzi, że jeszcze za krótko mam takie oświetlenie, aby wyciągać takie wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicjana
Ponieważ żarówki Led nie należą do najtańszych postanowiliśmy z mężem, że w każdym miesiącu kupimy dwie żarówki i będziemy wymieniać. Robimy to sumiennie przez pół roku i zostało nam wymienić [url=http://www.olampa.pl/kategoria-oswietlenie-do-salonu-285.html]oświetlenie do salonu i łazienki. Oszczędności jeszcze nie widać ale myślę, że za rok na pewno będziemy mieć mniejsze rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alachima
Fakt, najtańsze nie są bo i produkcja nie jest prosta ale w dłuższym czasie są o wiele wydajniejsze od tradycyjnych żarówek/świetlówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna1112
Są o WIELE lepsze od świetlówek bo nie muszą się rozgrzewać i nie są niebezpieczne (nie zawierają rtęci) dla środowiska. Naprawdę warto w nie zainwestować odrobinę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaq
Ja jestem w trakcie projektowania światła łazienki i chyba także się zdecyduję na oświetlenie ledowe od active jet, bo mi zależy na dobrych parametrach świetlnych przy małym poborze energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wybór, ja tez mam od nich lampy, na które dostałam aż trzy lata gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halala23
Trzy lata to naprawdę sporo, widać dobre wykonane skoro nie boją dawać się tak długiej gwarancji na coś co dosyć szybko może ulec zniszczeniu. Fakt, laur konsumenta nie jest rozdawany na lewo i prawo ;) Zasłużyli sobie niebezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie na brak certyfikatów nie narzekają. Ostatnio to chyba Zloty Laur dostali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina85
Jak dla mnie najbardziej liczy się faktyczna przydatność tego rozwiązania. Zużywa o 80% mniej energii w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Trudno pominąć to że mają gwinty zgodne z najpopularniejszymi - dzięki temu nie trzeba nic zmieniać czy kombinować przy zmianach w oświetleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommke
oświetlenie led świetnie się sprawdza w domu, daje dużo możliwości aranżacyjnych. ta firma dała Ci 3 lata gwarancji? To naprawdę sporo, ja ich kojarzę z tuszami do drukarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświetlenie led jest najbardziej ekonomiczne, są też wytrzymałe na temperaturę i uszkodzenia, a te od active jest to mają trwałość nawet do 35 lat, świecą 35-50 tys. godzin i dysponują coraz większą mocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola.d
Cóż dostają nagrody (laur konsumenta na przykład) sporo ludzi stosuje ich produkty więc nie może być źle ;) Osobiście korzystam i nie mam żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaq
Też powymieniałam stare oświetlenie w domu na lampy active jet, jeszcze nie wiem jak to wpłynie na moje rachunki, ale znajomi chwalą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengo
Ja całe oświetlenie LED i oświetlernie dekoracyjne zakupiłem w tej firmie: www.soled.pl/oswietlenie-led.html i wszystko u mnie działa.. mało tego zauważyłem znacznie obniżenie rachunków (o 30%). Część rzeczy mają w średnich cenach, ale z niektórymi ich rozwiązaniami (np piloty do sterowania oświetleniem w kilku miejscach w domu) nie spotkałem się w żadnej firmie dlatego wszystko zamówiłem u nich. Oświetlenie schodów i kuchni zrobili mi na dokładny wymiar a stolarz to tylko zamontował. Kupiłem też około 50szt żarówek power LED 3W i świecą super. Cena za sztukę około 25zł. Oprócz oświetlenia LED wziąłem też u nich zestaw gwieździstego nieba do łazienki i pokoiku dziecięcego i chyba z tego jestem najbardziej zadowolony. Efekt rewelacja! Ogólnie polecam oświetlenie LED jednak warto popytać znajomych gdzie te oświetlenie kupić. Ja do tej firmy trafiłem z polecenia i się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×