Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna aanana

co zrobić z tym problemem...............?

Polecane posty

Gość smutna aanana

prosze doradźcie co zrobić: jak poznalam mojego męza to zawsze spędzalismy świeta razem (wigilia, wielkanoc, rocznice, jakies urodziny itd..)... dla nas to bylo oczywiste ze spedzamy te dni razem że np. razem idziemy do kogos z rodziny lub spędzamy sami w domu....... od kiedy pojawilo sie dziecko... on nie chce spędzac z nami świąt... (dziecko ma 7miesiecy) i np. ostatnio mój ojciec zaprosił nas do siebie na dwa dni(mowil ze jesli nie chcemy to mozemy na 1 dzien) na urodziny, moj mąż lubił zawsze mojego ojca.... nigdy sie nie klocili a nie chcial mimo to do niego ze mną i z dzieckiem pojechyac mimo że ojciec podjechał autem pod samą bramę by nas zabrac!!!! i pojechalam sama z dzieckiem i wszyscy z ojca rodziny tzn z ludzi ktorzy mnie nie znali itd... mysleli ze jestem samotną matką z dzieckiem.... az jedna osoba cos powiedziala na temat jak to smutno tak sammeu bez m,ęza..... wigilie musialam w tym roku spedzac z moją mamą i z moim dzieckiem. a mąz zapowiedział ze wielkanoc tez z nami nie spedzi, że albo bedzie spał albo pojdzie z kolegą gdzies sobie, albo przesiedzi na necie......:(........ ani nie chce jechac nigdzie, ani ze mną w domu, a do kosciola z koszyczkiem tez sie dowiedzialam że mam isc sama.... a jak to jest u was??????????????? i co z tym zrobic zeby sie go nie prosic by spedzal swieta z nami jak dawniej!??? nie chce by dziecko jak zacznie miec 2, 3 latka mialo tatusia ktory ma urodziny gdzies, swieta gdzies, że dziecko bedzie samo ubieralo choinke bez ojca.... itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachory niszczą życie
a już na pewno kobietę, która nie dośc że ma wiadro między nogami to sflaczałe ciało :o nie dziwię się facetowi bo pewnie się wstydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny szpieg
to znowu ta załamana od męża ochroniarza. weź kobieto już nie pisz bo to się smutne robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta sa do du/py do niczego nie potrzebne wiec po co sie bawic w ten cyrk? dobrze maz twoj robi ze siedzi w domu a nie odstawia tych zalosnych szopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
moze warto by bylo z nim posiedziec,porozmawiac ,moze cos kryje w sercu a nie mowi? porozmawiaj z mezusiem i powiedz mu wszystko co czujesz i jak bardzo Ci zle z tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jassne
masz popierdolonego meza, jakby sie Was wstydzil czy cos! No co za cham. U nas by to nie przeszlo. Jaki net?? Jaki kolega?? Ubiera gacie na dupsko i draluje ze mna i dzieckiem na impreze. Z kolega to sobie moze ale w piatek po pracy a nie w swieta. Za kogo wy wychodzicie?? Przeciez malzenstwo to partnerstwo a nie ja sobie a ty sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×