Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akumamatata

chrzest i swoj slub. ktora sukienka? doradzcie

Polecane posty

Gość lacrima.....
polecam ci ją! w rzeczywistości jest rownie ładna jak na zdjeciu!... skromna, delikatna ale strojna. do tego miałam kok i kolczyki z masą perłową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
nie trzeba- ta pierwsza fryzurka tez moze zaliczyc sie do kokow ze tak powiem ;) zastanawiaja mnie te delikatne loczki.. w sumie zawsze wolalam rozpuszczone wlosy niz upiete, ale zawsze proste jak druty ;D (codziennie je prostuje) ciekawe jakbym wygladala w takich loczkach.. hmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba
albo nie wiem bo nie chcę gafy palnąć na pewno będziesz wyglądać ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
szkoda ze tej pierwszej i ostatniej nie mam mozliwosci przymierzyc :( nie wiem czy znajde cos podobnego w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_2011
ostatnia jest śliczna, i skromna .i do niej pasowała by ta fryzurka z koczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najładniejsza wg mnie jest sukienka nr 1, nr 4 też nadaje się na te okazje ale jest mniej efektowna. 2 i 3 no cóż... fuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akumamatata
Dziewczyny dzieki za rady ;) i swoje opinie. nie ma to jak kobieta sie wypowie ;p przynajmniej zawsze prawde powie a nie to co facet ;D Obojetnie jaka sukienke bym mu nie pokazala na kazda by powiedzial ze ladna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko będziesz
wyglądała naprawdę elegancko i nie słuchaj bzdur że nie pasuje. Sukienka z 1 linku ta pierwsza naprawdę świetna (może bez kwiatka) i te buty podane - świetne rozwiązanie. Możesz oczywiście mieć coś na ramiona. Co do innych rozmów to sorry ale śmieszy mnie panna młoda w białej sukni typowo ślubnej jeszcze z welonem udającą dziewiczkę a tu za chwile ich dziecko do chrztu... bez przesady ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko będziesz
no i oczywiście ta suknia nie jest jednorazowa możesz jeszcze gdzieś w niej wyjść, sylwester/karnawał tego typu zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Jeśli chodzi o porady związane z wyborem sukni to ja akurat zdałam się na blog ślubny ze strony - https://slubi.pl/blog Ciężko było się zdecydować na coś, bo faktycznie jest z czego wybierać. Nawet mi chodziła po głowie czerwona suknia przez moment, na szczęście mi przeszło ;-) Postawiłam na suknię dość odważną z odkrytymi plecami i do tego dość krótką. Mnie się podobała, mężowi też...może dziadkom trochę mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nggg
W portalu o adresie http://slubi.pl znaleźć można oferty wszystkiego, co wiąże się ze ślubem i weselem. Na jego stronach zamieszczane są ogłoszenia dotyczące sprzedaży sukien ślubnych, zaproszeń i obrączek oraz oferty usług fotografów, zespołów muzycznych i domów weselnych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore slub za pol roku, gdzie kupic sukienke, w ktorej bede wygladala ladnie, ale nie jak ksiezniczka. Macie jakies ulubione salony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam sukienki od http://lefroufrou.pl/ - mialam od nich sukienke i czulam sie w niej maksymalnie komfortowo. ogromnym plusem jest wygodna wspolpraca ze specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×