Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majorka123

elektrostymulacja na wyszczuplenie

Polecane posty

Gość Kikax9
Na wyszczuplenie polecam endermologię. To taki masaż, który rozbija lipidy i łatwiej je naszemu organizmowi usunąć tłuszcz z ciała. W klinice Cosmetologica mają najnowocześniejszy sprzęt, to mega ważne bo kiedyś trafiłam na gabinet w którym był sprzęt który tylko udawał Cellu M6 Integral (sprzęt do endermo) no i to było bardzo nie miłe doświadczenie, ale w clinica Cosmetologica wszystko było oryginalne, sprawne a zabieg przeprowadzony w dogodnych warunkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie ze bedzie bolalo, jestem mega wrazliwa na bol. No i jak z cenami w tej waszej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektów, zapisałam się do InTime, gdzie profesjonalnie pomogli mi zredukować tkankę tłuszczową i wzmocnić mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam Beauty Skin przy placu Wilsona. Na stronie beautyskinbefit.pl masz do nich kontakt. Oni stosują nowoczesny trening EMS, polegający na elektrostymulacji mięśni. Raz że efekty przychodzą dużo szybciej niż przy klasycznych ćwiczeniach a dwa że jest to trening bezpieczniejszy. Choćby dla stawów, gdzie wiadomo jak potrafi zniszczyć kolana choćby bieganie jeśli ma się problem z nadwagą. Sama przez to przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę na takie treningi regularnie. Na początku nie byłem przekonany ( głównie przez cenę) jednak obecnie widzę u siebie dobre rezultaty
poprawienie wytrzymałości
znaczne zwiększenie siły
lepszą kondycję
Trener na treningu dopasowuje elektrody do wybranych miejsc tak wiec możesz wybrać jakie elementy ciała chcesz wymodelować
No i palisz podczas treningu ogromne ilości kalorii.

Dodam, ze chodzę tutaj w Krakowie https://www.intime20.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×