Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majorka123

elektrostymulacja na wyszczuplenie

Polecane posty

Gość gośćQqia
Można spróbować, np. poczytać o aparatach do elektrostymulacji na http://www.elektrostymulatory.com/ ale według mnie głównie powinny nam one posłużyć kiedy mamy kontuzję albo jako środek na bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta323123
Najważniejsze w wyszczuplaniu jest systematyczność. Można uzyskać bardzo dobre efekty małymi krokami, tylko trzeba robić to codziennie. Elektrostymulacja z pewnością ujędrni skórę, zmniejszy obwód w pasie, w biodrach i nogach, tylko trzeba tych zabiegów trochę przerobić. Więc są dwa wyjścia: 1. Ci co mają dużą kasę mogą chodzić na zabiegi w salonach 2. Można małymi nakładami kupić swój sprzęt i robić zabiegi odchudzające częściej no i z lepszymi efektami. Najtańsze elektrostymulatory chyba można znaleźć na www.elektrostymulatory.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galiusz 56061727139
Pod okiem specjalisty. Taa, ci ludzie umieją używać tych urządzeń i tyle. A stosują bo to działa, pytanie czy efekty trwałe. Czytam we nie. A czy szkodzi to guglaj "elektrostymulacja w uszkodzeniach nerwów obwodowych". Lepsza zielona kawa, i kapsaicyna w warzywach, ale nie przesadzać (jak we wszystkim). Uwaga na odwodnienie. Warto stosować dietę Hugh Jackmana i ćwiczenia (ale w wersji light, nie w takiej ilości, bo trzustka i wątroba nie lubi). Oraz traktować ciało jak przy syndromie skinny fat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galiusz 56061727139
Guglajcie też: "you're fat Asians aren't here's why". Artykuł na T-Nation.com opisuje czemu Azjaci są szczupli. Co do zasady, bo jeśli jedzą tradycyjnie, a nie jak na Zachodzie. I nie chodzio o szamanie ryżu który móże robić skoki glukozy, co też wpływa na sylwetkę, bo nawet bez cukrzycy warto jeść produkty o niskim indeksie glikemicznym. A węglmwodany (cukry w zasadzie) złożone (jak najbardziej złożone, bo prawie wszystko ma węglowodany). Produkty przetworzone omijać. Starożytni nieMieli gotowych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galiusz 56061727139
Aha, wyguglajcie też "kriolipoliza skutki uboczne". Dajcie sobie spokój z takimi rzeczami i dietami cud. Żeby być szczupłym trzeba być aktywnym (fizycznie) i JEŚĆ (regularnie, bez obiadania, bez głodzenia). Taka dieta z SOKÓW warzywnych to głodzenie komórek, a głodny organizm robi jojo bo myśli że jest głód i robi zapasy jak tylko wróci się do normalnej (nawet zdrowej) diety. Można spożywać smoothie (a soki z miąższem) bo to pełnowartościowe (ale jako przystawka czy dodatek, a nie jako główne pożywienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_kasia_kasia
Ja stosuje od pewnego czasu czterokanałowy niemiecki elektrostymulator marki axion. Kupiłam na allegro i jestem bardzo zadowolona. Jest to spory wydatek bo ponad 700 zł, ale firma zapewnia nie tylko niemiecką rzetelność oraz bezproblemową 2 letnią gwarancję, (aktywna na allegro jako użytkownik axion_online), lecz także posiada także konsultację w języku polskim, jak i instrukcję obsługi po polsku. Ponad to oferuje kompetentne doradztwo telefoniczne lub za pomocą maila. Wystarczy napisać i konsultant oddzwoni i doradzi. Elektrostymulator ma wbudowane programy, ponad 32, nie trzeba ustawiać parametrów, wystarczy tylko wybrać program np. na duże mięśnie, mięśnie brzucha lub na ból. Elektrostymulator ponad to ma również program do masażu. To jest na prawdę rewelacyjny relaks po ciężkim dniu.Wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Biostymulacja Ultratone - nieporównywalnie efekty, wyjątkowe odczucia zabiegowe, wyższy poziom modelowania sylwetki, zaawansowanie technologiczne. Bio - stymulacja ponieważ impulsy elektryczne swoim kształtem odwzorowują naturalne sygnały wysyłane do mięśni z naszego mózgu i jest ich w bazie maszyny 44 a nie 4 lub 6 jak w innych urządzeniach. Gorąco polecam! Zabiegi w okolicy Wrocławia dostępne w Lubinie ( salon Bodylicious) na Sokolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak eletrostymulatory kosmetyczne, ja korzystałam z treningu EMS. fakt trochę męczące ale nie ma nic za darmo. trening trwa 20 min, a spalamy ok.600kcal, zastepuje nam to 1,5h trening na silce. efekty super już po 8 treningach. probowalam kriolipolizy i karboksyterapii i efekty minimalne albo znikome. a tutaj po kilka cm w każdym obwodzie i 5 kg w miesiąc. rewelacja. trochę wysiłku ale się oplaca. ktoś był na takim treningu? jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semaine
Ja właśnie zakupiłam elektrostymulator. Tak na własny użytek. Jestem po pierwszej sesji w domu. Powiem szczerze, że zakładanie elektrod na "tył" bez pomocy wymaga pewnych umiejętności... Zdam relację z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seaming i jak tam efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo sprawdził się zabieg Vela Shape 3. Wcześniej traciłam czas i pieniądze na inne zabiegi, w sumie przetestowałam 3 i dopiero ten pomógł. Miałam strasznie wiszącą skórę na brzuchu po porodzie, zapisałam się na konsultacje do dr Krajewskiego i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VelaShape działa też na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozystałam na początku z zabiegów z wykozystaniem elektrostymulatora Compex. Często biegam i zdecydowałam się na zakup własnego po maratonie opcje regeneracji jest super . Śmiało mogę polecić urządzenia Compex z serii FIT ja kupiłam FIT 3 , Jestem zadowolona jeśli ktoś szuka to najtaniej było w tym sklepie: https://meden.com.pl/oferta/elektrostymulatory/3908-elektrostymulator-compex-fit-30.html Ustanawiałam się też nad opcją bezprzewodwoego stymulatora jednak cena jak dla mnie za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Witam, drogie Panie! Witam, drodzy Panowie! Możecie mówić, że to spam, bo tak to często bywa, kiedy ktoś mówi o realnej zmianie życia. Ale chcę Was przekonać, że można. Listopad kojarzy się często ze zmianą opon, a ja chciałabym, żeby chętne i chętni pozbyli się opon, które ciążą od lat. I to na naszym ciele! Także, drogie Mamy, może Wy, albo Wasi mężowie, chcielibyście coś zmienić, a nie wiecie od której strony zacząć! Drogie córki, synowie i wszyscy, którzy chcą ruszyć do przodu, tylko brak Wam drogowskazu! Chcę Wam podać skrawek mapy, mały GPS. A co dalej się stanie, zależy tylko od Was. Polecam więc sprawdzonego trenera i dietetyka. Wejdzcie na stronę, zobaczcie ofertę, przekonajcie się. WARTO! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też nie jestem zadowolona ze swojej sylwetki. :( Zastanawiałam się już nawet nad zabiegiem w klinice medycyny estetycznej. Czy ktoś jest mi w stanie coś polecić? : ) Najbardziej zależałoby mi na wyszczupleniu ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ten dylemat, ale poszłam do sprawdzonej przez moją przyjaciółkę kliniki dr Michajłowskiego w Gdańsku i po konsultacji zdecydowałam się na zabieg Maximus. Jestem pod ogromnym wrażeniem skuteczności tego zabiegu..nadmiar tłuszczu znika już po pierwszym zabiegu. Co najlepsze zaopiekowano się mną należycie od samego przekroczenia tej placówki. Moje zdjęcia przed i po mówią same za siebie. Każdemu bym poleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są koszta takich zabiegów? Na mnie to już nawet ćwiczenia i tabletki nie działają, trochę jestem podłamana...ale tak sobie czytam o tych zabiegach i zastanawiam się czy nie zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi mają swoją cenę, ale są skuteczne. Oczywiście nie na każdą kieszeń ale można zaoszczędzić jak było w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczqua
hmm zastanawiam się nad tymi zabiegami.. wszyscy tak je zachwalają. Musi być w tym jakieś ziarenko prawdy. A cellulitu bardzo chętnie bym się pozbyła, bo już nie mogę na to patrzeć. W dodatku teraz coraz cieplej.. a ja z tymi moimi girami mam paradować? o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same REKLAMY w tym topiku :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaela28
eeee ja nie narzekam .... nie wiem z jakiego oni tam sprzętu korzystają ale u mnie cellulit zredukował się o ok 3/4 ! Więc niewiem czy to co piszesz pokrywa się z prawdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z zabiegów w Klinice Cosmetologica w Gdańsku :) jestem w połowie mojej serii na cellulit ! I powiem Wam że z zabiegu na zabieg widzę jak moje ciało się zmienia ! To jest mega. Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka929
jeśli zmiana to zacznijcie od aktywnego trybu życia i diety. Jak to nie ruszy waszego ciałka to wtedy mogę polecic zabiegi wyszczuplające, które wymasuja wasz tłuszczyk - jeśli kiedykolwiek szukalibyście dobrej kliniki to polecam BARDZO Clinice Cosmetologice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po ciazy
Hej. W maju urodzilam i teraz borykam sie ze strasznie duzym brzuchem. Wszedzie mi obwod spadl a brzuch to trzesaca sie tkanka tluszczowa Czy elekyrostymulator pomoze w utracie tego strasznego faldu tluszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kini38
Po ciąży jak najbardziej takie zabiegi są pomocne. Mi bardzo pomogła seria zabiegów endermologii, sylwetka wygląda naprawdę spoko. Ja swój zabieg robiłam we wspomnianej wyżej klinice dr Michajłowskiego. Konsultacje, na które poszłam okazały się darmowe, specjaliści pomogli wybrać mi najlepszy zabieg :) a teraz w końcu mam swoją sylwetkę sprzed ciąży. p.s aktywny styl życia też bardzo pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzunia60
clinica cosmetologica, coś mi to mówi, gdzie dokładnie się znajduje to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinelaa88
Koło GUMedu, mają fajną lokalizację bo klinika znajduje się na granicy Wrzeszcza i Gdańska Gł. - fajna atmosfera i panie kosmetolożki, które wiedzą co robią. Zabieg, które mi wykonały w przyjemnych warunkach był skuteczny, chociaż na efekty musiałam trochę zaczekać :) aha, miałam serię 10x endermologia na całe ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×