Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ejlejtyja

UWAGA NA FOTOKSIĄŻKI OD FOTOGRAFA!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Do fotografa wyżej - zmień firmę na taką, co robi karty z zaokrąglonymi rogami, bo te 'kanciaste' wyglądają fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Froters
Witam na forum. W zawiązku z moją dziedziną robię mały sondaż. Chciałabym Was zapytać CZY PREFERUJECIE KSIĘGI GOŚCI? JEŚLI TAK TO JAKIE? Z czego wykonane, klejone czy szyte, spersonalizowane, z fotografią czy bez, z prośbą o wpis gości? Czy z jakimś monogramem na każdej karcie? Pytam o to, bo chcę wiedzie i znać potrzeby klientów. Będę wdzięczna za wszelkie informacje i wskazówki, sugestie na mój adres: iwona.wojtalewicz@froters.com Pozdrawiam wszystkich, którzy tu trafią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej89
Słuchajcie najlepiej zamówić fotoksiażkę u kogoś kto to robi profesjonalnie, wiec nie u fotorafa tylko w fotolabie. Ja zamawiam w CEWE i nigdy sie nie nacialem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Andrzej89 To że fotolab robi milion fotoksiążek rocznie nie znaczy że robi je dobrej jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra nadziała się na książkę u fotografa nie dość, że zapłaciła za nią ponad 250 zł to wykonana została tandetnie. Ślub brałam rok po siostrze od fotografa zażyczyłam sobie zdjęcia w plikach i zamówiłam online przez internet w Manetbook http://manetbook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zamawiałam fotoksiążki, chciałam normalne zdjęcia, na płycie i wydruki. Dzięki temu mam klasyczny album z fotkami ze ślubu. Fotki robił mi http://rgfotograf.pl/ Uważam, że Rafał Gąsiorowski to rewelacyjny fotograf, a zdjęcia przez niego wykonane super oddają nastrój ślubu i wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werpel
Ja zamawiałam fotoksiążkę na stronie http://www.pixbook.pl/ i nie było żadnego problemu ;) książka była identyczna jak chciałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiramida26
ja już kilka razy drukowałam w www.cotofoto.pl i jestem zadowolona - dobra jakość druku i samej książki no i ceny są atrakcyjne. Ja zamawiam zawsze kilka sztuk na raz i fajnie bo dają dużo szablonów, a nie wszyscy dają też szablony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fotoalbum i nie widze, żeby miało się z nim robić cos nie tak. sesje mieliśmy u fotoziemki i również oni robili nam taką pamiątkę także jeśli ktoś się boi to zapraszam do nich - pewne źródło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżance też się stało tak samo, fotoksiązka w którą władowała kasę po jakimś czasie się totalnie zniszczyła. Dlatego też ja nie zamawiałam u fotografa tylko w specjalnej firmię, która się tym zajmuję (jesli jestescie zainteresowani to zobaczcie ofertę: http://www.fotobook.pl/fotoalbumy.html). Wysyła się już gotową, ukła się samemu zdjęcia według własnej wizji! Dobry wydruk i książka mimo iż obeszła już sporo rąk, to dalej pięknie się trzyma :))) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamawiałam fotoksiążkę u mojego fotografa z http://www.fotoziemka.pl/ i jestem zadowolona. Przed rozpoczęciem współpracy warto sobie przejrzeć portfolio czy taki przykładowy fotoalbum, żeby później nie mieć żadnych rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego zawsze warto zamawiać lub decydować się na zakup ze sprawdzonego źródła z profesjonalną usługą. http://www.efotoksiazka.pl/produkty Sam korzystałem więc jak ktoś chce np. zrobić prezent to tu można skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo, robilem fotoalbum w swojej drukarni offsetowej z warszawy www.inter-druk.pl i już lezy naprawde dlugi czas, wszystko w idealnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest na żywo obejrzeć fotoksiążkę (chociaż w tym przypadku autorce wątku chodzi o fotoalbum) u fotografa - mamy pokazowe egzemplarze, które służą kilka lat, przechodzą przez wiele par rąk. Na takim "schodzonym" albumie najlepiej widać potencjalne zniszczenia. Druga sprawa to konieczność odpowiedniego przechowywania, powinna leżeć z daleka od okna i kaloryfera, w cieniu i chłodnym miejscu, inaczej klej zawsze puści - w albumach tradycyjnych także, w końcu tam też używany jest klej. My mamy fotoksiążki wyłącznie szyte, i z żadną nie ma takich problemów, które opisują dziewczyny http://fotomotion.co/slubna (jeszcze) Swoją drogą, przy odrobinie dobrej woli fotograf zgłosiłby reklamację do producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde niezle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja chciałabym dodać coś od siebie, nie dawno zamówiłam fotoksiążkę na stronie www.fotoprintum.pl i byłam mile zaskoczona pomocą oraz czasem realizacji. Posiadają oni własny program, który umożliwi nam w łatwy sposób wykonać samemu projekt nie powtarzalnego albumu ze zdjęciami :) Widok miny rodziców bezcenny :) Zatem nic innego jak tylko polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoonka
Wcale nie trzeba kupować fotoksiążki u fotografa, można samemu taką zrobić :) Na pewno będzie ciekawsza i bardziej oryginalna, no i mamy pewność, że zrobimy ją porządnie. Tutaj - http://ofotoksiazkach.pl/item/61-samodzielnie-wykonana-fotoksi%C4%85%C5%BCka możecie trochę na ten temat poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena674
Najlepsze fotoksiażki robi Extrema. To klient decyduje co i jak. Można sobie tutaj http://www.extrema.com.pl/o,3,11,cennik-fotoksiazek.html wszystko zobaczyć. Są solidni i mnie jeszcze nigdy nie zawiedli. Naprawdę mogę z czystym sumieniem ich polecić. Takie fotoksiążki to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia93
właśnie w piątek odebrałam fotoksiązkę ze ślubu. Okładka jeszcze do przyjęcia, ale papier i jakośc zdjęć jak w tygodniku teletydzień po trzydniowym pobycie w łazience. Zrobiła mi ten album firma polecana na tym forum, więć widzę, że słuźy ono jako forum reklamowe producentów fotoksiazek. PROSZĘ POMÓŻCIE!!! pod koniec lipca muszę zawieżć fotoksiążkę rodzicom, a takiej nie mogę dać. Na co mam zwrócić uwagę zamawiając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banan22
Jeżeli zależy Ci na jakości, zamów fotoksiążkę na papierze fotograficznym z grubymi stronami. Wszystko zajndziesz przez google. I najlepiej porządna skórzana okładka. To nie jest tanie, ale zobaczysz jaki jest efekt. Zrobiłem już trochę fotoksiążek - wszystkie z wakacji, ale od dwóch lat robię tylko na papierze foto. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na projektowanie lub nie jesteś pewna swoich zdolności plastycznych - zamów z projektem - to fotoksiążka ślubna, więc lepiej, żeby zrobił to ktoś, kto ma jakieś pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak wyżej. Jeśli fotoksiążka, to tylko na grubych kartach, ze zdjęciami drukowanymi na prawdziwym papierze fotograficznym. Wszystko inne to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia93
wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia93
Dziękuję Wam- wczoraj przysłali mi fotoksiążkę! Poszukałam trochę według wskazówek. Ceny mniej więcej zbliżone, ale trudno znaleźć firmę, która robi je z projektem. Wielkość 30 na 30 cm na papierze fotograficznym to z własnym projektem to od 200 do 400 zł. Znalazłam na stronie www.kilkasztuk.pl, wysłałam zdjęcia i na drugi dzień wysłali projekt. Trochę pozmieniałam, ale każda moja uwaga przyjmowana bardzo uprzejmie. To co wczora do mnie trafiło przerosło moje oczekiwania - piękny papier, super kolory i piękna okładka ze skóry z wytłoczonym napisem. i to w cenie niższej niż te z własnym projektowaniem. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalona87
Dziewczyny, uważajcie na fotografów, bo często BARDZO zawyżają ceny fotoksiążek. My w zeszłym roku mieliśmy ślub i za taką fotoksięgę nam fotografa krzyknął prawie 600 zł! Dla mnie masakra, bo w necie znalazłam takie same za 300 max 400 zł, projekt zrobił mój mąż i wyszło połowe taniej niż u fotografa - on nam dał tylko zdjecia na płycie. Zamawialiśmy na stronie fotoksiega.pl i szybko doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FOTO ZIEMKA lub pod inn nazwa Profotografik - fatalny fotograf. Mimo tego ze zostal pan polecony, niestety nie zasluguje Pan na dobra opinie. W zasadzie pisze ten post tylko po to aby kolejne ‘mlode pary’ nie daly sie namowic na wspolprace z panem. Pan Ziemka to furiat a nie profesjonalny fotograf. Opowiada o swoim zyciu prywatnym zamiast zajac sie praca. To co mnie zwalilo z nog! Pan Ziemka nie zna Photoshop! Powiedzial ze mojej ubrudzonej na dole sukni slubnej nie da sie wyczyscic… Po naciskach z naszej strony mamy w koncu mamy ze 2-3 zdjecia z biala suknia. Jesli chcecie sie stresowac czy pan Ziemka sie pojawi na waszym slubie to polecam! Polecam rowniez tym ktorzy chca wplacic 100% kwoty przed wykonana praca! Polecam szczegolnie tym parom, ktore mala stalowe nerwy I nie zalezy im na detalach. Np. Brudna suknia slubna, ktore maja czas wisiec na sluchawce i wysluchiwac o prywatnym zyciu pana fotografa, ktore lubia kilkuktornie powtarzac jak ma byc zrobiona fotoksiazka. Jedyna pozytywna rzecz ktora wynikla ze spotkania z Panem Ziemka to to, ze polecil nam naprawde wspanialego kamerzyste - http://wyjatkowykamerzysta.pl/ uratowal nam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promocjusz
Przeglądając posty łatwo zauważyć, że dyskusja nie dotyczy zalet i atrakcyjności fotoksiążek lecz wskazują subiektywnie miejsca gdzie warto je zamawiać. W tym układzie wpiszę się w ten ton i stwierdzę, że na stronie www.szablony.in Pomyślmy jednak jak promować fotoksiążki w Polsce aby globalna ilość zamówień dynamicznie rosła i wszyscy producenc***artycypowali w tym wzroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×