Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vnmvm

Mieszkanie 40-metrowe

Polecane posty

Gość vnmvm

w pazdzierniku odbieram swoje pierwsze mieszkanie, nie bedzie duze bo tylko 40m, i jestem ciekawa czy majac takie male mieszkanie macie miejsce wydzielone na garderobe czy np. dosyc spora szafe w ktorej mozna wlozyc sporo rzeczy, moja kolezanka miala kiedys kawalerke z ktorej kawalek przeznaczyla wlasnie na taka szafe z drzwiami rozsuwanymi, miala tam poleczki i miejsce na kurtki plaszcze itp. wlasciwie trzymala tam nawet posciel, ladnie to wygladalo i po mieszkaniu nie walalo sie zbyt duzo przedmiotow, tylko ciekawe ile kosztuje zrobienie takie szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja szafa
Ja mam mieszkanie 51 m więc też nie za duże, i mam tak rozwiązane, że w przedpokoju przesunęłam ściany, aby wygospodarować miejsce na szafę (wymiary ok. 120x65cm, wysoka do sufitu, zabudowa), w której trzymam wszystkie kurtki, płaszcze, buty w pudełkach poukładane na półkach, a nawet rzadziej noszone garnitury męża. W sypialni mamy drugą zabudowę o wymiarach 200 x 65 cm, wysoką do sufitu, gdzie trzymamy ubrania, pościel, ręczniki, ja torebki itp. Oprócz tego zrobiliśmy mały pawlacz na torby podróżne i zainwestowaliśmy w dopasowane komody na bieliznę, skarpetki, jakieś składane koszulki itp. Aby jeszcze zwiększyć powierzchnię magazynową kupiliśmy w ikei łóżko z szufladami, gdzie też można naupychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx...xxx...
hej my tez w pazdzierniku odbieramy mieszkanko:)) i tez bedzie mialo 40 m2, pokoj z aneksem, maly pokoj, garderoba i lazienka:) garderoba bedzie miec 1,69m2 mam nadzieje ze wsyztskie rupietki i wieksze ubrania tam pomiescimy:)) w pokoju planuje tylko dwie niskie komody, jedna szafe wysoka za szyba i jedna pojdeyncza z ubraniami juz niemoge sie doczekac jak bedziemy sie urzadzac choc jak patrze ile tego wszystkiego jest , jaki wybor i ceny to troszke mnie to przeraza najwazniejsze ze sie buduje i roboty ida do przodu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
W takim mieszkaniu miałam 3 szafy - jedną 3,5 metra szerokości, do sufitu, jedną w przedpokoju i 1 dla córki. Dzięki temu nie musialam zagrać pokoju meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×