Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moe_moe

Bardzo Was proszę. Naprawdę możecie mi wiele pomóc Drogie Panie.

Polecane posty

Nie no, nie będę tam mazać serc i nie chcę górnolotnych słów. To ma być ALBUM ze zdjęciami. Ale tuzież jakiś cytat czy historyjka. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie, to gdybym miala te 18 lat i chciala zrobic taki bardzo osobisty pamietnik, to nie musialabym pytac na forum co w nim wpsac, hehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się obrażać ale to wbrew pozorom dobre rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dobre, każdy jest inny, a ja w sumie wiem, że by Mu się to spodobało - albo właśnie - by dobrze udawał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko jak wystarczy ci, że będzie dobrze udawał to rób:) nikt ci nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbgtrrtttr
to tak samo jakby on zrobił Ci album z opisami najlepszych silników samochodowych albo z gołymi laskami, a pod każdym zdjęciem jego osobisty komentarz dotyczący cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vs_____111
Mi taka sytuacja że facet dostaje TAKI prezent kojarz z komedią. W stylu "Jak w 10 dni stracić chłopaka" - ona tam np. udekorowała mu łazienkę na różowo. Twój pomysł z podarowaniem facetowi dziennika ze wspólnymi zdjęciami i miłosnymi cytatami bardzo by pasował do tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 335423235
Mi samej byłoby niedobrze gdybym miała robić coś takiego. Jeszcze wiersze miłosne? A fuuu... Pisząc je bym się wykrzywiała z obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Ej moe moe, nie poddawaj się, po prostu postaraj się uniknąć konwencji różowo łzawo serduszkowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz i zenada
daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale gdyby to twój partner przekonywał autorkę, że to super prezent to może coś by w tym było ty chwilowo chwalisz sama siebie:) to taki sobie argument "za"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Ike, autorka chce zrobić coś dla swojego faceta więc podsuwam jej pomysły. Mam tu ściągnąć swojego mężczyznę żeby potwierdził, że prezent mu się podobał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że potwierdzi ma wyjście?:P skoro chce zrobić coś dla faceta, niech to będzie prezent dla faceta facetów nie pociągają takie dzienniczki nawet jeśli będą udawać, że jest inaczej ale czy w prezencie chodzi o udawanie- żeby nie obrazić i nie zranić darczyńcy, który się napracował? czy jednak o radość z trafionego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam inaczej widzisz tu tłum panów, którzy zachwycają się jaki super prezent wymyśliła autorka ? bo ja nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Fajnie, że lepiej wiesz jak dokładnie wyglądał album który zrobiłam i tak super znasz mnie i mojego mężczyznę :D Nikt nie zachwala prezentu, bo wszyscy myślą, że autorka chce przykleić zdjęcia, dodać serduszka i ckliwy cytacik. Może Ty nie lubisz zdjęć, rysunków, kolaży i własnoręcznie robionych prezentów-ale są ludzie, którzy to uwielbiają. Proste? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja napisałam, że wiem lepie jak wyglądał album?:) i powtórzę jeszcze raz? gdzie tłum panów zachwalających pomysł ? ( chyba, że dziwnym zbiegiem okoliczności nagle się tłumnie na pomarańczowo pojawią .....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrreewew
zabawny kolaż to jedno ale autorka napisała że chce napisać wiersze o miłości i cytaty o miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Bo zakładasz, że na pewno się nie spodobał. Bo facetom się nie podobają takie rzeczy, nie i kropka! Bo to na pewno słodkie i obrzydliwe. Mój znajomy zrobił dla swojej dziewczyny całą ich historię w postaci komiksu :) nie widziałam tego, ale wiem jak rysuje, i wiem, że ona była zachwycona. Więc jak widzisz, nie tylko dziewczyny mają podobne pomysły :) a facet romantykiem absolutnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie on zrobił dla niej dziewczyny lubią takie gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
ggrreewew, toteż przekonuję autorkę, żeby podeszła do tego bardziej z humorem. Ja wkleiłam tylko takie teksty, które oboje znamy i są już takie "nasze", żeby nie było za słodko, ot tekst w tle obrazka, różnie no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Ike, ok, serduszek i słodzenia faceci nie lubią. Ale moje zdjęcia, moje rysunki i moje pomysły mój facet lubi i podziwia, oraz z własnej woli wiesza sobie na ścianie. I nie rozumiem, dlaczego tak trudno Ci w to uwierzyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onikoo
Twims! Jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam dzięki Tobie. Ta książka, album była niesamowita. Jedyne co byłam w stanie powiedzieć gdy ją zobaczyłam to ogromne WOW. Uwielbiam sama robić kreatywne rzeczy i potrafię docenić takie właśnie przedmioty. Jeśli o mnie chodzi , to często robiłam coś facetowi sama i nie wydaje mi się by był niezadowolony. Po prostu to zależy jak to jest wykonane, od kogo to otrzymujemy . Fakt faktem mężczyznę zadowolić może być ciężko, ale myślę , że taki album to świetny pomysł. Odpowiednio zrobiony , w odpowiednim stylu, dla odpowiedniej osoby to prezent godny zachowania na dłuuugie lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin81zw
Juz za późno, autorka robi juz ten żałosny podarek , ja pierd. kurwa gdybym dostał cośtakiego,chyba bym nie potrafił się od śmiechu,jak któremuś się to spodoba to powie z grzeczności,żeby nie urazić.BUAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×