Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moe_moe

Bardzo Was proszę. Naprawdę możecie mi wiele pomóc Drogie Panie.

Polecane posty

Gość a moje zdanie jest takie
Nie poddawaj się, tylko nie zrób z tego ckliwo-różowo-serduszkowo-słitaśnego-badziewia :D Bo faktycznie faceci czegoś takiego nie trawią. Przynajmniej większość facetów. :) Któraś z dziewczyn (twims) dała Ci dobrą radę - podejdź do tego z humorem. A jeśli do tego oboje macie podobne poczucie humoru to będzie Ci łatwiej. Nie wiem, może mój facet jest inny/dziwny itd. (i chwała mu za to) ale np. uwielbia moje krótkie tak zwane wierszyki okolicznościowe. Haha tak wierszyki (i nieee, nie mamy po naście lat, a szkoda). Na imieniny, urodziny, święta, rocznice, różne okazje itd. obok prezentu głównego dostaje kartkę z takim moim "dziełem". Za każdym razem płacze ze śmiechu, bo w życzenia wplątana jest jakaś nasza historyjka, opisana w zabawny sposób. Czasami obok (albo oprócz) humoru pojawiają się też pikantne fragmenty, zależy jaka okazja. I mimo, że już od dawna jest dorosłym facetem, to kolekcjonuje te nieszczęsne wierszyki :D Odkłada je grzecznie do szuflady ze swoimi pierdołami. A jak od czasu czasu któryś wpadnie mu ręce - znów jest śmiech. A piszę to po to właśnie, żebyś się zupełnie nie zniechęcała. Że owszem faceci nie lubią fluffowych kawałków, ale z drugiej strony sa też tacy, którzy lubią dostać coś osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj facet zbiera karteczki, ktore MU zostawiachodzac do pracym czasem rano pracy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer porozrzucał tekst: które mu zostawiam rano wychodząc do pracy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×