Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miranovva

gra o tron w hbo

Polecane posty

czy oglądałyście dzisiaj w hbo prolog nowego serialu "gra o tron"? występuję min. sean dean. zapowiada się super, z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reba
Czemu? Fabuła zapowiada się dosyć ciekawie i pomysłowo. To już było widać właśnie w prologu, jako zapowiedzi dobrej zabawy na najbliższe miesiące. Fajny, ponury klimat, ciekawe wprowadzenie z kilkoma wątkami, no i Sean Bean. Czy można chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie można :) Polecam obejrzeć jeszcze raz, prolog jest wciąż dostępny na stronie internetowej kanału HBO http://graotron.hbo.pl/prolog dodatkowo na stronie znaleźć można wiele interesujących ciekawostek dotyczących serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reba
Tych ciekawostek na stronie jest faktycznie dosyć dużo. Mam nadzieję, że dalej będzie się to rozwijało. Na stronie można znaleźć także link do fejsbuka. Można wejść i zalajkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facebook już "lubi" grę o tron prawie tak samo jak ja. może uda mi się kogoś namówić, żeby przed emisją pierwszego odcinka w hbo, zaczął czytać sagę Martina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reba
Mój oczywiście też. Co ciekawe przybywa dosyć sporo fanów na fejsie. Ciekawe jak to się rozwinie po pierwszym odcinku, a to przecież już w poniedziałek. Mam nadzieję, że faktycznie będzie równie ciekawie jak w Prologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądając prolog w końcowym miksie scen można było zobaczyć kilka interesujących urywków ze scen miłosnych- w końcu bez takich intryg walka o władzę nie byłaby możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reba
W każdym dobrym serialu znajdzie się "dla każdego coś miłego", choć raczej romansidło nam nie grozi, to na pewno kilka wątków będzie miało takie podłoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
przestancie juz prosze widac ze tomarketingowy bulsziting :) no ale wracajac od tematu ... KAZDY kto czytal Martina to czeka na ten serial juz od dawna. wg mnie praktycznie najlepsze fantasy, byleby serial nie zepsul tego wrazenia juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli serial będzie choć w połowie tak zajmujący jak jego prolog to mamy gwarancję sukcesu, który z resztą patrząc na książkę na podstawie której go nakręcono, filmowy budżet i obsadę i tak był murowany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reba
I po premierze. Kto nie oglądał niech żałuje. Serial na serio wciąga. Wprowadzone są kolejne postaci, wątki, które zapewne będą w dalszej częsci serialu rozwijane. Zakończenie premierowego odcina wgniata w fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% niesamowita produkcja, widać zdecydowanie widać w scenografii rękę martina. Drugi odcinek GoT już 26 kwietnia w HBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reba
Z tego co słyszałam, to już jest przewidywana 2 seria. Dzisiaj wieczorem drugi odcinek. Pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial jest
zajebiaszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż patrząc na reakcję widzów na serial, widać że w Polsce produkcja się przyjęła. mam nadzieję, że gdy powstanie druga część to zobaczymy ją równie szybko jak pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozinnnnne
powstanie drugiej części jest już pewne- decyzję podjęto po tym jak okazalo sie ze ogladalnosc jest stala i trzyma sie na poziomie 2.2mln osob- spora grupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluchh
W takim razie bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że zostanie wyprodukowany (kolejny sezon) tak sprawnie jak pierwszy. Rzesze fanów Martina na całym świecie czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior...
super film, polecam ten niesamowity klimat :) z niecierpliwością czeka się na następny odcinek :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reba
Ponoć sezon 2 ma być ostatnim. Gdzieś obiło mi to się o oczy i nie mogę znaleźć. Możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka06
Gra o tron się skończyła. Przynajmniej pierwszy sezon. Uśmiercenie Eddarda Starka to zaskoczenie. Choć pewnie nie dla tych co czytali książkę. Na szczęście hbo przygotowało inny ciekawy serial - Rodzina Borgiów. Serial z tłem historycznym. Ciekawa obsada, min. Jeremi Irons. Obydwa seriale łączy tylko jedno. W pewien sposób nawiązują do odległej historii. Choć Gra o tron to jednak fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawvg
Rodzina Borgiów - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
prawie sie popłakałam jak w grze o tron umarł Drogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, renatka, Gra o tron się nie skończyła i szybko się nie skończy. 2 Sezon już kręcą, a kolejne w planach (dużo kolejnych). Także to tylko krótka przerwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×