Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makowa panienka 62

Czy pijecie zioła???????

Polecane posty

Gość wredna żona
Taką zdrowotną nalewką jest też ta z zielonych orzechów (niedomagania żołądkowo - wątrobowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan gienek z wrocławia
pan gienek też pija ziólka, zależy co mu dolega,na to szuka odpowiednich ziółek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie z pieciem pokrzywy - jest to na pewno wspaniałe ziółko, ale nie wolno pić pokrzywy bez przerwy, ponieważ po dłuższym czasie może zaburzać i to poważnie pracę serca i układu krązenia - najlepiej po 3-4 tygodniach robić po prostu przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
będziemy uważać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha - gospocha
Lipę na przeziębienie i susz z malin, właśnie kicham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję codziennie na przemian, raz dziennie np: przez tydzień rumianek,następny tydzień pokrzywę,miętę,skrzyp. Oprócz tego herbaty owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetka..
ja zakupiłam zielona herbate w sklepie zielarskim pije 2 kubki ...podobno dobrze wływa na organizm ..pije ktos ?? widzi jakas roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrbata zielona jest bardzo zdrowa ale ja robię sobie zawsze przerwę tygodniową aby nie przesadzić. Teraz pije YERBA MATE kupiłam aromatyzowaną bo nie mogłam znieść zapachu zielonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa panienka 62
ZALETY ZIELONEJ HERBATY! Zielona herbata zawiera ona m.in. witaminy A, B, B2, C oraz wiele minerałów i mikroelementów. Jej składniki według Japończyków wspomagają leczenie aż 61 dolegliwości. Oto kilka z nich: ochrona przed zawałem serca poprawa krążenia zapobieganie zwężaniu się naczyń krwionośnych obniżanie poziom cholesterolu zmniejszenie ryzyka zachorowań na raka wzmocnienie zębów i kości regulacja procesów trawiennych. Poza tym zielona herbata ma hamować także procesy starzenia się organizmu, a więc służy też naszej urodzie. Gd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
Ta czerwona też ma swoje walory i zalety!!! skutecznie obniża poziom złego cholesterolu, oczyszcza organizm z toksyn, reguluje pracę przewodu pokarmowego, wspomaga pracę wątroby oraz pobudza procesy trawienne. Z tego względu polecana jest osobom, które starają się zrzucić kilka kilogramów, przyspiesza trawienie alkoholu, zawiera teinę, która poprawia koncentrację i pamięć, zawiera związki flawonoidowe, które uszczelniają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, dlatego polecana jest dla osób ze zmianami miażdżycowymi, ma też działanie moczopędne i poprawiają krążenie, pomaga też obniżyć ciśnienie krwi, ma działanie uspokajające i zalecana jest przy wahaniach nastroju oraz depresjach. zawiera fluor, dlatego też wzmacnia kości i chroni zęby przed próchnicą zawiera cenne aminokwasy, pierwiastki śladowe (wapń, magnez, flour, żelazo, cynk, mangan, miedź, selen), zawiera witaminę E, dzięki czemu wzmacnia organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pije melise i dziurawca na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam do Was pytanie kilkanascie dni temu zaczelam lykac mieszanke: koniczyna biala, jasnota biala, nagietek na problemy z hormonami. Ziola kupilam w sklepie zielarskim. Te o ktorych wspomnialam mialy napisane na opakowaniu do kąpieli ale duzo sie tu naczytalam, ze mozna je jesc, pic itd. Wydawalo mi sie jednak, ze kwiat nagietka to nie byl czysty kwiat, jakies listki itd...Kilkanascie dni temu na te same dolegliwosci zaczelam tez lykac olej z wiesiolka...Po kilku dniach stosowania mialam wrazenie, ze mam ciezka glowe, zawroty glowy, dretwienie...Zgoniłam to na moje stany nerwicowo-depresyjne, ktore mam od kilku lat wiec postanowilam zaczac w koncu (od 3 dni) pic nalewke z dziurawca...Stany nie przechodza...wciaz mam uzucie dretwienia glowy, nierealnosci czasami, napiecia glowy...Czy za duzo tych ziol naraz czy moze to te stany depresyjne, a ja nakrecam sie ze to przez zioła i stany sie nasilaja??? :(:( Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jednak to zla mieszanka. niby to tylko ziola ale jednak tez moga zaszkodzic. moze odstaw ktores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaaaaaa
Pewnie, że piję! Melisę na uspokojenie i często przed snem. Czarną malwę - jak chcę trochę przyspieszyć okres :) Rumianek lub miętę na trawienie. I takie gotowe mieszanki ziołowe typu: "na przeziębienie", "dla relaksu", "lekkie nogi". Poza tym pijam herbatę czerwoną i zieloną oraz różne owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, ta mieszanke z nagietkiem, jasnota i koniczyna na razie odstwailam.no moze troche lepiej. ale najbardziej czuje, ze klaniaja sie problemy z nerwica :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij pić dziurawca z melisą, ja pije taką mieszankę. najlepiej kup w zielarskim susz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka_donka2
ja to ta od mieszanki. aby sie nie powtarzala zmienilam pseudonim. Kochana podobno zeby dziurawiec zadzialal musi musi to byc wyciag alkoholowy z tego ziela zawiera bowiem hiperycyne, ktora nie rozpuszcza sie w wodzie wiec herbatki na nerwice niewiele pomoga. Polecaja nalewke z dziurawca. Osobiscie nie probowalam. Ale ludzie polecaja. Powodzenia kochana w walce z ta trudna dolegliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy moze byc nalewka z dziurawca firmy herbapol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka_donka2
Mi polecali z PhytoPharm ale podejrzewam, ze i ta z Herbapol będzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka_donka2
Proszę bardzo. Zycze duzo usmiechu, radosci i tego wszystkiego czego sobie odmawiamy przez ta dolegliwosc.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aby mieć chillout ja pale zioła to zdecydowanie lepsze. tobie babciu też polecam zioła do palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłam ostatnio cudowne dobrodziejstwo żyworódki,piję sok,smaruję twarz maścia,rewela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tą nalewkę stosuje się na biegunki, bez rozcieńczania z wodą, 1-3łyżki wystarczy do napicia, aby pomogło;) Przy problemach z gardłem szałwia się sprawdza, rumianek przy gorączce, ziele krwiściągu lekarskiego dobre na jakieś oparzenia, żeby przykładać, albo do płukania czy kąpieli, jak ktoś gronkowca złocistego załapał, mięta dobra na wzdęcia i zatwardzenia, w sumie to te zioła najczęściej u mnie się stosuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam produkt naszej firmy Eko Fun - Zioła dr Moritza, które oczyszczają organizm z toksyn. Używa się je po przejściu jakichkolwiek chorób. Są delikatne, nie podrażniają żołądka. Podaję link do naszych produktów: http://ekofun.eu/pl/c/Suplementy-A.-Moritz/63 oraz zachęcam do zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije- czystek (wzmacnia układ immunologczny) pokrzywe, dziurawiec(działa na nastrój) i herbaty Everest - shatavari (antynowowtworowa) i bringharaj (porost włosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×