Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juanita01

Szukam klientek - AVON

Polecane posty

Gość iza Lublin
Witam jestem konsultantką Avon z Lublina i okolice zapraszam do współpracy zawsze do każdego zamówienia extra gratis lub jeśli chcesz zostać konsultantką prezent na start oraz pomoce , pomogę ci poznać bliżej co i jak oraz wytłumaczę ewentualne twoje pytania, Zapraszam izabela.marta.kamela@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem konsultantka Avon z Bydgoszczy działam w tej branży od niedawna wiec wdrażam się w tajniki ;) wcześniej brałam kosmetyki od innej konsultantki i stwierdziłam czemu nie ;) . Jeżeli była by jakaś chętna pani z Bydgoszczy zapraszam o napisanie e-maila na adres : daria_mala89@o2.pl. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nazywam się Natalia i jestem konsultantką Avon poszukuję klijentek do współpracy. Jestem z okolic Gorzyc ale często też bywam w Stalowej Woli. Przy dłuższych zamówieniach udzielam rabatu i daję drobne upominki. Zapraszam dzwońcie nr: 661-483-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem liderem z dąbrowy górniczej.Poszukuje chętnych osób na konsultantkę Avon.Nie zwlekaj, napisz,a odpowiem na wszystkie pytania. Mój email: speedy1@op.pl lub numer telefonu:885353267.Dziękuję za uwagę.Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka z Łodzi Witam szukam klientek AVON z Łodzi oraz Zgierza Oferuje stałą współprace oraz szybką realizacje zamowień Numer Telefonu 573-384-032 Link do mojego sklepu on-line : https://www.avon.pl/sklep/KingaWronskaLodz Pozdrawiam Kinga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraŚląsk
Witam serdecznie Jestem ze śląska ( zapraszam wszystkich z okolic KATOWICE, Bytom, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Zagłębie czyli Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Żory,Rybnik, Jastrzębie Zdrój, GLIWICE itp) Zapraszam do składania zamówień w moim sklepie internetowym www.avon.pl/sklep/oli/ oprócz GRATISÓW możesz Zyskać nawet 35% zniżki na kosmetyki niedostępnej dla klientów* ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ! zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką AVON z Rzeszowa . Zapraszam do obejrzenia e-katalogu bądź kontaktu ze mną w celu otrzymania katalogu papierowego. U mnie próbki, rabaty, prezenty. Zapraszam 791464535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Piękne Panie :) jestem nową konsultantka Avon, poszukuje klientek z okolic Białegostoku, by łatwiej było z zamówieniami. Oferuje dużo nowości, PRÓBKI, darmowe katalogi czy promocje. Dla stałych klientek dodatkowe profity w postaci m.in. Balsamów do ust, kremów itd. Wszystkie zainteresowane prosze o kontakt na karola66555@wp.pl lub nr gg 31458726 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga3779
Jestem uczciwa konsultantka Avonu z Wrocławia.Kosmetyki są nie tylko dla Pan ale i tez dla Panów.Avon posiada także w swojej ofercie odzież.biżuterię.Zapraszam do mnie.Probki gratisy i katalog.Dostawa jak i wysylka darmowa. agnieszkach34@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam do mojego sklepu online (www.avon.pl/sklep/aneczka233_1990)szybko i wygodnie a dostawa zawsze darmowa sa to kosmetyki firmy Avon a ja jestem Anna i jestem konsultantką z małopolski ( Kraków,Chrzanów,Libiąż,Trzebinia, Dobczyce,Raciechowice,Wiśniowa itp.), można również oglądnąc katalog online (www.avon.pl/ekatalog). Zamówienia powyżej 50 zł zawsze jakis gratis oprócz tego do katalogu który zawsze dołączam do zamówienia jest jakaś próbka:) Poszukuje również Pań,dziewczyn które chciałyby być konsultantkami oraz Panów którzy by chcieli sprubować w branży kosmetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaa
Witam,jestem konsultantką AVON z Ostrołęki.Jeśli ktoś miałby chęć zamawiać u mnie to od 5% do 20%rabatu mogę dać w zależności od zamówienia lub od kosmetyków które się zamówi.Zawsze warto pytać jaki mogę dać rabat na dany produkt przez maila ula.grochocka@gmail.com Na terenie miasta Ostrołęka można odebrać po wcześniejszym ustaleniu miejsca.Realizacja zamówienia w ciągu kilku dni. Pozdrawiam i zapraszam do zamawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem konsultantka avon dlatego tez szukam klijentek z okolic czluchowa mozliwa wysylka koszt wysylki do uzgodnienia przy duzym zamowieniu rabaty lub prezenty kontakt ze mna kolezanka312@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem konsultantka avon dlatego tez szukam klijentek z Bartoszyc i okolice mozliwa wysylka koszt wysylki do uzgodnienia przy duzym zamowieniu rabaty lub prezenty kontakt ze mna z.emilia9090@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaCosmetics
Witam Jestem Konsultantka z Bydgoszczy . Jeśli nie masz lub twoja dotychczasowa konsultantka nie spełnia twoich oczekiwań napisz do Mnie napewno się to zmieni zapewniam. Dbam o Moje klientki Gratisy, zniżki i wiele wiele innych rzeczy wyprzedaże miła rozmowa Zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_avonmaniowy
Podhale - Nowy Targ - Krościenko n/D jeżeli ktoś zainteresowany nowym katalogiem bądź współpracą z firma Avon w roli Konsultanki proszę pisać ;) prezent niespodzianka do każdego zamówienia ;) natalka.avon@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka0702
Hej jestem kostutanka Avon z szukam klientek z Gdanska i okolic. Proponuje stala wspolprace z katalogiem Avon zainterewowane prosze o kontakt: E-meil: tala0702@wp.pl Gg:60568803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Avon
Jeżeli jesteś z Ostrowi Mazowieckiej lub okolic, chcesz przejrzeć katalog, wybrać coś dla siebie to odezwij się do mnie. Mogę Ci wysłać katalog w wiadomości prywatnej. Fajne promocje, dużo nowości. Pozdr Monika, 604637762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×