Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kujawska

A co powiecie jak mąż po latach odchodzi

Polecane posty

Gość Kujawska

Co powiecie zostawia wszystko wyjezdża za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, ewuniu i ty
jestes banalna. W koncu jestes kochanką od wielu lat. Zdradzałaś, zdradzasz, sypiasz z żonatymi facetami, którym "pomagasz" odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powsinoga już działa... uparta jak osioł i czepliwa jak rzep Nie zauważyłaś, że masz obsesję na moim punkcie? To sie ponoc leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiemy?- ano ja raczej zasanawiałabym się, cóż takiego robiła ta żona, skoro mąż ttak desperacko musiał uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by nie robiła, to sa normalne sposoby załatwiania takich spraw a najprostrzy - to rozwód no, ale tchórze nawet tego najprostrzego nie potrafią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhtegeth
ewo rozwod nie jest taki prosty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
z takim zdradzaczem jest łatwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jednych prosty,
dla innych trudny- to zależy od zasad moralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
:-D o świeta moralności!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zalezy od zasad jeden ma zasadę - nie oszukuje, nie zdradza, nie krętaczy - więc jak mu małżeństwo nie pasuje, to bierze rozwód i układa życie od nowa a drugi wręcz przeciwnie - nie ma nic przeciwko zdradzie, kombinatorstwu i oszukiwaniu - - nie bierze rozwodu, tylko robi powyższe to jest bardzo proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko po prostu. Jak naprawdę kocha to nie odejdzie choćby nie wiem co. A jeśli odchodzi to niech sobie idzie i zmarnuje życie następnej jego strata. A kobieta powinna żyć dalej. Na jednym facecie świat się nie kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jednych prosty,
Ewa a co Ty z tą zdradą wyskakujesz teraz? Autorka nigdzie nie pisze , że została zdradzona. To właśnie cała Ty, wszystkich osądzasz miarą swego życia.Zero obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla jednych prosty,
uprzedzając następny atak - nigdzie nie napisała też, że była BITA czy poniżana co jest jakimś powodem rozwodu( co nie znaczy , że dla osoby z zasadami jest prosty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
kujawska- tylko nie rób tego co moja znajoma- ryczy od 2 lat za takim właśnie. Zostawił ja przez telefon i uciekl z kochanka. Wszystko zaplanowal z premedytacja jak sie póxniej okazało. za takimi sie nie ryczy, takich można jedynie opluć i wziać rozwód i trzymac takiego drania z daleka od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
bez zabezpieczenia drugiego gniazdka facet nie rusza tyłka. Zaomniacie ,ze facet jest przede wszytskim wygodny - ktos musi sie zajac jego skarpetami, koszulami i jego ptakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
z tymi zasadami odnosnie bicia czy poniżania, to czegos takiego nikt nie przysiega. Więc moze dajmy spokój sobie z takimi wywodami. na dobre i na złe wcale nie oznacza ,ze w razie zlego to ja cie bedzie bił, kopal, ponizał, a ty jako żona zniesiesz to w ramach miłości do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jednych prosty, Ewa a co Ty z tą zdradą wyskakujesz teraz? Autorka nigdzie nie pisze , że została zdradzona. To właśnie cała Ty, wszystkich osądzasz miarą swego życia.Zero obiektywizmu. podałam TRZY PRZYKŁADOWE sytuacje myślenie nie boli, kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
ewa- widziałas faceta, ktory opuszcza dom z powodu tego ze żona dbała o niego? ja uwazam ,ze wieje do drugiego gniazdka, tylko sie kamufluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka nie napisała, jaki był powód tego wyjazdu nie mamy żadnych podstaw żeby wnioskować o nich są setki powodów do ucieczki, aczkolwiek żaden wystarczająco dobry, żeby zrobil to normalnie myslący człowiek a co do dbania... niestety, ale większość ucieka wlaśnie od takich "dbających na śmierć" żon (tzw. zagłaskanie kota na smierć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
nie chodziło o zagłaskanego kota, tylko faceta , który nie opuszcza kobiety, domu z powodu tego że wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
a jeszcze inni zdradzają , ale wcale nie oznacza to oszukiwania , okłamywania i wszelkiej innej masci podobnych zarzucanych rzeczy ! ot po prostu robie co chce , skoro moja kobieta nie jest taką jaka mi pasuje i jaką brałem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... dla niej mogło być ok, kobiety często zyją w takim przeświadczeniu, że wszystko jest cacy i nagle, bez powodu facet daje nogę nie ma takiej opcji, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matacz ,,,...... a jeszcze inni zdradzają , ale wcale nie oznacza to oszukiwania , okłamywania i wszelkiej innej masci podobnych zarzucanych rzeczy ! ot po prostu robie co chce , skoro moja kobieta nie jest taką jaka mi pasuje i jaką brałem ... rozumiem, że skoro żona nie jest oszukiwana i okłamywana, to jest powiadomiona o tym, że jest zdradzana i nie ma nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
To co? zostawił wszystko, wyjechal za granicę bo..........???????? kujawska- jak u was było? w waszym małżenstwie, odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zycie
no to jest tez opcja:-D ten z głowy balast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
a co mnie obchodzi czy ma coś przeciwko ? pewnie i ma ... niech patrzy raczej dlaczego do tego doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,......
tak cisz sie ...bedziesz miala nowy balast , albo bedziesz chodziła skrzywiona w jedna stronę .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×