Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

ugg-- tiaaaaaaa to motywacja jest silna jak w każdym państwie.Płace za RED-White juz 9.40zł a przecież tylko rok minał a skoczyła cena o 90 % do góry.To też warto sie zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to że teraz bede rzucac bez zadnych wspomagaczy, bo jak rzucałam z plastrami to naprawde nic mnie nie ciągnęło. Miałam tą świadomość że mam ten plasterek przyklejony, on dostarcza mi nikotyne i byłam spokojna i zrelaksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000-- widziałem na innym temacie pare osób jak złamały sie lecz miały wsparcie i rzuciły definitywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plasterku tylko cwaniacy zarabiają nic On ci nie daje tylko "komfort psychiczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj niestety niektórzy wchodzą żeby bardziej dopiec niz wspierać. Przecież ja wiem że mam słabą wole i psychike. Nikt mi nie musi tego uświadamiać. Dlatego chce z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfi...pomysl ile moglabys super sobie rzeczy kupic w to miejsce zamiast papierosow,zabiegi kosmetyczne,super kosmetyki,cokolwiek ale nie fajki.Jestem szczesliwa,ze wytrzymalam,ale musze uwazac i kontrolowac sie podobnie jak alkoholik,bo wiem ze zawsze bede uzaleznoina i teraz tylko mowie sobie.....przeciez ja nie pale:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sobie jeszcz popalamy lecz tenprolog zaczynam w ...........sobote aby juz nie kusiło w niedziele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- jestem facetem wiec tych kosmetyków bardziej dla żony bym kupował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też 10,60 płacę za papierosy, pamętam, że jak zaczynałam popalać (a jaka ja głupia byłam) to kosztowały 3,60 bodajże:) ugg podziwiam serio, pewnie ta rosnąca kupka oszczędności na fajkach też działa motywująco:) wiecie ja mam tak, że nie widzę siebie jako typowej palaczki, nie mam żółtych palców i zębów, nie mam okopconej twarzy i wiele osób nie wie, że palę, może gdybym wyglądała jak typowa stara palaczka to argumenty o polepszeniu stanu cery itd lepiej by do mnie przemówiły.. też tak macie? Wydaje się, że jest w miarę dobrze, a może faktycznie może być o niebo lepiej.. Izka ja też mam dośc kolejnych wymówek do rzucenia, zawsze sobie mówiłam, a teraz nie bo sesja i stresy na studiach, a teraz nie bo szef mnie wkurza, a teraz nie bo to bo tam to.. Fanfi pewnie ja też będę po nocach śnić o papierochach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 2000 ja Cie wspieram i wierze,ze nadejdzie taki dzien ,ze powiesz sobie precz z papierosami,a kiedy(nie jesli) nadejdzie ta chwila, to wykorzystaj ja.Ciezki to jest,ale mozliwe ,wiara w siebie .Ty musisz to czuc,a mowic tylko- bys przestala palic,to puste slowa,ktore nie wystarcza do rzucenia palenia.To Ty jestes pania siebie i to Ty podejmiesz decyzje zaprzestania palenia w odpowiedniej dla Ciebie chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięń sie zapowiadał dżdżysty lecz coś tam sie przez chmury przebija.Trzeba bedzie wyskoczyć do..........lasu na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tez potrzebna mi motywacja i wspieranie. Przecież mój facet mnie nie będzie wspierał bo myśli że nie palę. Na pewno będe miała złe dni i humorki przez rzucanie a on będzie sie zastanawiał co mi jest że ciągle zła chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojarzycie taki film nie pamiętam tytułu ale jest to jakby hipnoza, oglądasz i po obejrzeniu wiele osób rzuciło, ja miałam go nawet na kompie ale nigdy nie obejrzałam nie wiem czemu... właśnie spalam ostatniego, mam nadzieję, że ostatniego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słysze o takim filmiku. Z chęcia bym go obejrzała;) kochana forget dawaj znac jak Ci idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forget about it-- radzę nie obiecuj tylko przymierzajmy sie do daty 10.04 wtedy bedzie nam rażniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi...zone rozpieszczaj swoja droga,ale i dla mezczyzn sa kosmetyki super.Zamiast paczki papierosow,czy nie lepiej isc sobie drozszy ciuch kupic,czy z malzonka na kolacje do restauracji.Czlowiek to taka .....przepraszam... glupia istotka,wydaje kase zeby 1) chorowac 2)w najlepszym przypadku brzydzien wygladac 3)i smierdzien jak popielniczka w imie czego?Dynu i zaciagniecia sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda zapowiada się ładna, co prawda mój chłopak dzisiaj idzie grać w piłkę, więc wspólny spacerek odpada, ale pójdę do kumpeli na herbatkę ona niepaląca, więc nic mi nie grozi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forget czy tak dosłownie Twoja ksywka brzmi??Zapominają o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie przypomnę co to za film, na pewno Ci napiszę, póki co muszę lecieć, mam parę rzeczy do zrobienia to i myśleć o paleniu będę mniej.. Trzymajcie się (wkleiłabym buziaka i kwiatuszka ale nie wiem jak;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- wielokrotnie to przechodziłem więc wiem jak sie człowiek wspaniale czuje.Zresztą w rodzinie wszyscy porzucili tego śmierdziela tylko ja jestem te czarna owcą zatruwająca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....wiecie , ja przytylam okolo 7 kg z chwila odrzucenia mojej milosci papierosowej.Walki pokazaly sie mi na bioderkach,a kiedy lustro samo juz nie moglo na mnie patrzec,to wzielam sie za silownie i plywanie.Zadyszki nie mam,wstretnego kaszlu....no teraz jak pojade w gory ...az sie boje :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak specjalnie ksywkę wymyśliłam taką, by zobrazować chęć zapomnienia o petach:) Izka właśnie w palącym towarzystwie jest gorzej, tak miałam w pracy- wszystkie koleżanki palące i chodź na papierosa- nie umiałam odmówić..:( trzymajcie się zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×