Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Moje dziecko stuknęło Ci juz 3 lata temu 30 a dziś raptem masz 23.Jak to sie stało??Jak tam studiowanie kafetologii?:D:D:D Czas najwyższy skończyć ja:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam popierdujesz, pedale?? :D W sumie ejst mi zal ciebie i tych ludzi, ktorych znowu zbalamucisz a potem bedziesz probowal zniszczyc im zycie. :) Nie wiem jak ty, ale ja problemow z internetem nie mam. :) I czas idzie do przodu. Za chwile skoncze 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i awanturnica dalej sobie tutaj siedzi.Może chce rzucic palenie.Zapraszamy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam jedno. Jeżeli wszyscy nie spróbujemy do sie nie dowiemy czy nam się to uda. Nic nie mamy do stracenia, tylko duzo zyskamy. Nie ma rzeczy niemożliwych. I jak inni żyją bez tego świństwa, są szczęśliwi i nie czują pustki to tym bardziej my możemy. Droga forget chyba jeszcze nie jestes gotowa na rzucenie dlatego może lepiej jak się przygotujesz przynajmniej psychicznie na date 10.04. Ja też mam dwóch ostatnich ale wiem że po pracy pójde do sklepu i kupię kolejna rame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki jet takie powiedzonko cytuję Z debilem nie trzeba rozmawiać ,poniewaz sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.Więc nie widze tej osoby i nie zamierzam w jakikolwiek sposób dyskusji z nią prowadzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000-- przyłączam sie do Twojego apelu autorko tematu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam sobie spokój tylko wówczas, kiedy ten cwel da spokój mnie. :) teraz oczywiscie sie wyprze i powie, ze nie było go pół roku na kafe, co ejst dziwne, poniewaz google mówia co innego. :D beka :D albo skleroza 😴 albo charakterystyczna dla Janusza D. - mitomania :) Dalej nie odpowiedział - co u twojej siostry blondy kurrrwy? :D:D:D:D i u stryja tomasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo mi żoncia tutaj "ranżerowała" wiec zaządałem aby pobawiła sie klockami czyli niesprawną dloń manualnie ćwiczyła.Nie cierpi tego i szuru buru i stleniła sie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ejst właśnie rozbijanie topiku. Będę przychodzić i będę bruździc :) Dopóki Janusz nie zostawi w spokoju topików które ja lubie, nie przestanie sie podszywać pode mnie i innyc. :) Macie wybór. Ja mam gdzieś, czy mnie chcecie czy nie chcecie. To brzemie zadawania się z tym starym impotentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu dopoki fajurki kontroluja Ciebie ,to pobiegniesz do sklepu i kupisz 20 sztuk,nie warto,najlepiej jest wieczorem juz nie palic ,a na nastepny dzien rano powiedziec sobie ze tyle wytrzymalam to i wytrzymam dluzej,chyba ze tak przycisnie Cie,ze z paznokci beda szly iskry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona- może wyraź się jaśniej? To jest topic o rzucaniu palenia, jeżeli będziesz tu wchodzić i pieprzyć o czymś czego nie rozumiemy to i tak będziemy Cię ignorować więc jaki sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - Frankly, my dear, i don't give a damn 😴 Z mojej strony to tylko dziecinny odwet za kupę w głowie waszego "Fanfiego" :) Co do rzucania palenie to napisał przeciez, ze Tabex :) Zresztą weszłam na ten topik tylko dlatego, ze sama rzucam. :) Ugg - jestem kurrewsko spokojnym człowiekiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napoleon ,kiedys tak powiedzial -jesli nie pojde po papierosy ,to znaczy ze jestem legat,a jesli zapale,to znaczy,ze nie mam silnej woli... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju co tu się dzieje? O co chodzi z tym Januszem? Można troche jasniej? Kochana Ugg juz nie raz tak próbowałam, do wieczora wypalałam wszystkie papierosy i mówiłam sobie że to jest ostatni, że rano nie kupie, a rani nogi same mnie niosły do sklepu. Dlatego musze z tym walczyć. Wiem, że to głupia taktyka była, objarać się aż się chce wymiotować a i tak rano kupić koleją dawkę trucizny. fanfi możesz nam wyjaśnić kim jest vera icona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tematu jeśli nie bedziesz mogła sobie poradzić z nieproszonymi gośćmi wystarczy napisa do Dyrektorki kafeteri i zablokują ją na MAC czyli tylko zobaczy w swoim kompie brak dostępu.Na razie mogą ją zbanować nastepnym razem nawet na oranz nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co vera- ja nie wiem kim jest Fanfi i co pisze na innych topikach, nie interesuje mnie to w ogóle, tutaj rozmawiamy sobie o rzucaniu i skoro się wypowiada w temacie to trzeba nam rozwalać topik? Ale skoro rzucasz to napisz coś jeszcze- od kiedy nie palisz, albo od kiedy masz zamiar nie palić? No i jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam opakowanie od koleżanki. Tak po prostu. Przeleżało swoje i teraz korzystam. Nie wiem na ile to pomaga ale fajnie się rozpuszcza :D:D Rzucanie palenia z dnia na dzień jest głupie jak but z lewej stopy. Weźcie pomyślcie. Trzeba stopniowo odzwyczajać organizm od nikotyny bo jest potem źle. :) Nie trzeba być specjalistą, zeby dojsć do takich wniosków. Najwazniejsza jest psychika - tutaj mogę polecić ksiażke Allena Carra pt "jak skutecznie rzucic palenie". Wielu moich przyjaciół rzuciło dzieki tej ksiażce. To dziwne ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000-- mogę Ci napisać na maila i dane osobowe bedziesz znała moje łacznie z miejscem zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie stopniowo mi nie idzie więc muszę ostrym cięciem skończyć z fajkami i tyle.. Bo wmawiam sobie że ograniczę, a wychodzi na jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj ruina i tortura :) przyłączę się jutro bądź pojutrze... a dzisiaj postanowiłam zapisac sie na kurs tanca i zorganizowac sobie najblizsze dni tak, zeby miec duzo roboty podczas rzucania... w weekend postaram sie wyjechac gdzies z moim facetem, podczas wyjazdów pale mniej niz w domu... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×