Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

forget about it-- robisz błąd.Antagoniści tylko czekają na to aby osoby tutaj przebywajace odchodziły z tego tematu Mam w tym względzie doświadczenie.Miałem temat gdzie przebywało kilkanaście osób na nim i właśnie przez częste wojny jakie mi urządzano ,osoby zaczęły opuszczać temat i zostały 4 najwierniejsze.póżniej tylko jedna.Wykasowałem temat a w przeciągu roku było 40 tysiecy postów na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był swego czasu na forum uzytkownik o nicku Xenos, załozyl temat, który stał sie jego kronika rzucania. :) Niestety mu sie nie udało, wystarczyło mu wrócic do Polski. :D:D Nie ma rzeczy niemozliwych. :) Tylko trzeba sie mocno w sobie zaprzeć, coby wstydu przed samym sobą nie narobic. :) Najgorzej jest, kiedy we własnych oczach ejst się przegranym.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja spalam miesięcznie 300 zł ponad:( a mogłabym za to kupić sukienkę buty i perfumy... Wiecie co pierwszy raz jestem na takim topiku i możecie wierzyć lub nie ale odczuwam ogromną chęć udowodnienia sobie i innym że potrafię rzucić! Wcześniej na topiku o rzucaniu palenia jak już płaskodupie wspomniała ciężko było się wciąć ze swoją wypowiedzią, tam się wszyscy już znają i piszą na inne tematy nieraz, a my tutaj same świeżaki i jest mi jakoś tak lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wziął się stąd, że poprzez prace siedzącą moja pupa oklapła ostatnimi czasy (przez fajki pewno tez) i cwicze obecnie aby ja troche uwypuklic ;) i tak mi przyszło do głowy płaskodupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu :O:O:O Nie bądź hipokryta :O Miałes wojny bo sam ich szukałes a potem kłamałeś, ze to nie ty :D:D:D:D Wszystkim tu piszącym życzę jak najlepiej. Wcale, nie chcę, zeby odchodzili i proszę nie nastawiać przeciwko mnie bo ładnych słów to ty uzyc potrafisz, szkoda, ze te słowa to kłamstwa, bujanie i nastawianie przeciw. :) Sam sie doigrałeś., złamany chooyu :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg dobrze że jesteś z nami, chyba nam potrzeba kogoś kto już nie pali, bo wie, co przeżywamy.. możesz nas karcić za każdorazową chwilę słabości, jak póki co mocno podbudowana zmykam na czas jakiś, zajrzę do was później 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pewnie, że lepiej.. 300 stówki to tak razem z facetem bo palę pól paczki dziennie i on pół.. ale to i tak kupa kasy zmykam 😍 och spodobały mi się te ikonki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was bardzo dobrze rozumiem kochane babeczki,katusze przechodzilam w pierwszych dniach ,z rana kaszel meczyl mnie az galy wychodzily na wierzch,potrafilam tak kombinowac,zeby choc na fajki starczylo.wydawalam ogromna kase 300 funtow miesiecznie,a teraz moge za te pieniadze leciec do Polski i jeszcze miec na kosmetyczke i masazystke.Z buzi ladniej mi pachnie:):) zeby jakies bielsze sie zrobily,dziasla juz nie sa pomarszczone i suche od dymu,cukierkow mietowych juz nie musze jesc,za to czekolada oj ta czekolada....malo jem a doopa mi rosnie ,to jest minus calego rzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po każdym rzucaniu przybierałem na wadze.Po ok.dwóch miesiacach sie ustabilizowała waga lecz apetyt był zwiększony.Więc duzo ruchu na powietrzu a było masę okazji chodząc do wnusiów.Teraz niestety nie wiem jak poradzę sobie,jest to uwarunkowane pogodą.Żona juz od dwóch tygodni zaczyna samodzielnie chodzić tylko jest wrażliwa na zmianę aury.Jak to będzie trzeba pogodzić jeszcze nie wpadłem na pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do roku w moim wypadku dym mi pachniał.po tym okresie śmierdziela z daleka wyczuwałem i brzydziłem sie nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie waga nigdy nie stanowiła problemu szybko zzrzucałem.Teraz po tych zajściach szpitalnych waga spadła 20 kg w ub r i tylko przytyłem 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 20 lat temu rzucilam papierosy,kiedy bylam w ciazy ,wytrzymalam 8 lat i zapalilam ot tak sobie z moja kolezanka i glupia bylam bo myslalam ze zakonczy sie na jednym ...oooo nie! Palilam palilam,az doroslam 5 miechow temu do rzucenia,skrecalo mnie,ale nie zapalilam od tego czasu.Polak madry po szkodzie,teraz wiem ze z kolazankami nie moge zapalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, fajnie masz... Ja gdybym wytrzymała 2 dni.. to bedzie dla mnie pierwszy sukces i oznaka ze moze sie uda... WIELKI SUKCES. Od 10 lat nie zdarzyło mi sie nie palic dłuzej niz 5 h (lot samolotem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Kochani od niedzieli zero fajurów. Ja juz się nastawiam i mam nadzieję że wygram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie radę.Zobaczycie.Mnie sie udawalo dlaczego nie wam?Tylko przez wyjatkowy stress zapaliłem w ub r lecz już teraz postanowiłem ,ze żaden stress mnie nie zmusi do zapalenia po zaprzestaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka jak czasowo sie zadeklarowaliśmy to MUSI sie udać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co? Tu się nie czuje wyobcoawana jak na innych topikach:) I to jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- z bardzo wysokich partii to mozna .Nie wiem jakbym ważył 56 kg czy szło by tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×