Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

ugg-- nauczyło mnie to i na trzeci dzień chciałem jajecznicę zjeść.Jak zbadałem jajko to zaraz cała partia poszła do smietnika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie nauczyłem sie rozpoznawać cen towaru,kupuję gdzie najbliżej jest.teraz kupiłem gdzie indziej i widze jaka różnica jest.Więc nauka nie poszła w las.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrzyłem na datę .jak sprawdziłem ooooooo zgroza:D Toby sie działo dopiero jakbym skonsumował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie słodycze tak też kupiłem bombonierke.miała rok wazności a w tym dniu co sam skonsumowałem 3/4 był ostatnim dniem .Teraz idę do sklepu juz dokładnie na wszystko patrzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innej beczki.miałem temat gdzie umieściłem ok.600 kawałów.Wczoraj idę i ten temat został WYKASOWANY.Lezał sobie calutkie 2 lata nikomu nie przeszkadzal.Czy w tej kafeterii pracują jacyś psychopaci??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palenie
to jest wątek o przestaniu palenia czy jakiś inny , bo nie wiem czy dobrze trafiłam ? :P pieprzycie jak potłuczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no rozmaiwają sobie, chociaż też nie bardzo wiem o czym:) eh taką mam chęć zapalenia, wrócił narzeczony (nie lubię tego określenia) i już się pokłóciliśmy, nie wiem mam nadzieję, że to przez niepalenie, a zdrugiej strony męczę się okrutnie a to dopiero jakieś 2,5 godziny nie palę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forget mogłaś dać sobie spoko do 9.04 i byłoby po sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki paradoks przez niedyspozycję lubej tutaj nieco dłuzej jestem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palenie
dwie strony na temat , reszta nie za bardzo :P zamierzam porzucić to gówno czyt, pety od 11 dnia wieczorem aby 12 już nie kusiło .. ciekawe jak moje nerwy na to zareagują 😠 a w ogóle to cześć i czołem wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forget about it-- lecz jeśli podjąłaś teraz decyzje ,radzę na swierze powietrze poodychać i zająć sie czymś np.gadaniem ze mna o kulinariach:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak... ale nie mam już papierosów, w portfelu ostatnie 20 zł.. do jutra co prawda ale sama nie wiem.. chyba masz rację, nastawię się na ten 10.04 z resztą w kupie siła:) póki co zajmę się przygotowywaniem obiadu, potem może na jednego papieroska po obiedzie się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy macie lecz gdy obiad przygotowuję na ok.13.00 nie mam glodu i apetytu.Natomiast wieczorem konia z kopytami bym pożarł:DA najlepiej mi smakuje twaróg póltłusty wieczorem.Psiakrew dlaczego nie rano!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×