Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

RealZomek-- potrafisz sobie wyobrazić WYKASOWANO MI W CIAGU 2 dni 3 tematy ,które nikogo nie obrażały.!!!!!Komuś chyba czegoś lub kogos brak w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak sie trzymacie? Ja jestem drugi dzien bez faji:) z kazda chwila jest ciut latwiej. Ale jednak wieczory sa dla mnie najgorsze, okropnie sie przyzwyczailam do jarania wieczorem jak smok:o I wczoraj wsciekla bylam jak szlak, miejsca sobie nie moglam znalezc i poszlam w koncu spac przed 22:p Ale wyzwaniem bedzie jutrzejszy wieczor, moj facet dzisiaj ma ostatnia nocke i jutro razem bedziemy. Zawsze mnie to cieszylo, a teraz...:o Poza tym ok, daje rade:) Izka napisz jak tam,. Duzo sily wszystkim rzucajacym zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi a Klamka to tez ty?:p Jak tam niedziela mija? RealZiomek powymadrzaj sie troche, mysle ze nie zaszkodzi:) Ksiazke przeczytalam dwa razy, pierwszy raz rok temu i w niesamowita euforie wpadlam:p ale pomoglo na krotko. Teraz przeczytalam drugi raz, ale juz bez tej radochy na koniec. Zagladam do niej co jakis czas, pomaga mi jak nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANFI śle ci @ na mam_niczek@interia.pl i nie rozpoznaje takiego maila o co chodzi????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.🌻 Evimati-- żeby nie być gołosłownym sprawdziłem i dostałem przed chwllą list z mam_niczek@interia.pl Podaj TY specjalnie wyśle z tej poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati-- w jakich Ty pięknych okolicach mieszkasz.kiedyś byłem w sanatorium k/Włocławka.Grzybów nazbierałem ogromne ilości walizkę suszonych przywiozłem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tu są piękne tereny dla grzybobiorców...ja nie jestem fanką zbierania ale lubię i chętnie pojadam dobre potrawy z grzybków lubie też je gotować więc to rekompensuje brak zainteresowania zbieraniem... Dziś nie na grzybach ale na spacerku w lesie byłam i super szum drzew i taki uspokajacz w głowie dzięki temu i to słonko POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi jak tam? :) Mnie najbardziej wkurza to, że o tym myślę, choć już coraz mniej. Chciałabym mieć jakiś magiczny guzik i wyłączyć myślenie, szczególnie wieczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymasz .Musisz sie przyzwyczaić do tego ze obok Ciebie są palacze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 luty
cześć pozwólcie że się wtrące nie palę od 13 lutego. paliłam prawie 20 lat i nie wyobrażałam sobie nie palenia znajoma poleciła mi zabieg bio elekteo cośtam i poszłam na niego moi znajomi poszli wcześniej udało się im to miałam dowody że działa. bez nerwów po prostu weszłam jako paląca a wyszłam nie paląca do dziś nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 luty ale do tego chyba też potrzebne jakieś nastawienie odpowiednie co nie? Ciężko mi uwierzyć, że nigdy nie miałaś ochoty, że minęły wszystkie twoje przyzwyczajenia związane z fajkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 luty
nie miałam ochoty na papierosa tylko ciągneło mnie w miejsca gdzie paliłam . na zasadzie mam tam iść ---????? ale po co mineło po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 luty-- hipotetycznie przyjmujac osoba chce palić i wchodzi do tego urządzenia? Więc teraz pytanie czy też zaprzestanie czy bedzie palic dalej.Uważam,ze cwaniaki dobrzy psychologowie tak ukierunkuja,ze wmówia.Poprostu autosugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo plastry dobra reklama nagłaśniająca i potecjalni,którzy chca rzucić uwierzą w cudowna moc i płaca niewiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam parę osób, które stosowało plastry i przestało palić, znam też jedną osobę, która przestała palić bez wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była sytuacja nie raz taka ,ze w towarzystwie dyskutując na ten temat udawadniałem ,ze można nie palić.Gasiłem pół papierosa i nie zapaliłem np. cały miesiąc..Po tym okresie (taka była towarzyska umowa) zapaliłem i nic,tak jakby to było przed paroma minutami.Więc wszystko można pokierować samemu a nie czekać na"cud ozdrowieńczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 luty
może i autosugestia ale działa . wiem jedno nie palę. wcześniej jak zabrakło mi fajek to mało domu nie roznisłam. lecialam do sklepu po nie [po chleb bym nie szła] a po zabiegu do dziś leżą w domu i nawet nie pomyślę zeby pociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 luty
70 zł zapłaciłam ---tydzień palenia. ale ceny są podobno różne zależy od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-rudzia--- dobrzy lekarze zwietrzyli interes ,załozyli firmę i prosperują.Przecież jakby to było panaceum,toż rewolucja na skalę światową była.Poza tym czy lobby kapitalistyczne by na to pozwoliło?Przecież to cieżkie pieniądze z tych interesów maja.Państwo ma 8 miliardów zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jakieś nagrania też są, słucha sie tego przed snem i rzuca palenie nie robiąc nic więcej:D jakieś ćwierkanie, szum fal i inne bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×